Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 269
  • 773
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 807

Имате ли отзиви за този шампоан с глина? Имам мазни корени и сухи изтощени краища.

Препоръчвам ти Schauma fresh it up и на Balea от професионалната серия (ако има с такова направление) .

# 361
  • Мнения: 1 600
Балеа професионалните имат шампоан с глина:
https://www.dm.de/balea-professional-shampoo-tonerde-p4010355426475.html.

# 362
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Има ли го в България? Сякаш не съм го виждала Rolling Eyes

# 363
  • Мнения: X
Двуфазния спрей за коса Victoria Beauty без отмиване е страхотен,изправям си косата с него,не утежнява,а съм с гъста плътна коса.
Пробва го и майка ми,хареса ѝ.
Препоръчвам Wink

# 364
  • Мнения: 286
Аз съм доволна от матиращите на trend it up. Доста дълго време издържат е не изсушават чак толкова много. Искам да се оплача и от гел очната линия на Rimmel. Беше много харесвана тук, в темата, но като я взех, беше  суха и трудна за нанасяне. Нещо като вакса за обувки. Не знам дали оцелих кофти партида или е такава, но не съм доволна.
Имам я,за нищо не става.Много трудна за нанасяне.Имапалата за 4лв е доста по-добра.

# 365
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Доволни ли сте от шампоаните на John Frieda? Заслужават ли си цената?

# 366
  • Мнения: 35 969
Доволни ли сте от шампоаните на John Frieda? Заслужават ли си цената?

за мен - не
на балея са със същото качество, но цената е доста по-различна

# 367
  • Мнения: 1 467
John Frieda е на почти същата цена като професионалните на Лореал, или на други марки при намаление в златна рибка.
Според мен цената на John Frieda е неоправдано височка за дрогериен продукт Simple Smile

# 368
  • Мнения: 1 600
❇Sisi_91❇, не знам, при нас няма, но съм виждала същата маска за коса, затова предположих, че може да го има, просто при нас да е изкупен. Аз не съм го ползвала още, майка ми го купи, когато ходи до Германия. Ще е много разочароващо да го харесам, а тук да не се предлага Sad

# 369
  • Мнения: 566

Имате ли отзиви за този шампоан с глина? Имам мазни корени и сухи изтощени краища.

Вземи си този https://www.beauty.store.bg/p186584/le-petit-marseillais-gentle- … -i-aloe-vera.html. Аз съм по- доволна от него. Измива добре, прави косата мека и обемна. В момента в Лили е на 2.99.

# 370
  • Мнения: 1 130

Имате ли отзиви за този шампоан с глина? Имам мазни корени и сухи изтощени краища.

Вземи си този https://www.beauty.store.bg/p186584/le-petit-marseillais-gentle- … -i-aloe-vera.html. Аз съм по- доволна от него. Измива добре, прави косата мека и обемна. В момента в Лили е на 2.99.

+1

Розовият с бадемово масло от серията също хубаво измива!

# 371
  • София
  • Мнения: 849
bambinnah, благодаря. Точно този шампоан малко по-горе коментирах, че ми направи пърхот Sad Мислех си, че говорим за различни шампоани.
На мен също ми направи много пърхот, въпреки че се води за чувствителен скалп.

# 372
  • Мнения: 286
Искам да си купя термалната вода на Виши с 89минерала,никой ли не е ползвал да ми даде някакви мнения😭😭😭

# 373
  • Мнения: 2 068
EllieD, този околоочен крем с ретинол и витамин С в аптеките ли може да се намери? Ще потърся повече за витамин К, благодаря! А слънцезащитния крем с какво помага? Pensive В последно време започнах да се интересувам повече от грижа за кожата на лицето и още се уча. Например си взех ББ крем с фактор, но нямам време да го ползвам всеки път като излизам. Но винаги си слагам хидратиращ крем.Grinning

Трябва да се поразровиш за такъв крем. Витамин Ц и ретинол не трябва да се ползват заедно или в един ден, но поотделно ги има в кремовете.
Слънцезащитният пази от стареене и пигментация. Възможно е слънцето да влошава проблема ти.

В търсене на дълготрайно червило съм, такова, което не се изтрива при хранене и т.н
Някакви препоръки? Simple Smile

Catrice Ultimate Matte Lipstick  Wink

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 19:36 от EllieD

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
John Frieda е на почти същата цена като професионалните на Лореал, или на други марки при намаление в златна рибка.
Според мен цената на John Frieda е неоправдано височка за дрогериен продукт Simple Smile
На същото мнение съм,ползвала съм шампоан въобще не ми хареса,нито изправяне видях нито нищо ето  от това чудо на чудесата JOHN FRIEDA Frizz Ease Шампоан за Коса за Безотказно Изправяне!

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 19:54 от Bright Crystal

Общи условия

Активация на акаунт