В колко взимате децата си от детска градина?

  • 2 221
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Обикновено към 17-17,15. Сега играят навън и след нас остават още доста деца.

# 16
  • Мнения: 151
Към 17,30 ч

# 17
  • София
  • Мнения: 607
Към 18.15 ч., след него винаги има поне още 2-3 деца. Но няма как да отида по-рано.  ooooh!

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Когато баткото тръгна на ясли, изрично ни предупредиха с фасон да сме идвали да си вземем децата към 16ч, защото иначе много плачели, че другите ги взимат и те остават сами #Cussing out Когато се е случвало да ида към 17ч, госпожите вече нервно притропваха, останали само с 2-3 дечица Twisted Evil Но сега са ги изцерили, де - когато минавам оттам, ги виждам и в 18ч чинно да чакат родители на повечко дечица, явно вече повече народ работи до по-късно и няма начин.
Иначе от градината взимам Камен към 17.30, понякога и по-късно се е случвало - никога не е бил последен и никога не съм чула някой да има проблем с това.

# 19
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
към 17.30

# 20
  • Мнения: 446
И моята Габа като тази на Янита остава често последна. И двамата със съпруга ми сме на работа до 18.00, пък и работим далеч от градината. Така че 18.30 - 18.45 ни е часът за вземане. В градината след 18.00 има дежурна група и й е интересно да си играе с други деца и с други играчки, дори я изчаквам да си доиграва. Не са мрънкали, те затова се редуват да дежурят една госпожа и една леля, а другите в 18.00 са си тръгнали ....

# 21
  • Мнения: 131
Към 17 ч. , защото тогава свършвам работа и повечето деца са там .

# 22
Гледам, че има много мнения за "късното" вземане и искрено съм изненадана. В градините госпожите до 18.00ч винаги са си тръгнали и след 17,30ч. винаги правят физиономии и определено има отношение и приказки за родителите, ако системно си вземат "късно" детето. Аз имам късмет, че работя до 17ч и успявам до 17,30 , но какви приказки съм чувала по адрес на тези, които не успяват. Страшно ме е яд!

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не го проумчвам това с "късно" час преди края на работното време!!!!
Ми то като е така и ние да си тръгваме час по-рано и да не работим последния час....
Това дето hedra го е писала си е наглост и добре че са си намерили майстора.
Иначе месеци под ред когато вземах последен, играеше си, госпожата чака, детето спокойно.
Като знам как съм търчала да сколасам да го взема само да ми беше казала нещо за "по-рано"...
майка ми казваше - водиш го първо детето, но за сметка на това го вземаш последно Simple Smile  Sad

# 24
  • Мнения: 415
Когато успея - 17,30 най-често, а понякога вися до 18,00, за да си доиграят, ако са навън Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 20
Здравейте,предполагам вече знаете ,че градините работят до 19 часа,но отивайки да взема дащеря си в  18:30 часа вече е меко казано последна.Най-лошото е ,че се чуствате така сякаш сте дошли след работното време.Но всичко това идва от нас самите, защото останалите деца ги взимат още от 16:30, съответно ние сме закаснели.........Но ако това ви успокоява има и други родители които работят,мен поне това ме успокоява.Успех

# 26
  • Мнения: 22 905
Аз го взимам към 17,30 ч., но повечето деца от групата в яслата остават. Нали сега е хубаво времето, та беснеят навън.
И аз,след малко отивам.

# 27
  • Мнения: 525
Виждам че няма да съм единствена, което малко или много ме успокоява. Като се замисля защо трябва да се чувстваме гадно (освен заради децата) че учителките ще се цупят като те си имат работно време и затова получават заплата.

# 28
  • Мнения: 3 153
Винаги, когато съм свободна следобяд го взимам към 16ч., иначе се стараем да не е по-късно от 17-17.30ч.

# 29
  • Мнения: 1 883
Обикновенно към 17.30  Peace

Общи условия

Активация на акаунт