Носите ли бижута на плажа?

  • 3 871
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 798
Само халката и една гривна на глезена, която по принцип не махам лятото. А и часовника не махам, там ми става разлика , но нали не го махам никой не я вижда Grinning

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз нося бижута на плажа, имам си разни джвъчки, които направо са срастнали с мен и никога не ги свалям, интересното е че никога не ги губя, по-скоро си намирам разни джунджурийки по плажа, така че носете момичета бижута, има кой да ви ги съхранява после  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 27 524
Нося злато и ме е страх да не се затрие в морето и заради това оставям всичко в София. Иначе харесвам с малко и стилни бижута. Претрупано тяло с накити по бански определено не ми радва окото.  Rolling Eyes Харесвам примерно тънка гривничка на глезена, на китката. По врата не  Stop Хубава шнола за косата, такива неща. Но иначе не нося никакви, пречат ми.

# 33
  • Мнения: 3 300
Само обицир другите бижута ми пречат, а и ме страх да не ги изгубя. Но без обеци не мога.

# 34
# 35
  • Мнения: 2 255
ДА, нося  обици и пръстените, които всъщност свалям само като меся нещо  Joy, то и от обиколките по улиците имам бяло под тях, така, че не ми е проблем за почерняването  hahaha
Досега слава богу не съм губила нищо, дано и занапред да е така  thumbsup

# 36
  • Мнения: 27 524
Само обицир другите бижута ми пречат, а и ме страх да не ги изгубя. Но без обеци не мога.

О, вярно, обиците и аз никога не ги свалям, ама те така или иначе не се виждат от косата и не ги броя  Grinning

# 37
  • Мнения: 4 371
Нося злато и ме е страх да не се затрие в морето и заради това оставям всичко в София. Иначе харесвам с малко и стилни бижута. Претрупано тяло с накити по бански определено не ми радва окото.  Rolling Eyes Харесвам примерно тънка гривничка на глезена, на китката. По врата не  Stop Хубава шнола за косата, такива неща. Но иначе не нося никакви, пречат ми.

Не ти ли харесва Sunglasses

# 38
  • Мнения: 5 476
Нося си пръстените,досега нищо не съм губила!  Peace

# 39
  • Мнения: 4 371

А това е по-скромно Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 6 810
Нося халката, пръстени, гривна на глезена. От миналата година септември съм с дебел ланец, та нямам идея дали това лято ще се опъна с него на плажа  newsm78, ама както се познавам ще!

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз не нося.Все ме е страх да не го/ги изгубя doh.

# 42
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Нося нещата, които принципнмо не свалям - обици, пръстен на крака , тънка верижка на врата. Пръстени и гривни свалям, за да не губя - разликата не ме вълнува толкова, защото и по градинки и улици се хваща достатъчно тен за разлики Wink

# 43
  • Мнения: 1 384
Вече не!  Naughty
Обичам бижута и имам доста и постоянно ги сменям, с изклучение на часовника, който не свалям изобщо.
Обаче откакто едно лято изгорях на часовник си налагам да го махам, пък и когато съм на море времето не е от значение, нали не бързаме за никъде, все пак сме на почивка  Hug Sunglasses

# 44
  • София
  • Мнения: 5 832
не нося  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт