Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 338
  • 773
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 436
Здравейте, минавам да благодаря на Lemi bouquet ,че сподели за промото на Aussie и евентуално и аз да бъда полезна с нещо. Поводът е коментарите за срока на годност: моята Aussie 3 minute miracle repair mask е годна още 14 месеца. Проверих един UV лосион затяло на Garnier -срокът изтичаше след 6 месеца. Потвърждавам, че имаше и продукти с изтекъл срок на годност- конкретно продукт на Wellа Professional antifrizz.
Извод: цените са толкова ниски, защото често са с кратък/изтичащ срок на годност (преценете си дали ви устройва), има и с вече изтекъл. Пазарувайте, но с 1 на ум и проверявайте в checkcosmetics.com примерно.

# 346
  • Мнения: 1 874
Някоя от вас виждала ли е скоро някъде спиралата на Мейбълин The Rocket? Не я намерих в Ремедиум/ДМ/Лили, а е сред любимите ми спирали със силиконова четка. Да не би да е спряна от производство? Sob

# 347
  • Мнения: 283
Някоя от вас виждала ли е скоро някъде спиралата на Мейбълин The Rocket? Не я намерих в Ремедиум/ДМ/Лили, а е сред любимите ми спирали със силиконова четка. Да не би да е спряна от производство? Sob

Здравей,
доколкото знам и съм питала спиралата е спряна,но не съм сигурна дали от производство или просто в БГ няма да се внася вече и това е някъде повече от 9 месеца откакто я няма или поне аз тогава спрях да я намирам също

# 348
  • Мнения: 1 874
Някоя от вас виждала ли е скоро някъде спиралата на Мейбълин The Rocket? Не я намерих в Ремедиум/ДМ/Лили, а е сред любимите ми спирали със силиконова четка. Да не би да е спряна от производство? Sob

Здравей,
доколкото знам и съм питала спиралата е спряна,но не съм сигурна дали от производство или просто в БГ няма да се внася вече и това е някъде повече от 9 месеца откакто я няма или поне аз тогава спрях да я намирам също
Ужас! Dizzy Face Сега видях, че е изчезнала и от българския сайт. Толкова разочароващо... Поне намери ли й заместител?

# 349
  • Мнения: 283
Скрит текст:
Някоя от вас виждала ли е скоро някъде спиралата на Мейбълин The Rocket? Не я намерих в Ремедиум/ДМ/Лили, а е сред любимите ми спирали със силиконова четка. Да не би да е спряна от производство? Sob

Здравей,
доколкото знам и съм питала спиралата е спряна,но не съм сигурна дали от производство или просто в БГ няма да се внася вече и това е някъде повече от 9 месеца откакто я няма или поне аз тогава спрях да я намирам също
Ужас! Dizzy Face Сега видях, че е изчезнала и от българския сайт. Толкова разочароващо... Поне намери ли й заместител?

Ами да ,на Ревлон тази с лилавата капачка и тя е със силиконова четка и вече си купих втора.Много съм доволна

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 13:07 от bubanka

# 350
  • Мнения: 897
Помагайте, моля. Какъвто и фдт да сложа, грима на носа ми стои на люспи. Сменях основите (ползвам матиращи с мазна т зона съм), сменям измиващите гелове и все ас хидратиращи, сменям кремовете..редувам с много и леко хидратиращ- никаква промяна.
Sad

# 351
  • Мнения: 1 600
Някой ползвал ли е шампоанът с кофеин от професионалната серия на Balea и какво ви е мнението?
Аз използвам в момента такъв, харесва ми как мирише, моята коса трябва да 2 пъти да сапунисвам. Ефект с/у косопад не видях, но! аз никога не съм вярвала че такъв проблем се решава със шампоан. Доволна съм от този шампоан, общо взето.
А горе коментирания Балеа Мед направи ми ужасен пърхот Sad Явно при всеки действе по различен начин.

Може ли малко подробности, какъв е този шампоан на Балеа от 5.5 серията?

# 352
  • Мнения: 2 323
Шампоан с pH, близко до това на кожата, целта е да не се премиват скалпът и косата. Себамед имат същото, наричат го шампоан за спортисти, но е много по-скъп и не виждам смисъла.
Взех го за приятеля ми, защото я мие всеки ден, понякога по 2 пъти и ме е страх, че ще вземе да му опада от нормалните шампоани.
Аз също минавам на него в определени периоди и съм доволна, поне 10 опаковки сме минали.

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 13:53 от bambinnah

# 353
  • Мнения: 1 600
bambinnah, как изглежда той, че поне в магазина да мога да се ориентирам?

# 354
  • Мнения: 2 323


Същото важи впрочем и за течния сапун за ръце от серията. Преди да дойде зимата и дружно да се чудите/м с какво да си намажем сухите ръце, сменете продукта за миене. Няма мазане, което да насмогне на миенето.

# 355
  • Мнения: 1 467
blackstreet при мен така се получава ако сложа повечко фдт, опитай с минимално количество което е останало по четката/гъбичката без да слагаш директно на носа Simple Smile

# 356
  • Мнения: 1 600
bambinnah, благодаря. Точно този шампоан малко по-горе коментирах, че ми направи пърхот Sad Мислех си, че говорим за различни шампоани.

# 357
  • Мнения: 2 323
Трудно ми е да го повярвам, но ти си знаеш. Пробвай от друга марка със същата идея, ако ти се налага да си миеш косата често и дано откриеш твоя продукт.

# 358
  • Мнения: 2 848
Някой ползвал ли е шампоанът с кофеин от професионалната серия на Balea и какво ви е мнението?
Изключително съм доволна. Косата ми пада и след употребата , но тя е доста дълга и гъста, така че го оправдавам донякъде. Иначе порасна осезаемо след използването му в комбинация с балсама Simple Smile

# 359
  • Мнения: 1 600
Благодаря. То да беше този шампоан, който ми докарваше пърхотта...След 3 месеца с Ducray против пърхот най-накрая се отървах от този проблем, ползвам сега Балеа от професионалните с кофеин, но съм в процес на търсене на шампоан за честа употреба.

Общи условия

Активация на акаунт