Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 339
  • 773
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 4 734
Като сме на темата за намалените продукти на Balea, от кои техни шампоани сте доволни? Имам нужда от нещо хидратиращо.

Аз съм доволна от този шампоан с овесено мляко. http://confetti-on-the-blog.blogspot.com/2017/09/balea-schonheitsgeheimnisse.html. Според етикета е за чувствителна коса. Има и балсам от серията, който не съм пробвала, но шампоанът много ми хареса, измива добре, прави косата мека, жизнена, придава обем. Още по-доволна съм от маската от серията, която се предлага само в мини опаковки. Всъщност, след като пробвах маската, си взех и шампоана. От маската си взех още 5-6 опаковки, те са по 20 милилитра. Страхотна е маската.

# 331
  • софия
  • Мнения: 25 668
В Лили са намалени руж и хайлайтър на Ревлон. Вторият продукт много го уважавам и се заредих с 2, че го намаляват веднъж годишно.

# 332
  • Мнения: 545
Някой ползвал ли е шампоанът с кофеин от професионалната серия на Balea и какво ви е мнението?

# 333
  • Мнения: 286

Имате ли отзиви за този шампоан с глина? Имам мазни корени и сухи изтощени краища.

# 334
  • София
  • Мнения: 28 791
Зле. Сухите краища ставаха още по-сухи, прекалено агресивен е.

# 335
  • Мнения: 2 000
По препоръка от форума си взех този шампоан на Balea

Моята коса се омазнява бързо, а е със сухи краища, въпреки че не я боядисвам.
Шампоанът доста ми допадна - прави я по-жизнена, не ми дразни скалпа, не изсушава и не я омазнява по-бързо. Препоръчвам, още повече, че е с изчистен състав Hands Ok Hand

# 336
  • Мнения: 286
Значи не е за мен... Всеки ден почти си измивам косата,нещо по така, да не е агресивен,имам на Лореал Ботаникал,но ми идва много тежък всеки ден.Мицеларния на нивеа? или пък на Пантен?

# 337
  • Мнения: 325
Шампоаните на Пантен са доста силни. Потърси някой за ежедневна употреба. А този на Лореал, с трите вида глина в него, много приятелки ми го хвалят, а и срещнах доста положителни мнения в интернет. Явно си е до човек.

# 338
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Сега след виски постове така и не ми стана, трябва ли да има отсъпка и на Балея?
Питам защото тук казват "не" в магазина и делят на два бона сметката.

# 339
  • на дъното
  • Мнения: 1 551
Аз съм доволна от матиращите на trend it up. Доста дълго време издържат е не изсушават чак толкова много. Искам да се оплача и от гел очната линия на Rimmel. Беше много харесвана тук, в темата, но като я взех, беше  суха и трудна за нанасяне. Нещо като вакса за обувки. Не знам дали оцелих кофти партида или е такава, но не съм доволна.
Ползвайте тази на Лореал 😉 няма да сгрешите.Четката е много удобна , консистенция е нормална

# 340
  • Мнения: 2 323
Значи не е за мен... Всеки ден почти си измивам косата,нещо по така, да не е агресивен,имам на Лореал Ботаникал,но ми идва много тежък всеки ден.Мицеларния на нивеа? или пък на Пантен?

Балеа от 5.5 серията.
Лореалският с глина е чуден, при равни други условия (тоест балсам/маска), не ми изсушава краищата допълнително. Обаче не е за постоянна употреба, редувам го с друг. И категорично не е за всеки ден.

# 341
  • Мнения: 5 137
Да похваля сухото олио с блестящите частици на Velnea, страхотно мирише на сладко, мед и петмез, частичките се виждат, не прекалено, но и не забележимо.

# 342
  • София
  • Мнения: 329
Не мога да не похваля крема за крака с уреа на Балеа. Купих го на майтап, защото петите ми са толкова зле, че кървят и имат супер дебел слой мъртва кожа. Вчера се намазах два пъти и сложих чорап отгоре и 😳😳😳...днес кожата е започнала да пада и е мека!!!

# 343
  • Мнения: 2 842
Дай да го видим де,ии аз издирвам такъв крем!

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Дай да го видим де,ии аз издирвам такъв крем!

Този е, вероятно...



Гледам, че има и с 25% уреа, ама не знам има ли го в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт