СПАМ Тема (СО и други) 21.05- 27.05

  • 39 261
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 11 505
Внимавайте - то лъзгаво, лъзгаво и Ооооопппп до мъндураците !
Умната ей да не се хлъзнете дето не трябва Smile

А дано, ама надали Mr. Green

# 1 291
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Легенди да има.
Аз мога и мъж да стана в един момент. Нов профил, нова самоличност. Безоперационно и безболезнено.

К`о ста`а? Спите, а? Grinning
Да бе - съседа реже някакви плочки на терасата и на този финн звук от ъглошлайф как мислиш, че може да дремнеш ? Ходих за бисквити ама ядес - всичките с палмово масло. Течния шоколад - и той ! Купих си бутилка Pino Noar. Мислех за гофрети, ама нямам гофретник. Отивам да бъркам крема за домашната торта.
С тези описания не звучиш като мъж. Само виното те издава, бързо замени бисквитите и най-вече течния шоколад.

Добър ден! Днес е ден за телепортиране.

# 1 292
  • Мнения: 11 505
Добро утро!
Ето съм! Кико благодаря , че попита за мен по някое време.
Ма Кико, уж минаваш за отракана кака тук, пък съ прайш на наивна.
Виж Яна, Викито, а и още някои моми колко са интуитивни, с аналитично мислене
Пък тиии...аз няма да изкажа мнение , от мъжка солидаррност. Който и да е - пич е.
Добре води. Аз малко препятсвие преживях затова отсъствах.
Сетих се скоро кат ме пита дали не съм на годините на дядо ми, че ме напуши на смях и взех да пресмятам
Ши излейш права май, ми той умря не много стар, нямаше хубуу 50. Значи аз сега съм с една година по-малък от него. Хах...как лети времето...ц,ц,ц

А, добре дошъл Митре, праа се аз само, хитра съм кат бременна лисица (и баш толко "умна") Laughing

# 1 293
  • Мнения: 10 709
Легенди да има.
Аз мога и мъж да стана в един момент. Нов профил, нова самоличност. Безоперационно и безболезнено.

К`о ста`а? Спите, а? Grinning
Да бе - съседа реже някакви плочки на терасата и на този финн звук от ъглошлайф как мислиш, че може да дремнеш ? Ходих за бисквити ама ядес - всичките с палмово масло. Течния шоколад - и той ! Купих си бутилка Pino Noar. Мислех за гофрети, ама нямам гофретник. Отивам да бъркам крема за домашната торта.
С тези описания не звучиш като мъж. Само виното те издава, бързо замени бисквитите и най-вече течния шоколад.

Добър ден! Днес е ден за телепортиране.
  Трябва да правя неоспорими умозаключения за женската психика,поведение и навици ( както някой хора правят в едни други теми и после ревът от жените ), за да съм мъж ? Или трябва да показвам мачовщина с нечленоразделна реч ? Или може би трябва да се държа като някой чехлю за да бъда мъж ?
   Не съм звучал като мъж .... ми щом казваш няма да споря. Аз съм си аз, и това ми стига за да знам кой съм Simple Smile  

# 1 294
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Laughing Лепни 2-3 цинизма поне...и някой друг шамар!
Трябваше да е шега, но забравих емотиконите.  Малко са мъжете, които ще се замислят за палмовото масло в бисквитите за бисквитената им торта.

# 1 295
  • Мнения: 11 505
Лан-а е мъж с главно Ш, ве... И кулинар, което е още един плюс.... къв крем праиш, Лане? Сподели!

# 1 296
  • Мнения: 15 619
Лане, мъж, който готви, е мъж-мечта. Е, може и да поръчва честичко и обяди, и вечери. Пак бива. Grinning


Скрит текст:
[videohttps://www.youtube.com/watch?v=rYEDA3JcQqw][/video]

# 1 297
  • Мнения: 11 505
Забърках смес за едни пържени кифтаци за довечера.... сега можИ Релакс!

# 1 298
  • Мнения: 15 619
След дълго умуване, задрасках кюфтетата като опция за довечера, едно оризче с дръпнати очи и пилешко обмислям.
 Работният ми пулс мъждука...

# 1 299
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Днес го удрям на тотален мързел, ще меря здравината и мекотата на диванЯ, спалнята и всякакви други таквиз повърхности у дома.
Щерката беше за малко на гости, преди малко я изпратихме. Хубаво беше, ама за кратко.
Пробвах нова рецепта за торта - горещо я одобриха, значи отива в графа "Ще се прави" Wink
Гледам "Поли", този филм ме върна в годините, когато децата бяха малки, беше им любим. Имахме го на видеокасета.

# 1 300
  • Мнения: 11 505
Кажи за тортата, да я забъркаме и ниЙ Mr. Green

# 1 301
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Кажи за тортата, да я забъркаме и ниЙ Mr. Green
Smile
Червено кадифе (една от рецептите) Но за следващия път ще модифицирам леко крема.

# 1 302
  • Мнения: 11 505
A, таа я знам

# 1 303
  • Мнения: 1 121
От опит (личен) ?

# 1 304
  • Мнения: 15 619
Кажи за тортата, да я забъркаме и ниЙ Mr. Green
Smile
Червено кадифе (една от рецептите) Но за следващия път ще модифицирам леко крема.

Скрит текст:
Яна, отде ги намираш? Laughing Лютеница... Ахаха
А салата?

Общи условия

Активация на акаунт