СПАМ Тема (СО и други) 21.05- 27.05

  • 39 211
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 15 619
Наистина ще трябва да напусна работа за да ви следя. Ей на, докато ме няма- езици сте учили, за пиене, ядене и третото сте говорили... Аз освен да се ожаля, че вече три дни ме цепи тиквата и ми писна Close
Веднага ти пращам хапче за глава.

# 1 381
  • Мнения: 9 569
Наистина ще трябва да напусна работа за да ви следя. Ей на, докато ме няма- езици сте учили, за пиене, ядене и третото сте говорили... Аз освен да се ожаля, че вече три дни ме цепи тиквата и ми писна Close
Веднага ти пращам хапче за глава.

Сега най-много да вдигна и кръвно от вълнение Joy

# 1 382
  • Мнения: 1 297
Наистина ще трябва да напусна работа за да ви следя. Ей на, докато ме няма- езици сте учили, за пиене, ядене и третото сте говорили... Аз освен да се ожаля, че вече три дни ме цепи тиквата и ми писна Close
Махай я тая тиква, и без това не ти трябва. Пред камината, само меча кожа признавам, да не се жулят коленцата, котьооо.

# 1 383
  • Мнения: 11 505
И магнитните наколенки на д-р Ливайн вършат работа... меча кожа... глезотии!

# 1 384
  • Мнения: 15 619
Чейте, тя камина има ли?
Глей ко прави въображението, начи... и мечтите Joy

# 1 385
  • Мнения: 10 686
   Така. Това с колата са шведски изпълнения ! Всеки уважаващ себе си германец би правил секс върху капака на Мерцедес, БМВ, Фолксваген. Е и върху покрива на трабант става, ама много следи остават по мукавата ако са се разгорещили.
   Кико, на теб ся ли ти дойде музата да чистиш монитора ? Да та светна на един трик - сложи по един прозрачен найлон на мониторите и клавиатурите у вас - хем предпазва от цапане, хем от ... залепване на клавиши.
   Луничке,при Викито има много сценарии - като почнеш от реждането на Афродита ( туй са прай в банята стъпила в червен леген и полузавита с мокър чаршаф ) ....  номера е малкото амурче да спи, дан пита после тате си относно подробности за фалическата херменевтика в старогръцката литература.
   Яне, дойчландския не го разбирам ама имам желание да го науча с няколко палави фройлен дискутирайки FCC на плажа Wink
   Вий са смейте, ама Лиама по-горе ме апострофира, че не ползвам правилни глаголи и ся трябва да чета граматика и синтаксиа.
   Оффф ваща лесна. Аз май трябва да похапна.
   Гугълче ти внимавай с кокосовия орех ...   

# 1 386
  • Мнения: 11 505
Всеки го минава през собствената си призма, Лун... аз ще се въздържа от моята призма, че ш'стане страшно Laughing

Лане, тва с найлоните ми напомня на един индивиди от миналото, които си "пазеха" дистанционното в найлонче.... предпочитам да чистя, след като оплюя монитора
Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 20:06 от Kiki.mora

# 1 387
  • Мнения: 1 297
И магнитните наколенки на д-р Ливайн вършат работа... меча кожа... глезотии!
На тантелени чорапи, как наколенки, кощунство. Еретичка.

# 1 388
  • Мнения: 10 686
Само ще ви помоля, не гледайте през призмата да има горски пейзажи. Току виж в сакралния момент, като се разгорещи младежа и не обръща внимание на детайлите наоколо, току виж да уцели грешната хралупа .... и да налети на пчели. Умната ей ! 

# 1 389
  • Мнения: 15 619
Аз не съм по романите.
Ако ще се замерваме с котьовци.., ей ви един за разкош. Blush
Скрит текст:

# 1 390
  • Мнения: 10 686
Луничке нищо не се вижда. Ай аз отивам да папам и да правя чипу.

# 1 391
  • Мнения: 11 505
Никви гори! Там дебнат змии... мамка им! (истински при това!) Имам лош опит в далечната 1756... от тогава насам НЕ!

Тоа па и тантелени чорапки иска... алоуууууууууууууу?!?!?!?!?!

# 1 392
  • Мнения: 15 619
Чорапи - секс - дупки по чорапите. Не става.
Фаянс и теракот- лъзгаво - пребити участници
 Само някой да не предложи в кухнята....
 

# 1 393
  • Мнения: 1 297
Никви гори! Там дебнат змии... мамка им! (истински при това!) Имам лош опит в далечната 1756... от тогава насам НЕ!

Тоа па и тантелени чорапки иска... алоуууууууууууууу?!?!?!?!?!
Виж Гугълчето на снимката с какви чорапки ни тръгва.

# 1 394
  • Мнения: 11 505
Гугълчето е млада и убава... и по хавлиени чорапЕ да е все става.

Общи условия

Активация на акаунт