За случая с прегазеното бебе в Стара Загор

  • 9 847
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Почивай в мир малко ангелче  Cry Cry Cry

# 31
  • Мнения: 18
 newsm61 newsm45 newsm45 Това е отвратително!Докога ще си отиват деца ей така за нищо!Горкичката майка, аз ни бих могла да го приживея! Трагедия! Да не дава Господ! Мир на душичката му! Praynig  

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ужас. Настъхнах. Това е голяма трагедия.

Вечна памет за починалото бебенце, а другото дано се оправи!

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Извинявайте, трагедията наистина е голяма, но как майката не е видяла камиона ?....на завой ли е било.....

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
О, да...прочетох  Cry

# 35
  • Мнения: 46 520
Майки, като пресичате излезте преди количката и недейте да я сваляте на платното, докато чакате светофара или се оглеждате.......много такива случаи гледам

Вярно е, миналата седмица една майка избута количката си пред автобус, спрял на на спирка, изкарах с акъла, ненормална работа  Confused

И още един съвет, давайте сигнал с ръка и чакайте такъв от шофьора! Иначе може да тръгнете едновременно ...

secretgarden, да, на завой "... На кръстовището с ул.”Ген. Столетов” е извършил десен завой и ударил бебешка количка ..."

# 36
  • София
  • Мнения: 6 743
Ох, все се замислям и се улавям, че дорина тротоара като чакам да се смени светофара обръщам така количката си, че да сме на една линия, а не тя да е напред.Не го правя винаги, но вече ще се старая повече.
Направо не ми го побира ума  Cry Sad

# 37
  • Мнения: 2 212
Ужасна трагедия....нямам думи  Cry
Мир на праха на детенцето, много много сили на семейството му ....

# 38
  • Мнения: 388
Нека почива в мир малката душица Flowers Rose!
Милата майчица newsm45 smile3518,не искам да си представям какво изпитва в този момент.Наистина такова нещо не се преживява!Пази боже!

# 39
  • Мнения: 1 756
Боже,истина лки е това
Как е възможно
Очитеми се пълнят със сълзи
Страшно е не мога...Просто не знам какво да кажа
Почивай в мир малко ангелче,колко е бил несправедлив живота с теб Praynig Praynig Praynig

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Ужасно е! Почивай в мир малко ангелче! Praynig
Дано другото бебче се оправи без последствия! Praynig

# 41
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Милата душица! На 48 дни! Дано почива в мир! Ужасна трагедия... Cry
И дано Варненското бебе има сили да се пребори!
Пази Боже! Praynig Praynig Praynig

# 42
  • софия
  • Мнения: 4 985
БЯСНА СЪМ

СРЕЩУ ЦЕЛИЯ ТОЗИ АБСУРД ТРЯБВА ДА СЕ ВДИГНЕМ,НЕ САМО СРЕЩУ МИЗЕРНИТЕ МАИЧИНСКИ,НАДБАВКИ И Т.Н.

ТАКОВА СТАДО СМЕ БЪЛГАРИТЕ ЧЕ ЧАК МЕ ЯД НА ЦЯЛАТА НИ НАЦИЯ....
ДОКАТО ЦЯЛАТА НИ НАЦИЯ НЕ СИ ПРОМЕНИ НАЧИНА НА МИСЛЕНЕ,И ДИСЦИПЛИНАТА И МОРАЛА,ДОНИКЪДЕ НЯМА ДА СТИГНЕМ.докато не проумеем че детето на съседа е и наше дете сме за никъде.виж иначе сме много добри да клюкарстваме кой какъв номер гащи носи.

мир на праха на малкото бече!Дано майката намери сили да се изправи на крака!
Сила на другото бебенце,и дано бързо оздравее без проблеми....
не ми се мисли какъв ужас ги е настигнал....

# 43
  • Мнения: 4 371
Амели, човека може да не е бил виновен. С тоя античен камион.........Камаз ooooh!
Представи си ако е невин какво му е на душата и сърцето Confused

# 44
  • София
  • Мнения: 1 105
 newsm45 милото дете, мир на душицата, на другото - но се оправи Praynig

Дуци е права, човека може наистина да не е виновен, рядко се случва нечия цел да е да отнеме детски живот. Просто трябва да внимаваме. Ако някой трябва да пази децата ни то това сме самите НИЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт