Бързи здравословни въпроси и отговори – 14

  • 54 041
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 165
Пуснах си и ПКК. Сега я направих, че няколко дни не се чувствам добре.
http://www.img-share.eu/f/images/535/Screenshot_20180712-143712_ … f1j1531395456.jpg

Лаборантката каза, че резултатите са перфектни, вие какво мислите?

# 721
  • Мнения: 1 195
Въпросът ми е към хората с ниско кръвно. Какво правите за да спре да ви се върти главата когато падне рязко кръвното? Последните дни до толкова ми е зле на моменти, че се блъскам в стените вкъщи Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 2 760
Лягам, ако мога, и чакам да се освестя. Случвало ми се е да се гътна за секунди на земята и да се нараня.

# 723
  • Мнения: 68 668
Нещо съм се притеснила. Расте ми мъдрец и нощно време не мога да спя. Преди да легна пия или Аулин или Хексалгин. Нощеска като се събудя цялата съм подгизнала от пот. Глава, възглавница, нямам температура, но появявали се това от болкоуспокояващо?  #Crazy

Направи секторна снимка. Върви на зъцолекар. Може да расте на криво. А може и да има възпаление на венеца от растежа...може и лека Т да вдигнеш дори. Нека те погледне зъболекар.
Ходих. Правилно расте всичко е наред, възпален ми е и издут венеца и някакви лимфни възли, но каза че трябва да си го изтърпя. Та вчера ходих при още една и тя каза същото, показах и снимката, каза да жабуря и да си търпя, че няма как.
А мен зверски ме боли и вечер преди лягане затова пия обезболяващо, че иначе е нетърпимо. Но аджеба защо съм вир вода след болкоуспокояващоти?Simple Smile

Възпалени са ти меките тъкани явно.
На мен при същото положение ми бе препоръчано да го извадим. Реших да му дам шанс...но е факт, че се вэзпалява още пъти след това...а тези възпаления не са съвсем ок. На мен ми правиха изразване на венеца...

Не знам на какви зъболекари си ходила, но защо не са ти сложили лекарство да обезболи и да подейства локално на възпалението? Нещо ми е съмнително....

# 724
  • Мнения: 2 165
Нещо съм се притеснила. Расте ми мъдрец и нощно време не мога да спя. Преди да легна пия или Аулин или Хексалгин. Нощеска като се събудя цялата съм подгизнала от пот. Глава, възглавница, нямам температура, но появявали се това от болкоуспокояващо?  #Crazy

Направи секторна снимка. Върви на зъцолекар. Може да расте на криво. А може и да има възпаление на венеца от растежа...може и лека Т да вдигнеш дори. Нека те погледне зъболекар.
Ходих. Правилно расте всичко е наред, възпален ми е и издут венеца и някакви лимфни възли, но каза че трябва да си го изтърпя. Та вчера ходих при още една и тя каза същото, показах и снимката, каза да жабуря и да си търпя, че няма как.
А мен зверски ме боли и вечер преди лягане затова пия обезболяващо, че иначе е нетърпимо. Но аджеба защо съм вир вода след болкоуспокояващоти?Simple Smile

Възпалени са ти меките тъкани явно.
На мен при същото положение ми бе препоръчано да го извадим. Реших да му дам шанс...но е факт, че се вэзпалява още пъти след това...а тези възпаления не са съвсем ок. На мен ми правиха изразване на венеца...

Не знам на какви зъболекари си ходила, но защо не са ти сложили лекарство да обезболи и да подейства локално на възпалението? Нещо ми е съмнително....
Сложиха ми. Ходих няколко дни. Но е временно и си боли, казаха че имам място, добре расте и няма смисъл да го пипам. Частни са и си плащам при всеки преглед. Иначе едната позна, че може и сливицата да ме боли от възпалението. Днес си отварям повече устата, понаболява, но вечер си пия аулина, че тогава е пика:)

# 725
  • Мнения: 68 668
Понякога изписват АБ...ако възпалението е голямо и обширно. Сливицата ме е боляла от мъдреца...

# 726
  • Мнения: 2 165
Понякога изписват АБ...ако възпалението е голямо и обширно. Сливицата ме е боляла от мъдреца...
Да, затова посетих и още едно мнение.
Как ти се вижда ПКК, изпотяването дали е от аналгина?
Меря и темп. и кръвно, всичко е наред.

# 727
  • Мнения: 68 668
Аз се потя като смъкна Т след антипирептик. Но сега е и топло....не знам. Кога я мериш Т...

# 728
  • Мнения: 2 165
Аз се потя като смъкна Т след антипирептик. Но сега е и топло....не знам. Кога я мериш Т...
Сега също се поизпотявам, но не е от топлото, изведнъж става. Сега е 36.7

# 729
  • Мнения: 68 668
Няма да се затриеш...споко.☺
Ще мине след някой и друг ден....
Аз чак аулин не съм пила...но що нурофен експрес форте изпих тогава.....разбутах си стомаха. Не си заслужаваше си мисля цялото мъчение....

# 730
  • Мнения: 2 165
Няма да се затриеш...споко.☺
Ще мине след някой и друг ден....
Аз чак аулин не съм пила...но що нурофен експрес форте изпих тогава.....разбутах си стомаха. Не си заслужаваше си мисля цялото мъчение....
Затова ли и на мен ми се разбута стомаха. Имам разтройство и ходя по няколко пъти. Но за изпотяването и сега си стоя и тече вода от главата ми

# 731
  • Мнения: 68 668
Мен ме болеше само...стомаха.
Да не си с коремен вирус?
Защо не обсъдиш изпотяването с един от двата зъболекари, които те следят?

# 732
  • София
  • Мнения: 17 775
Потребителката с мъдреца има джоб и по наблюдения мъдреци, които причиняват толкова дискомфорт при растеж, по- късно се вадят, защото това е нещо, което рецидивира непрекъснато. Пие се антибиотик, впрочем. Ама не става до безкрай. По- добре го извади, тия възпаления са ужасни.

Иначе, аз ще пробвам с другите лекарства, не с аналгин, но при мен е от текстово общуване предимно. Когато някой много ми говори или в парка примерно- крещене на деца наоколо, после съм като умряла вечер.

# 733
  • Мнения: 2 165
Мен ме болеше само...стомаха.
Да не си с коремен вирус?
Защо не обсъдиш изпотяването с един от двата зъболекари, които те следят?
С паник атаки съм и тези дни от стреса ми се позасилиха. От тях сигурно се потя. Стресирана съм, аз затова и пуснах ПКК.

# 734
  • Мнения: 77
Въпросът ми е към хората с ниско кръвно. Какво правите за да спре да ви се върти главата когато падне рязко кръвното? Последните дни до толкова ми е зле на моменти, че се блъскам в стените вкъщи Rolling Eyes

Аз съм с подобни проблеми,пада ми рязко кръвното вие ми се свят,тресе ме и ми е много зле.Когато ми падне кръвното винаги пия кола и ям шоколад или червено вино.....след малко време веме всичко е ок. Даже до бърза помощ съм ходила и ми казват,че от кръвното ми е така,когато падне......Много гадно...

Общи условия

Активация на акаунт