ПОМОЩ!!!УПОРИТИ БРАДАВИЦИ :(((((

  • 351 476
  • 448
  •   1
Отговори
# 30
Като малка имах много - на едното коляно, на лицето, на лакътя... когато вече стана много грозно да ходя с тях, нашите ме заведоха да ми ги изгорят с течен азот. Cry МНОГО болеше, но пък ми помогна, махнаха се. Simple Smile След това други на единият крак си ги махнах с един крем, който за жалост май вече не се продава.

# 31
  • Мнения: 643
Това което ме учудва е че всички говорите, че боли с течен азот, мен са ми ги махали няколко пъти с течен азот и никога не ме е боляло. Друг е въпроса че след няколко месеца излизат пак и вече много се изнервям. Сега ще пробвам с това кремче дето го препоръчвате може да помогне.

# 32
  • София
  • Мнения: 121
Това което ме учудва е че всички говорите, че боли с течен азот, мен са ми ги махали няколко пъти с течен азот и никога не ме е боляло. Друг е въпроса че след няколко месеца излизат пак и вече много се изнервям. Сега ще пробвам с това кремче дето го препоръчвате може да помогне.

Мен пък ме боля много с течния азот и след това такъв мехур ми излезе, че не можех да го покрия с лепенка  Laughing големи мъки бяха и за награда ми излезе още една брадавица до изгорената  Mr. Green #Cussing out Но, с крема им видях сметката !

# 33
  • Мнения: 295
ще споделя една бабешка рецепта, която на мен ми помогна - дъждовна вода, събрана от нещо изгнило. звучи трудно, но не е. когато имах брадаваици още живеехме в блок с много малки балкончета и просторът ни беше изнесен прд балкона. въжетата на простора не бяха изгнили... но сигурно нещо подбно. понеже първата ми брадавица беше на пръста - всеки път след дъжд минавах с пръста под въжетата да ми се накапе брадавица хубаво с дъждовна вода. не помня колко време съм го правила, но изчезнаха много бързо. като уморих първата, другите изчезват сами.

успех!

# 34
  • Мнения: 643

Мен пък ме боля много с течния азот и след това такъв мехур ми излезе, че не можех да го покрия с лепенка  Laughing големи мъки бяха и за награда ми излезе още една брадавица до изгорената  Mr. Green #Cussing out Но, с крема им видях сметката !

 ДОбре да попитам пак от любопитство, ти си ходила само един път така ли, в смисъл за един път са ти я изгорили. Защото аз ходих за около месец 4 пъти, всяка седмица по един път. Затова се учудих. Почити нищо не съм усетила, и то при условие че брадавиците са ми на лицетоо. Да питам нещо друго, а някой опитвал ли е да ги махне с лазер, и дали това би могло да има по добър ефект

# 35
  • София
  • Мнения: 121

Мен пък ме боля много с течния азот и след това такъв мехур ми излезе, че не можех да го покрия с лепенка  Laughing големи мъки бяха и за награда ми излезе още една брадавица до изгорената  Mr. Green #Cussing out Но, с крема им видях сметката !

 ДОбре да попитам пак от любопитство, ти си ходила само един път така ли, в смисъл за един път са ти я изгорили. Защото аз ходих за около месец 4 пъти, всяка седмица по един път. Затова се учудих. Почити нищо не съм усетила, и то при условие че брадавиците са ми на лицетоо. Да питам нещо друго, а някой опитвал ли е да ги махне с лазер, и дали това би могло да има по добър ефект
Аз ходих само един път, не са ми казвали да ходя пак. newsm78  след като ми излезе и втората съвсем се отказах да повтарям. Но, умориш ли първата и другите умират бързо гадоветее  #2gunfire bash #Sniper

# 36
  • Мнения: 106
Момичета,
НЕЩО МНОГО ЕФИКАСНО!  Simple Smile
Бях дете, когато ми поникна една брадавица на пръстчето, после под нокъта на палеца. Горили са ме над 10пъти с азот. Също и сестра ми- тя имаше на лактите. Болките не си струваха, да не говорим, че вечно нямах нокът, изрязваха го до дъно- как болеше... Sad А ми беше на дясната ръка, беше вечно син и деформиран от натиска с пръчката с азот. Срам ме беше да си покажа ръката, трудно пишех. Мляко от смокиня не ми помогна, нито баене, нито бирена мая- за прочистване на кръвта. След 4год мазане и мъки, без ефект, една приятелка на мама ми помогна. ПЧЕЛЕН КЛЕЙ Naughty. Излекува мен, сестра ми, доста хора със същия проблем. Повече не съм имала. И е толкова лесно като лечение в сравнение с всички други гадости...Просто ми слагаха вечер ръката във вода да се понакисне брадавицата, леко се оронва гъбясалото- без да се разранява. Слага се топче клей, после лепенка. Спях с това, на сутринта се миех. Нито пари, нито боли, нито пречи, а и е евтино- има на всеки пазар, където продават мед и пчелни продукти. Пробвайте, дано помогне и на вас! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 3 271
Имах брадавица на коляното - изгориха ми я с азот. Но преди това много време я мажех с мляко от смокини - като откъснеш листо на смокиня потича едно бяло мляко - та с него. Определено имаше ефект, но накрая я изггорих, защото дойде есента и много взе да ми къса чорапогащника.
Опитай с такова мляко - успех! Peace

# 38
  • Мнения: 106
ДО "УТРО77"!-кутията ти е пълна Simple Smile
Продават клей на всеки по-голям пазар, поне в Пл-в е така. Има сергии с пчелни продукти.
Мисля, че е 1лв, но стига за дълго време. Самата процедура е лесна и бърза. Правиха ми я може би 3-4седмици, всяка вечер. Естествено, това не е антибиотик-и да пропуснеш, не е проблем. Но е добре да слагаш редовно.

# 39
  • Мнения: 98
Аз имах брадавица на брадичката и мн ме притесняваше.Една приятелка ми каза да я намажа с сок от Змииско мляко-това е едно растение което като му отчупиш дръжката пуска жълт сок.Аз живея в къща и в двора ни имаше посято.След няколко дни брадавицата изчезна.

# 40
ZA GORENETO:

pochti vinagi sa mi gi gorili s laser (vsjaka godina po 2 pyti na nosa, ot 5-6-godini). na men mi e mnogo neprijatno, naj-veche zaradi UPOJKATA i mirishe na izgorjalo meso. inache e byrzo i efikasno, no az PREDPOCHITAM TECHNIJA AZOT. vednyzh mi ja rjazaha sys skalpelche, tam e syshtija problem s upojkata i psichologicheski e neprijatno - kato na operacia malko..

Bradavicata (ako e dostatychno goljama) mozhe da se zavyrzhe mnogo stegnato s KOPRINEN ili HIRURGICHESKI KONEC. sled vreme tja sama pada. az taka si "operirah" edna predi 3 dena. toku-shto chetoh po neta, che samooperirane ne biva da se pravi v nikakyv sluchaj, zashtoto krie mnogo riskove. az se dezinfektirah sys Sterilium, stiskajte mi palci da ne sym si naverdila s tija samodejstva.

NJama lek, sled kojto bradavicite izchezvat i ne se pojavjavat poveche, vyv vseki sluchaj ne i takyv, kojto da e validen za vsichki hora. eto me mene - ot godini si mi izlizat, vse na edno i syshto mjasto i sa tretirani ot lekari po razlichni nachini v bylgaria i v germania.

sega mozhe da opitam tozi krem na dr. scholl, ponezhe edna macham - druga izliza.

na vsichki zdrave i uspeh !

# 41
Az da vi kaga pak kakvo napravix . Imam na lqvata raka 5 bradavizi i se razmnogavat . Prochetox za lekarstvoto na doktor sholl i si go kupix . Mazax bradavizata taka 5 dena  . Napravi se 1 korichka koqto padna kato q izdarpax lesno . posle se napravi oe ena korichka i kato q izdarpax i vtorata btadavizata mi se otvorii i vidqx kak na danoto imawe usmati cherni tochki kakto tichinki na zvete  Rolling Eyes Maika kaza che  trqbva da gi izvadq i sas edna igla koqto e obgorix parvo za dizenfekziq zvadix tezi cherni chudesii te bqxa zakotveni na 1 korichka i maxnax korichkata i sas tqx si otidaxa i chernite newta  Grinning sega na prasta nqmam niwo i chakam da mi ponikne novata kogichka i vsichko da mi e tip top , Sawto taka prodalgavam da ubivam i drugite bradavizi   chef

# 42
  • Мнения: 7
Imah bradavica na rakata. Izgoriha mi q v studio "Pikaso" i se razprostraniha mnogo. Opitvah i s babe6ki recepti, no bez uspeh. Tyrsq si baia4ka, za6toto znam sas sigurnost, 4e pomagat. Ako imate predstava kyde ima vi molq za informaciq! Blagodarq predvaritelno.

# 43
  • Мнения: 983
Рецептата на Росската, наистина действа, само с едно допълнение - лука се изпича в жар, залива се с оцет, престоява 24 часа, и след това започва лечението, но не се изважда, продължава да си стои в оцета, като всяка вечер се взема по една люспа и се налага мястото с него.

Аз така премахнах своите по ръцете, беше преди доста години но имаше ефект, дано и при теб се получи, успех Praynig

# 44
  • Мнения: 1 157
В аптеките продават специални лепенки за брадавици ,аз лично така се отървах от тях,но трябва да имаш търпение не става с 1 лепенка гарантирам ти 100% резултат. Peace

Общи условия

Активация на акаунт