СПАМ Тема (СО и други) 21.05- 27.05

  • 39 306
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 978
Напускам ви другарки и другари.... до довечерЪТ!
Да се раздадеш на макс!
*където и да отиваш Grinning

Аз сега готвя ориз с пиленце, царевичка и лучец, та след малко и аз ви зарязвам по гастрономични причини.

# 346
  • Мнения: 9 575
За кого те спрягат теб? Пропуснала съм Laughing

# 347
  • Мнения: 2 049
Не мога в момента. Изпаднах в депресия. Кики си мисли, че съм се шегувал, пък аз исках къща да й купувам. Толкоз ли съм грозен Sad

# 348
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
Мен това ми звучи малко като "А едно другарче ми каза, че Пипиту си харесва Янко - Ха-ха-ха -Пипи и Янко седяли на дърво..." или както беше. Детинско е и някак прекрачва границата пък и лично аз много мразя такива скрити телефони и въобще не вярвам на информацията, която предават. Колкото аз съм дебела тетка в анцунг (нямам анцузи ех), толкова и останалото. Wink

Муун, ела, то е като с яденето. Ядеш ядеш и после пак ти се яде. Grinning И тука така - пишеш пишеш и после ти идва музата за още писане. Grinning

Хаха така тръгват драмите ... аз ще споделя тук един грях ... преди много много години в една далечна галактика наречена Люлин двама третокласници пишат любовно писмо до една съученичка Валя. Но от разсеяност го губят. Та в нашия блок имаше двама други келеши където харесваха една съвсем друга Валя, та тези момчета намират писмото и почват да се обвиняват кой от тях го е написал и следват едни кютеци мелета и т.н.
Двамцата не се разбират и до днеска Simple Smile

# 349
  • Мнения: 2 049
Тва Люлин е друг свят, братко Rolling Eyes

# 350
  • Мнения: 15 619
Гугъл, слюноотделям покрай споделянето ти. Умирам за пиле с ориз.
Ърайвъл, представянето е важно. Grin 

# 351
  • Мнения: 2 049
Гугъл, слюноотделям покрай споделянето ти. Умирам за пиле с ориз.
Ърайвъл, представянето е важно. Grin 

Аз пък си поръчах салатка и я чакам да дойде в следващите 10-20 минутки. Кой иска да разделим сметката? Flushed

# 352
  • Мнения: 15 619
В трети клас харесвах Гошко. Една прЕятелка да `земе да му каже и наш Гошко реши да ме нашляпка. начи стоях в женската тоалетна поне десет минути, докат` почне часът и дойде другарката.... и повече Гошковци не харесвам. Laughing
Гугъл, слюноотделям покрай споделянето ти. Умирам за пиле с ориз.
Ърайвъл, представянето е важно. Grin 

Аз пък си поръчах салатка и я чакам да дойде в следващите 10-20 минутки. Кой иска да разделим сметката? Flushed
Начи аз цели салати ям, нищо не деля. Trollface

# 353
  • Мнения: 2 049
Ihre Bestellung

1x   [my salad] Medium Basic Salat, mit Ei, mit Oliven, mit Zwiebeln, rot, mit Champignons, gebraten,  mit Hirtenkäse, mit Hähnchenbrust, gegrillt, mit Honig-Senf-Dressing

# 354
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
В трети клас харесвах Гошко. Една прЕятелка да `земе да му каже и наш Гошко реши да ме нашляпка. начи стоях в женската тоалетна поне десет минути, докат` почне часът и дойде другарката.... и повече Гошковци не харесвам. Laughing

Мен ме харесваше една Цветелина, те нали момичетата в началото са по едрички ... та колко шляпанки и спъванки съм отнесъл по първите класове край няма Simple Smile

# 355
  • Мнения: 2 049
Мен никоя не ме харесваше, но пък много готината ми братовчедка ме носеше до училище и ми даваше целувка за чао. Нанана Rolling Eyes

# 356
  • Мнения: 3 545
Ihre Bestellung

1x   [my salad] Medium Basic Salat, mit Ei, mit Oliven, mit Zwiebeln, rot, mit Champignons, gebraten,  mit Hirtenkäse, mit Hähnchenbrust, gegrillt, mit Honig-Senf-Dressing

Тая салата поне едно Мартини иска.   Cocktail

# 357
  • Мнения: 15 619
Ihre Bestellung

1x   [my salad] Medium Basic Salat, mit Ei, mit Oliven, mit Zwiebeln, rot, mit Champignons, gebraten,  mit Hirtenkäse, mit Hähnchenbrust, gegrillt, mit Honig-Senf-Dressing

ся bezahlen Grinning

# 358
  • Мнения: 6 978
Мен това ми звучи малко като "А едно другарче ми каза, че Пипиту си харесва Янко - Ха-ха-ха -Пипи и Янко седяли на дърво..." или както беше. Детинско е и някак прекрачва границата пък и лично аз много мразя такива скрити телефони и въобще не вярвам на информацията, която предават. Колкото аз съм дебела тетка в анцунг (нямам анцузи ех), толкова и останалото. Wink

Муун, ела, то е като с яденето. Ядеш ядеш и после пак ти се яде. Grinning И тука така - пишеш пишеш и после ти идва музата за още писане. Grinning

Хаха така тръгват драмите ... аз ще споделя тук един грях ... преди много много години в една далечна галактика наречена Люлин двама третокласници пишат любовно писмо до една съученичка Валя. Но от разсеяност го губят. Та в нашия блок имаше двама други келеши където харесваха една съвсем друга Валя, та тези момчета намират писмото и почват да се обвиняват кой от тях го е написал и следват едни кютеци мелета и т.н.
Двамцата не се разбират и до днеска Simple Smile


Joy Joy Joy Joy
Звучи точно като люлинска шекспирова трагедия. Grinning  По право, ако Шекспир беше от Люлин, тази историйка щеше да се учи в училище. Grinning

Аз харесвах един Руско, а той харесваше една Ана в детската градина. Беше първата ми драматична, несподелена лИбоФ. Grinning

*И последната. Wink

# 359
  • Мнения: 2 049
Ihre Bestellung

1x   [my salad] Medium Basic Salat, mit Ei, mit Oliven, mit Zwiebeln, rot, mit Champignons, gebraten,  mit Hirtenkäse, mit Hähnchenbrust, gegrillt, mit Honig-Senf-Dressing

ся bezahlen Grinning

Айде да делим? Изпрати 9евро у пейпала

Тая салата поне едно Мартини иска.   Cocktail

Винце, винце Grinning Вече изтрезнях от сладоледите (който не вярва да пита Тайсчето - на нея й изпращам снимки от всичко) Grinning

Общи условия

Активация на акаунт