ПОМОЩ!!!УПОРИТИ БРАДАВИЦИ :(((((

  • 351 539
  • 448
  •   1
Отговори
# 420
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Тези препарати може да премахват само малки кожни папиломи,от тези които излизат по врата,за по-големи бенки или брадавици е много опасно да се прилага

# 421
  • Мнения: 1 339
Опитайте с домашни рецепти.
счукате чесън и капнете малко ябълков оцет или лимон. Запечатайте с лепенка и спете с нея. Повторете максимум 3 пъти. Но ползата ще я забележите още при първата "терапия".
Надявам се да помогне и при вас

# 422
  • Самоков
  • Мнения: 561
Аз имах една на врата от около 5-6 години, но след като родих станаха около 10... На корема също. Случайно попаднах на кожен лекар, по препоръки на мои приятелки. Намаза ме с нещо и паднаха за една седмица. Белези нямам и не са се появявали повече. Лекува и кокоши трън чрез същия метод. Иначе се бях решила да ходя да ми ги горят с ток, но добре, че не избързах. Като му казах за намеренията си и човека ми каза, че по тоя начин вируса се разнася още повече по кожата и няма никакъв ефект, дори се влошават нещата в повечето случаи като излизат допълнително брадавици. Мъжа ми ходи преди това да му ги махат с ток и след като му зарастнаха раните, излезнаха отново.
Бихте ли споделили кой е дерматолога?

# 423
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Здравейте, без да искам, си скъсах една малка брадавичка - помислих, че е някаква пъпчица. Имам ли повод за притеснение? Как да третирам мястото - потече малко кръв ...

# 424
  • Мнения: 13 296
С нещо за рани каквото имаш, спокойно няма страшно

# 425
  • все тук
  • Мнения: 1 716
С нещо за рани каквото имаш, спокойно няма страшно
Благодаря!

# 426
  • Мнения: 6
Здравейте! Искам и аз да споделя моя опит с плоски брадавици по лицето. Имам ги от 3 години. Преди 2 години ги горих с електрокоагулатор, но след няколко месеца се появиха нови. Някои от тях бяха на старите места, други на нови. След това 3 или 4 пъти ги мазах с Верутол (турско лекарство), но ефект никакъв. Сега се чудя дали да пия биозин. Някои от вас са на мнение, че помага. Ако и така не реша проблема, може би ще отида при д-р Пенев (дерматолог) от Варна. Само не знам дали горенето с лазер ще остави белези. Моля споделете помогна ли ви Биозин и ако някой е ходил при Пенев със същия проблем, да пише какъв е резултата.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 854
При Пенев белези не остават.На сина ми маха бенки на лицето и кокоши тръни на ръцете и то много.За кокошите ходихме три пъти,защото малко да остане и пак се появяват.Платихме само първия път.

# 428
  • Виена
  • Мнения: 901
Дано да съм в помощ на някого. С брадавици около врата се боря вече три години, останаха ми от бременността. Успях да се отърва сега от тях само за седмица след няколко намазвания с лекарството Дуофилм. Още след първото намазване потъмняват и се изсушават и след няколко намазвания просто падат.

# 429
  • Мнения: 1 476
Скрит текст:
Дано да съм в помощ на някого. С брадавици около врата се боря вече три години, останаха ми от бременността. Успях да се отърва сега от тях само за седмица след няколко намазвания с лекарството Дуофилм. Още след първото намазване потъмняват и се изсушават и след няколко намазвания просто падат.
bombolino, да не би да бъркащ брадавици с папиломи? Те се появяват обикновено по врата, лицето и са едни меки, с различна дължина и дебелина.

# 430
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, хора! От няколко дни напипвам в носа си малко израстъче  (меко е, не но мога да го видя с огледало, защото е навътре). Най-вероятно е папилом и ме дразни адски много Sad Въпросът ми е как да го третирам, за да се махне, защото мястото е малко нестандартно? ;д

# 431
  • Мнения: 1 476
Скрит текст:
Здравейте, хора! От няколко дни напипвам в носа си малко израстъче  (меко е, не но мога да го видя с огледало, защото е навътре). Най-вероятно е папилом и ме дразни адски много Sad Въпросът ми е как да го третирам, за да се махне, защото мястото е малко нестандартно? ;д

Това само кожен лекар може да каже какво е и как се лекува.

# 432
  • Мнения: 161
Аз да питам, какво каза дерматолога, че са брадавици или че са някакъв вид папиломи. Защото и аз имам на лицето, и ходя вече за 10 път на азот. Изчезват за известно време и после отначало пак. Разпитвах за лазерно премахване, но ми казаха, че ефекта е горе долу същия. Затова се отказах за сега. При мен няма никакви проблеми с азота, никакви мехури и други такива. Казаха че въпросните неща, които много приличат на брадавици са над 300 вида и са вирусни, макар че никой незнае как се разпространяват, и не са изучени всичките. Та това знам. Дано ти помогна в по нататъшната борба.

И аз да питам - дребни вирусни брадавици по лицето някой да е успял да излекува/премахне? На малко дете са.

# 433
  • софия
  • Мнения: 284
Сок от смокиня.Като откъснеш смокинята има бял сок намажи със сокът.Малко пари но се трае.

# 434
  • Мнения: 6 529
Сок от смокиня.Като откъснеш смокинята има бял сок намажи със сокът.Малко пари но се трае.

Трябва много да се внимава, че гори здравата кожа

Общи условия

Активация на акаунт