Ние по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 8

  • 5 837
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 521
Дамско спортно-елегантно сако или връхна дреха за сезона си търся.Бг размер 54-56.Идеи?

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 09:14 от slan4ize_76

# 46
  • Мнения: 11 417
Поръчала съм си от Тему 4 блузки. Там се спрях на размер 4XXL, щото те всичко над S го броят палатка за син кит Simple Smile
Ще ви дам знак, като дойдат стават ли за нещо.

Имам опасения, че ще са пълен боклук. Поръчвала съм от Алиекспрес и си бяха боклуци. Ама не се отказвам - цялата китайска икономика разчита на такива балъци, като мен Simple Smile

Дойдоха нещата. Аз и други поръчах Simple Smile

Сега да поясня ,че 4XXl там отговаря на 2ХЛ тук. Всички материи са изкуствени. Едната блузка е накриво скроена. От другите, като цяло съм доволна - те са по-официални. Качеството не е добро, но стават
Поръчах коланчета - метални за над ризки /така де като вече няма талия, да и направим помен с коланче Simple Smile /
Поръчах и пижама на черешки за щерката - много е симпатична, но нивгаш памук не е виждала.

Общо взето ако искам да купя нещо, гледам снмките на вече купили го. Ами да ви кажа повечето пъти с еотказвам.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 284
Ох, и аз така - все се каня да поръчам някоя дрешка за проба, ама като видя снимките и се отказвам Simple Smile Викаш за размерите е също относително. Аз съм EU48, мислех 2Хл да поръчам.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 023
Дамско спортно-елегантно сако или връхна дреха за сезона си търся.Идеи?

Какъв размер? Иначе Том Тейлър и S.Oliver имат меки сака и разни леки якета, но до 46-48 немско.

# 49
  • на третия етаж
  • Мнения: 112
Привет, дами! Като една пищна хубавица да се включа и аз в темата. Откакто открих магазини GANG, повечето ми дрехи са от там. Може да се пазарува и онлайн, но предпочитам физическите магазини. Когато ходя до Варна, задължително минавам от там и никога не съм си тръгвала с празни ръце. В  макси серията има много хубави неща и то в красиви ярки цветове. Вчера си взех рокля /памук и лен/, дънки на цветя, блуза и дънкова рокля. Когато се регистрираш с телефона си/само номерът/ ти се трупат точки и после получаваш бонус.   Аз съм изключително доволна, а и ми прави удоволствие, когато ме питат откъде са ми тоалетите. Приятелките ми също започнаха да пазаруват от там.

# 50
  • Мнения: 35 148
Този магазин го има и в Русе. Никога не съм ходила там.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 023
На Gang много от нещата са с лошо kачество, тениските се раздърпват след пране, май само панталоните и дънките са по-държеливи. Аз отслабнах много в  последните 2 години, от 58 немски, сега съм 44. В ретроспекция най-качествените ми дрехи са били от Remix и Unico.

# 52
  • Мнения: 3 654
На Gang много от нещата са с лошо kачество, тениските се раздърпват след пране, май само панталоните и дънките са по-държеливи.
За сметка на това са скъпи, на пръв поглед всичко изглежда добре, на втори не чак толкова, на трети изобщо не си заслужават.

# 53
  • Мнения: 35 148
И аз мислех да кажа, че са скъпи, но не смеех, защото за мен ако нещо е скъпо, за друг може да не е .
До тук, най- успешни са ми покупките от Ремикс и физическите втори употреби

# 54
  • на третия етаж
  • Мнения: 112
Да, има неща които не са с особено качество. Но аз подбирам много, купувам естествени материи и съм доволна от дрехите.  Нося си ги с години.
Силно съм респектирана от дамата с  драстична промяна на размера на дрехите. Ако е удобно бихте ли споделили тайната?

# 55
  • София
  • Мнения: 4 023
Да, има неща които не са с особено качество. Но аз подбирам много, купувам естествени материи и съм доволна от дрехите.  Нося си ги с години.
Силно съм респектирана от дамата с  драстична промяна на размера на дрехите. Ако е удобно бихте ли споделили тайната?

Няма тайна - режим, спорт и Оземпик

# 56
  • Мнения: 17
Здравейте момичета, дайте идея от къде да потърся тоалет за сватба. Ако може да не е като за леля. Онлайн магазини или и аз не знам.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 023
Здравейте момичета, дайте идея от къде да потърся тоалет за сватба. Ако може да не е като за леля. Онлайн магазини или и аз не знам.

А какъв размер носите? И какво си представяте като облекло в колко части?

# 58
  • Мнения: 17
Искам да съм с рокля, която да не е рязана в кръста. Размер не мога да определя , висока съм 165см т98, х100, го 105.

# 59
  • Мнения: 2 047
Ако носех рокли, бих си намерила нещо от тук:
https://daphne.bg/bg-ksa-roklya-ot-luksozna-satenirana-viskoza-s … dant-green-298834
Имат и официални с "наши" размери, може да се добави и ефирен шал.
Имат физически магазини.
Проверявай размера- за всеки цвят и модел има с различен размер.

Изпонамеждудругото Simple Smile не си пухкава, ниска си Heart
На мен тази рокля щеше да ми е като туника /180 см/

Общи условия

Активация на акаунт