Моля за актуални координати на доц. Катя Тодорова

  • 825
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте!

Моля за актуален номер на ендокринолога Катя Тодорова в София, защото намирам само в Плевен.

Тя е последната ми надежда след два задържани аборта и Хашимото.

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 18:41 от Tutu33

# 1
  • София
  • Мнения: 2 296
От доста години преглежда само в Плевен. Запиши си час и иди там, на 100 км е от София, не е чак толкова далеч.
Ходих няколко пъти при нея там, а и 1/3  бременост пътувах за вливания и изследвания веднъж месечно. Честно казано, ако не беше доц. Конова, а преди това доц. Тодорова, нямаше да  износя никога.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 642
От доста години преглежда само в Плевен. Запиши си час и иди там, на 100 км е от София, не е чак толкова далеч.
Ходих няколко пъти при нея там, а и 1/3  бременост пътувах за вливания и изследвания веднъж месечно. Честно казано, ако не беше доц. Конова, а преди това доц. Тодорова, нямаше да  износя никога.
Вече не е в Плевен

# 3
  • Мнения: 15
Благодаря ви за отговорите! Днес говорих с болницата в Плевен, за да ми кажат къде в София преглежда. Не бяха сигурни, но Все още е в Плевен, но е в отпуск. Наистина не е далеч 100 км. Проблемът е, че и без друго ми е зверски трудно изобщо да съвместя работата и по-точно отсъствията за инвитрото в София, не съм сигурна дали бих могла да се справя и с ходене до Плевен. Но ако само това е шансът Дай Боже да успея. Благодаря ви отново!

# 4
  • Мнения: 41
Момичета,моля да ми дадете координатите на доц.Тодорова за гр.Плевен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт