Бързи здравословни въпроси и отговори – 14

  • 54 298
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Хепи, не е нищо, свързано с носа. Забравих да добавя и трудно преглъщане. Направо не знам.
Нещо хронично?Фарингит?Ларингит?Заради някои лекарства?
Защо не си вземеш едно овлажняващо спрейче за гърло?

# 676
  • Мнения: 48 023
А щитовидната жлеза? Сливици ?

# 677
  • Мнения: 42
Какво ли не пробвах и няма ефект. Казаха ми, че е на нервна почва.

# 678
  • Мнения: 1 338
препоръчайте нещо за прекомерно изпотяване - лице, гръб, гърди ...

На Биотрейд продуктите, много са добри.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 1 955
препоръчайте нещо за прекомерно изпотяване - лице, гръб, гърди ...

На Биотрейд продуктите, много са добри.
И аз съм със същия проблем,ще пробвам тези продукти.А дезодорант против изпотяване,ама наистина да предпазва от изпотяване. Praynig ..?

# 680
  • Мнения: X
Потенето е напълно естествен процес. Аз бих търсила продукт, елиминиращ миризмата, а не спиращ изпотяването. Нали организмът трябва да се охлажда. Това е начина.

Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 17:49 от Анонимен

# 681
  • Мнения: 1 882
Алерголог във Варна?
Искам да си направя кожен прик тест, къде обаче?

# 682
  • Мнения: 2 760
Потенето е напълно единствен процес. Аз бих търсила продукт, елиминиращ миризмата, а не спиращ изпотяването. Нали организмът трябва да се охлажда. Това е начина.
Съгласна съм напълно, но понякога е огромен проблем. Случвало ми се е да изглеждам като напикана, защото съм шофирала лятото без климатик и дънките ми са подгизнали. Това винаги да гледаш материята и да предвиждаш дали адски много ще личи като тръгне да се стича пот подмишниците и между гърдите сериозно ограничава избора на цвят, материя и кройка. При мен след като минах на хормон заради хашимото, нещата се пооправиха, преди това само Одорекс ми помагаше.

# 683
  • Мнения: 5 893
Моята пот не мирите изобщо (консултирала съм се с близки, не се доверявам само на собствената си преценка, разбира се). Проблемът е, че и аз, като някои други потребителки, се потя много обилно - даже и през зимния период. Имам Хашимото, ИР, а и доста наднормено тегло, което мъкна вече няколко години. Понякога се чувствам като изрод, особено ако съм извършвала някаква физическа дейност, дори минимална - целият ми кръст и лице стават мокри (там май имам склонност да се потя най-много), скалпът и вратът - също. Хората ме гледат странно и сигурно си мислят, че нещо ми е станало лошо. Laughing

# 684
  • Мнения: 5
Здравейте отново пиша с проблем който много ме притеснява да не се окаже лоша диагноза.
Това са кръвни изследвания от преди близо месец:
http://www.img-share.eu/f/images/534/IMG_20180710_184733pdtVKgMy … 237983_sredna.jpg
Нещото което ме притеснява са следните точици по ръката:
http://www.img-share.eu/f/images/534/IMG_20180710_184525aILZFtNY … 237985_sredna.jpg
И лека болка в подребрияна която е не постоянна.Основното нещо което ме притеснява  да не съм болен от левкемия.
Моля за мнение и съвети.
Благодаря предварително!

# 685
  • Мнения: 7 710
Потенето е напълно естествен процес. Аз бих търсила продукт, елиминиращ миризмата, а не спиращ изпотяването. Нали организмът трябва да се охлажда. Това е начина.
ок така е , но не мисля , че да ти се стичат реки по лицето, гърбът, гърдите е нормално ... нямам предвид леко изпотяване на подмишниците ... а буквално да тече ( по гърба като тече плимерно се стича надолу към дупето) ... а проблем с миризма нямам
одорекс имат спрей , който е за подмишници и длани само и отделно за крака ...

# 686
  • Мнения: 48 023
Не си болен
Имам въпрос за изследванията за хранителната непоносимост. В коя лаборатория е добре да се пуснат? Цените за 44 храни са сходни, но не знам дали навсякъде е еднакво качествено

# 687
  • Мнения: X
Не си болен
Имам въпрос за изследванията за хранителната непоносимост. В коя лаборатория е добре да се пуснат? Цените за 44 храни са сходни, но не знам дали навсякъде е еднакво качествено
В Рамус Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1 882
Не си болен
Имам въпрос за изследванията за хранителната непоносимост. В коя лаборатория е добре да се пуснат? Цените за 44 храни са сходни, но не знам дали навсякъде е еднакво качествено

Най-добре да е ImuPro, щом ще е такъв тест

# 689
  • Мнения: 10 277
За който попита за левкемията. Определено не си болен от нея. А ако точките те притесняват, върви на лекар да погледне. Левкемията е май единствения рак, който миже да се диагностицира от обикновени кръвни. Но твоите са ок.

Общи условия

Активация на акаунт