СПАМ Тема (СО и други) 21.05- 27.05

  • 39 336
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 14 979
ССФ е израсла и се е извисила. Joy
И ръси мозъци на кило .
Понякога прихвам от смях , и то в най-драматичите теми .
Няма такъв сериал просто като този форум , съжалявам , че толкова късно се включих.

Аре , лека , момичета , утре ще ходя китки да бера рано -рано Ribbon

# 1 261
  • Мнения: 11 505
Аз си Уегам Nature Moon

# 1 262
  • Мнения: 14 979
Кико , Уека .
Бонде , Форумка е. Така поне ми е пояснявано.
Но всички се съгласихме , че Фльорца е уместна заместваща част от това словосъчетание.

# 1 263
  • Мнения: 1 297
Е, сам ли да си допивам.

# 1 264
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Кико , Уека .
Бонде , Форумка е. Така поне ми е пояснявано.
Но всички се съгласихме , че Фльорца е уместна заместваща част от това словосъчетание.
Ей ся те изядоха с парцалите. Моментално ще те обявят за глиган с анцуг (по форумските стандарти).

# 1 265
  • Мнения: 1 297
Кико , Уека .
Бонде , Форумка е. Така поне ми е пояснявано.
Но всички се съгласихме , че Фльорца е уместна заместваща част от това словосъчетание.
Ей ся те изядоха с парцалите. Моментално ще те обявят за глиган с анцуг (по форумските стандарти).
Бившата ме предупреди и за някаква форумска дефлорация, но ще разчитам на вас, да ми пазите кестените.

# 1 266
  • Мнения: 15 619
Бонде, ся дефлорациите им не можеш ги усети. Нежно и пипкаво, тъй че ще се справиш.
ДУ

# 1 267
  • Мнения: 10 847
     Добро утро.
  Като гледам пишете с едни съкращения дето не ги отбирам, ама аз старо магаре нямам и намерение да ги уча. Време е за кафе. Ще седна да се наслаждавам на кафето дорде Гугълчето търчи.
  Луничке , ти какво направи за закуска ?
  Как ми се хапва една баница със сирене и боза .... не е истина !

# 1 268
  • Мнения: 14 979
Кико , Уека .
Бонде , Форумка е. Така поне ми е пояснявано.
Но всички се съгласихме , че Фльорца е уместна заместваща част от това словосъчетание.
Ей ся те изядоха с парцалите. Моментално ще те обявят за глиган с анцуг (по форумските стандарти).
Бившата ме предупреди и за някаква форумска дефлорация, но ще разчитам на вас, да ми пазите кестените.
За да не те дефлорират , ако , разбира се , имаш нежна девствена душевност ,  слагай жеУезния девствен пояс. Тука ако не пееш в хОра с култовите "бягай с двеста" , "голяма червена ламБа" и т.н , някоя ССФ , играеща ролята на шеф диригент , ще те опердаши незабавно с палката Stuck Out Tongue Winking Eye Та кестените са си твоя грижа.
Обаче се чудя аз защо от Бонд стана Мента. Бонд- ясно : шпионин. Влезе си със заявката , че си под прикритие.
Ама Мента не зная от Ментак /фаШлив/  ли идва , или от Ментя /лъжа/ . Аз ще си ти викам Бонд.
Само , молА ти се , не казвай , че си онзи , дето все мръня и е или в Прага , или в Братислва .И той има бивша .
Хахиби не си , Хабибо и той е лаконичен , ама е елементарен. У теб се усеща дълбочина и височина....на девствения дух Joy
Ай , готов си. "Нахраних те".
ДУ на всички. Аз нЕма да ходя за китки . Събудих се с надвиснал заплашително мързел. Няма да го боря.
Янчето сигурно пак ще ходи на сърфисти.
Гугъл вече припка.
Луна е в акция.
Джулс я отписах, ще си дойде с тен и махмурлук.
Вики и Мори Кики само са надеждни Rolling Eyes

# 1 269
  • Мнения: 1 297
ДУ. Вече съм на половин кафе. Ядат ми се мекички. Да взема да звънна на мама.

# 1 270
  • Мнения: 14 979
ДУ. Вече съм на половин кафе. Ядат ми се мекички. Да взема да звънна на мама.
Joy
Според ССФ мама трябва да е в съседната стая , а ти си в детската , щом още и ядеш..мекичките

# 1 271
  • Мнения: 15 619
Лун сготви кафе. С най-черната захар.
Екшън.

# 1 272
  • Мнения: 14 979
Лун сготви кафе. С най-черната захар.
Екшън.
Joy
Карамелизирай .

# 1 273
  • Мнения: 1 297
ДУ. Вече съм на половин кафе. Ядат ми се мекички. Да взема да звънна на мама.
Joy
Според ССФ мама трябва да е в съседната стая , а ти си в детската , щом още и ядеш..мекичките
За мекички умирам, ако някоя няма работа, да се хваща. Отивам да кося трева, докато не е напекло. После засядам на басейна да чета.

# 1 274
  • Мнения: 14 979
Оф , МП/ риятелка/ ме нави да ходим за китки. Е , ще ходя , не можах да я убедя за мързела.
Да ви е лежерно , ливадно , басейново .. Аре, хоп съм .

Общи условия

Активация на акаунт