СПАМ Тема (СО и други) 21.05- 27.05

  • 39 304
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 15 619
ОсвеМ това си и много грийн.... пЕстиш вода!
И шампоан, и хавлиите ми по-новинки седят.  И косата ми накъдет` я сложа, там седи. Grin

# 331
  • Мнения: 2 049
Кике, качили са видео у фейсбука как ме къпеш...

# 332
  • Мнения: 11 505
Кике, качили са видео у фейсбука как ме къпеш...


Ама къФ мустак съм отпрала, а? Laughing

# 333
  • Мнения: 2 049
Ако знаете ква форумна клюка за една от дамите в СПАМА ми споделиха... Малииииииииии, падам! Умирам!

# 334
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 894
Начи, `сички тези огъвания ги мога, без проблем се усуквам Wink. Ма вече не ми подхожда на ЕГН-то да се чекна тъй. Затова кротко си джапам на плажа:

# 335
  • Мнения: 15 619
Ако знаете ква форумна клюка за една от дамите в СПАМА ми споделиха... Малииииииииии, падам! Умирам!
Ко речи?
Не знаех, че у форума има клюки... Grinning

# 336
  • Мнения: 6 978
Начи, `сички тези огъвания ги мога, без проблем се усуквам Wink. Ма вече не ми подхожда на ЕГН-то да се чекна тъй. Затова кротко си джапам на плажа:


Това прилича на някаква любовна игра между тях. Grinning

Aйде пак пуснА боНба у форона. Grinning

# 337
  • Мнения: 6 978
Аз на момченца, които се хвалят, че ги свалят каки не вярвам. Grinning От малка се научих като веднъж разбрах, че съм се натискала на един дето не го бях и виждала. Grinning

# 338
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 894
Скрит текст:
Начи, `сички тези огъвания ги мога, без проблем се усуквам Wink. Ма вече не ми подхожда на ЕГН-то да се чекна тъй. Затова кротко си джапам на плажа:


Това прилича на някаква любовна игра между тях. Grinning
Мии...

# 339
  • Мнения: 11 505
Е, защо само ни четеш, Мун.... включвай се по-често Smile

# 340
  • Мнения: 3 545
Е, защо само ни четеш, Мун.... включвай се по-често Smile

Ъффф, аз се мъча на работа, наистина се мъча и не съм много забавна май. Да взема да се пробвам, ама то Арайвала като си замине... есенцията на темата ще се загуби.

# 341
  • Мнения: 6 978
Мен това ми звучи малко като "А едно другарче ми каза, че Пипиту си харесва Янко - Ха-ха-ха -Пипи и Янко седяли на дърво..." или както беше. Детинско е и някак прекрачва границата пък и лично аз много мразя такива скрити телефони и въобще не вярвам на информацията, която предават. Колкото аз съм дебела тетка в анцунг (нямам анцузи ех), толкова и останалото. Wink

Муун, ела, то е като с яденето. Ядеш ядеш и после пак ти се яде. Grinning И тука така - пишеш пишеш и после ти идва музата за още писане. Grinning

# 342
  • Мнения: 11 505
Е, защо само ни четеш, Мун.... включвай се по-често Smile

Ъффф, аз се мъча на работа, наистина се мъча и не съм много забавна май. Да взема да се пробвам, ама то Арайвала като си замине... есенцията на темата ще се загуби.

Е, то все едно ние сме големи комици... (никой не верва, че Арайвъла ще си замине)

# 343
  • Мнения: 11 505
Напускам ви другарки и другари.... до довечерЪТ!

# 344
  • Мнения: 3 545
Напускам ви другарки и другари.... до довечерЪТ!

И да не ни излагаш, налЕ Satisfied

То и аз не вярвам, че Арайвал ще ни изостави, бива ли така - заради един подпис.

Общи условия

Активация на акаунт