Ние по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 8

  • 4 060
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 130
Добре дошли в новата ни тема! Да споделим за успешните ни покупки, за магазини и сайтове, в които можем да намерим красиви и удобни дрехи и обувки.
Тема 1; Тема 2; Тема 3;Тема 4; Тема 5; Тема 6; Тема 7

Последна редакция: пт, 05 апр 2024, 08:25 от Clo - Camille

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Благодаря за новата тема, Кло!

Записвам се с комплимент към Джени, наистина добра е комбинацията. Весело изкарване пожелавам!

# 2
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
И аз благодаря за темата Heart Exl Дано ти е дала идея за комбинация, Дорчестър.

Последна редакция: пт, 05 апр 2024, 09:15 от JennyBG

# 3
  • София
  • Мнения: 6 269
JennyBG, много си симпатична. Сакото ми харесва,

И съм съгласна с Venel82, че слабите крака правят фигурата да изглежда по-добре. За съжаление аз не съм от тези, аи при моя ръст е още по-зле положението.

# 4
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Благодаря ви, момичета Blue Heart Сигурна съм, че всяка от нас е прекрасна по своему Heartpulse

# 5
  • Мнения: 10 379
И аз цял живот съм се борила с едри бедра, с възрастта започнах да трупам на корем и да ми отслабват бедрата.

# 6
  • Мнения: 11 358
Поръчала съм си от Тему 4 блузки. Там се спрях на размер 4XXL, щото те всичко над S го броят палатка за син кит Simple Smile
Ще ви дам знак, като дойдат стават ли за нещо.

Имам опасения, че ще са пълен боклук. Поръчвала съм от Алиекспрес и си бяха боклуци. Ама не се отказвам - цялата китайска икономика разчита на такива балъци, като мен Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 6 269
И аз цял живот съм се борила с едри бедра, с възрастта започнах да трупам на корем и да ми отслабват бедрата.

Викаш, има надежда и за нас Simple Smile

# 8
  • Мнения: 10 379
Да не ви стряскам, но е хормонално, като ви хване менопаузата. Преди, когато дънките ми ставаха на бедрата, в талията ми бяха широки, сега, щом ми станат на талията, надолу нямам проблем.

# 9
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз отслабнах много, май вече не съм за тази тема, но ще я следя все пак.

# 10
  • Мнения: 10 379
Как успя? Сбъднала си мечтите на всички пишещи тук.

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Как успя? Сбъднала си мечтите на всички пишещи тук.
Не ви трябва отслабване по този начин. След онкологично лечение съм… За три месеца изчезнаха повече от 20 кг.
Иначе трайно отслабване се получава само с хранене по Зоната или с разделно хранене, ама аз нямам дисциплина за това.

# 12
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Ох, Лейди, чела съм за твоята история. Много сили и късмет ти пожелавам Flowers Four Leaf Clover

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Благодаря! И аз се надявам лошото да е останало в миналото.
Но пък свалих размер от 3 ХЛ на някакъв между М-Л. Сега проблемът е да се намерят дрехи от естествени материи.

# 14
  • Мнения: 10 379
Не съм ти чела историята, но ти пожелавам да се възстановиш напълно и да вземеш много хубави неща от света!

Общи условия

Активация на акаунт