Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 420
  • 773
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 4 794
Уж намалението на продуктите на Balea не трябва да се комбинира с отстъпката за рожденик, но вчера и днес пазарувах с такава отстъпка и тя е на цялата сметка.

Как така да не трябва да се комбинират двете отстъпки? Няма такова нещо, макар, че някой в темата  го твърдеше, но аз още тогава писах, се комбинират. Отстъпката за рожден ден се отразява ва всичко. Намалението за рожден ден ВИНАГИ се е отрзявало и на продукти, намалени в текущата брошра, както в случая Балеа. От няколко години вече ползвам отстъпката за рожден ден. Тя винаги се комбинира с текущите намаления и промоции.

# 316
  • Мнения: 1 171
Уж намалението на продуктите на Balea не трябва да се комбинира с отстъпката за рожденик, но вчера и днес пазарувах с такава отстъпка и тя е на цялата сметка.

Как така да не трябва да се комбинират двете отстъпки? Няма такова нещо, макар, че някой в темата  го твърдеше, но аз още тогава писах, се комбинират. Отстъпката за рожден ден се отразява ва всичко. Намалението за рожден ден ВИНАГИ се е отрзявало и на продукти, намалени в текущата брошра, както в случая Балеа. От няколко години вече ползвам отстъпката за рожден ден. Тя винаги се комбинира с текущите намаления и промоции.

Каква е тази отстъпка за рожден ден?

# 317
  • софия
  • Мнения: 1 707
Mims3 пробвала ли си околоочния на Кройтерхоф-намален е сега в Ремениум 13.68лв -много е добър(харесва ми повече от Клиник и Ести -а ти ползвам от над 10г)

# 318
  • Мнения: 2 016
Уж намалението на продуктите на Balea не трябва да се комбинира с отстъпката за рожденик, но вчера и днес пазарувах с такава отстъпка и тя е на цялата сметка.

Как така да не трябва да се комбинират двете отстъпки? Няма такова нещо, макар, че някой в темата  го твърдеше, но аз още тогава писах, се комбинират. Отстъпката за рожден ден се отразява ва всичко. Намалението за рожден ден ВИНАГИ се е отрзявало и на продукти, намалени в текущата брошра, както в случая Балеа. От няколко години вече ползвам отстъпката за рожден ден. Тя винаги се комбинира с текущите намаления и промоции.

Каква е тази отстъпка за рожден ден?

Няколко мнения по-нагоре имаше линк с условията на отстъпката от сайта на dm, а по темата се говори за пореден път доста обстойно. Моля да прочетете поне 1-2 страници, преди да задавате въпрос, с който да се връщаме от А и Б за n-ти път.

# 319
  • Мнения: 1 130
Mims3 пробвала ли си околоочния на Кройтерхоф-намален е сега в Ремениум 13.68лв -много е добър(харесва ми повече от Клиник и Ести -а ти ползвам от над 10г)

Не, но и до сега не съм ползвала специализирани кремове за лице. Мажех се с каквото ми падне. Joy Flushed
Благодаря за препоръката, TROSHKATA!

# 320
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
marzeliva, в описанието за отстъпката пише следното:
Скрит текст:
Отстъпката не се прилага и при намаление на всички продукти от определени продуктови категории (например намаление на всички продукти за коса; намаление на всички слънцезащитни продукти и т.н. ) или намаление на стоки на определени марки (например намаление на всички продукти на марката Balea и т.н.) – за съответните продукти. Отстъпката "Рожденик" не важи и за  продукти, намалени поради това, че срокът им на годност ще изтече скоро. Тя не се съчетава също така с отстъпката на продуктите, участващи в програмата babybonus.
Има разлика от намалени продукти в брошура и намалени продукти на определена марка (както в случая е с Balea). В събота и в неделя пазарувах в DM (два различни магазина) и имаше продукти на Balea - отстъпката рожденик беше върху всичко (въпреки, че от написаното следва, да не я прилагат върху всичко), но ми се е случвало, когато всички слънцезащитни бяха с намаление да не ми отразят отстъпката рожденик върху тях.

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 11:33 от ❇Sisi_91❇

# 321
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
И какво като са се объркали?
Това няма да накара и колегите им да не спазват правилата.

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 4 794
Има разлика от намалени продукти в брошура и намалени продукти на определена марка (както в случая е с Balea).


Да, има разлика. Намалението на Балеа Е отразено в брошурата обаче. Тоест, в нея пише, че всички продукти на Балеа са на промоция с -20%. Миналата година имаше намаление на всичко на Trend it up и намалението за рожден ден се отнасяше и на тях.
Най-вероятно отстъпката за рожден ден не важи за случаи, в които самият производител е наложил намаление на продуктите си, което да важи за важи всички вериги и магазини, не само за дм (само предположение).

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 18:14 от marzeliva

# 323
  • Мнения: 1 467
Намалението за рожден ден, не важи когато е намалена определена продуктова гама - например намаление на всички кремове, или всички червила.
В случая за намалението на марка Балае, намалението се комбинира с отстъпка за рожден ден Simple Smile

# 324
  • Мнения: 313
Като сме на темата за намалените продукти на Balea, от кои техни шампоани сте доволни? Имам нужда от нещо хидратиращо.

# 325
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
В сайта си пише: Отстъпката НЕ СЕ ПРИЛАГА при намаление на стоки на определени марки (например намаление на ВСИЧКИ продукти на марката Balea и т.н.) - https://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg_homepage/services/576136/eink … _wohlfuehlen.html

Mascotte7373, аз използвам шампоана от уж професионалната им серия Oil repair - бива го, няколко пъти купувам и не оставам без него в банята, но не е нещо кой знае какво. 

# 326
  • Мнения: 2 185
Мицеларния шампоан на нивея хубав ли е ?

# 327
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
В търсене на дълготрайно червило съм, такова, което не се изтрива при хранене и т.н
Някакви препоръки? Simple Smile

# 328
  • Мнения: 8
КанелА, препоръчвам ти течните матови на Голдън Роуз (Longstay Liquid Matte Lipstick). Много съм доволна от трайността им, а цената им е под 10лв (ако не се лъжа редовната им цена беше около 6лв) имай предвид обаче, че са леко изсушаващи. Доста харесвам и техните lipstick crayon, но те не са толкова дълготрайни като горното, за сметка на това не изсушават устните и цената им е около 3-4лв. Simple Smile

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 2 117
Аз съм доволна от матиращите на trend it up. Доста дълго време издържат е не изсушават чак толкова много. Искам да се оплача и от гел очната линия на Rimmel. Беше много харесвана тук, в темата, но като я взех, беше  суха и трудна за нанасяне. Нещо като вакса за обувки. Не знам дали оцелих кофти партида или е такава, но не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт