СПАМ Тема (СО и други) 21.05- 27.05

  • 39 271
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 14 966
Глей ги как всички скочиха Ill Flushed

Сякаш на вас секс не ви съ прай...

Аз си признаам, че се предлагах на Кикито, ма тя ми отказа. И ко?

Ама тва дето ми се предлагаше всички го видяха и беше ясно, че е майтап. Пльосването на някаква си информация, препредадена от намкойси е друго.
Wink

Уф... В такива моменти ме подсещате, че сме от различен пол Flushed Ако го вярвах и мислех, че е сериозно, нямаше да го пиша в темата, а на мацката, за която се отнася.
Постнах го, защото ми се струва забавно и да се посмеем - очаквах всички да скочите и да кажете, че редовно си търсите еачи от бг-мамма... Много лесно се скандализирате вие Rolling Eyes

Чуй кака да ти каже защо не става майтап с това. Защото всички можем да кажем- аз съм , дори с подробности по вербална пакостливост. Обаче... Обаче!  Има хора без чувство за хумор. Има хора , които воайорстват в темите. Има хора , които са гости. Има хора с обсесивно компулсивни разстройства. А някоя каже , че е палавница , а познай какво ще и стане в пощата. Да не казвам , че точно защото сме от различен пол , и ти можеш да кажеш , че си изключение , повечето не са Stuck Out Tongue Winking Eye
Моля , аплодисменти за лекцията Joy

А Люлин може да си съперничи само с Перник . Валя е Люлинската Хубава Елена явно.

# 361
  • Мнения: 15 619
Аааааа, сладур! Ти как ще ми пратиш цялата салата, а? Sweat Smile

# 362
  • Мнения: 6 966
luna, и аз имах един Гошко в детската - беше влюбен в мен до уши и ми връзваше връзките. И веднъж на едно представление ме целуна много звучно по бузата! Ау, какъв СРАМ. Всички родители се умилиха, а аз потънах в земята и си бърсах бузата. Grinning

# 363
  • Мнения: 2 049
Аааааа, сладур! Ти как ще ми пратиш цялата салата, а? Sweat Smile

Аз ши я изпапкам. Не ти ли става мъчно за мен? Нито в училище някоя ме е харесвала, нито сега Sad Смили се над грозното чиче, де Sad

# 364
  • Мнения: 15 619
Ай, накара ме да си спомня за първия ми блус. Laughing
Ърайвъле, я се стегни!  Trollface

# 365
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Ако ти се скъсат горните 3 копчета на блузката - на гадже е, ако ти се скъсат долните 3 копчета - на диета е ...

# 366
  • Мнения: 6 966
Грозното чиче, ако е като грозното пате се превръща накрая на историята в левент (лебед)!

# 367
  • Мнения: 15 619
Грозното чиче, ако е като грозното пате се превръща накрая на историята в левент (лебед)!
Тръгнал лели с чичовци да плаши.Grin

# 368
  • Мнения: 2 049
Грозното чиче, ако е като грозното пате се превръща накрая на историята в левент (лебед)!

До тогава дайте да делим моите сметки Grinning

# 369
  • Мнения: 3 542
И аз отлитам най-накрая от това бюро, но ще ви следя зорко както и досега хахах.

# 370
  • Мнения: 15 619
Аз съм на стартова позиция. Паля метлата...

# 371
  • Мнения: 14 966
Омитайте се , анцунзи ви чакат. Стига с това стилето.
Аз си пълня ваничката вече да си правя виброо , хидро и т.н. Пускам омммммм. Рейки музика.
После ще се включа , за пиУето  мням.

# 372
  • Мнения: 6 966
Грозното чиче, ако е като грозното пате се превръща накрая на историята в левент (лебед)!

До тогава дайте да делим моите сметки Grinning
Има си цяла тема за сметките - там пише черно на бяло кой плаща сметката. Grinning

И аз зачезвам да си ям пилето с ориза и другите работки. Grinning

# 373
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Арайвъле, за 18 евра ще напазарувам матрЯл за салати за 1 седмица. Бива ли да си такъв прахосник?😅😅😅

# 374
  • Мнения: 2 049
Арайвъле, за 18 евра ще напазарувам матрЯл за салати за 1 седмица. Бива ли да си такъв прахосник?😅😅😅

Изпаднах в депресия заради Кикито и ме мързи да отида до магазина... Аз за 18евра ще къпя 2 вина от евтините и ш алкохолствам цял ден Flushed

Общи условия

Активация на акаунт