Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 267
  • 773
  •   1
Отговори
# 375
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Благодаря ви за препоръките на дълготрайни червила. И аз бях се насочила към ГР, но ще погледна и тези на Катрис, а най-верояно ще си взема няколко 😁

# 376
  • Мнения: 306
Благодаря ви за препоръките на дълготрайни червила. И аз бях се насочила към ГР, но ще погледна и тези на Катрис, а най-верояно ще си взема няколко 😁

Ако търсиш матово, за мен най-добрите дрогерийни са на Maybelline Matte Ink. Редовната им цена е 15лв, но почти всеки месец са намалени на около 10лв някъде(в момента Елитис, ако не се бъркам). Имам и споменатите на Catrice и на GR, но точно тази мейбълинска серия си заслужава повече лично за мен. Доста влогърки също ги препоръчват.

# 377
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Искам да си купя термалната вода на Виши с 89минерала,никой ли не е ползвал да ми даде някакви мнения😭😭😭
Vichi 89 не е термална вода с 89 елемента, а е 89% термална вода.
Бях я харесала, но рекламите им ме отказаха. Лошо позициониране Simple Smile

ПП Въпросът ти не е за тази тема.

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Момичета, от серията Балеа мед някой ползвал ли е измиващия гел за лице? Според сайта за проверка на съставките (даден в другата тема) съставът му е много добър и изчистен. Изкушавам се да го купя, но се опасявам да не изсушава. Ако някой го е ползвал, може ли да сподели?

# 379
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Колко струва?
За около 6лв на алверде пяната за чувствителна кожа е много приятна. Категорично не суши и ухае много приятно /въпреки лайката на опаковката Simple Smile/.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Колко струва?
За около 6лв на алверде пяната за чувствителна кожа е много приятна. Категорично не суши и ухае много приятно /въпреки лайката на опаковката Simple Smile/.
Сега с намалението е под 4 лв. май. Ще погледна това на Алверде, мерси. Моята кожа е по-скоро суха.

# 381
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
В търсене на дълготрайно червило съм, такова, което не се изтрива при хранене и т.н
Някакви препоръки? Simple Smile
Аз съм за Revlon ultra HD matte lipcolor, цял ден ми стои.

Някой ползвал ли е капки за тониране на ФДТ ? Да кажете какви сте ползвали и дали сте доволни ?

# 382
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
А Revlon ultra HD  намира ли се някъде?
Сребърните гилзи червило.

# 383
  • Мнения: 1 349
От матовите много харесвам NYX Lip lingerie, около 15лв и не мърда цял ден, но е малко изсушаващо.

# 384
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Искам да си купя термалната вода на Виши с 89минерала,никой ли не е ползвал да ми даде някакви мнения😭😭😭
Пробвала съм го няколко пъти,но не съм впечатлена 😏опъва ми и си има нужда от хидратация след него(кожата ми е суха)Нищо особенно 89%термална вода и малко хиалурон

# 385
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Всички матови изсушават. Аз слагам малко балсамче отдолу, което намаля трайността, но поне не си усещам устата като шкурка Simple Smile

# 386
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Здравейте,влизам с въпрос ,доволни ли сте от мицеларната вода на Балеа?

# 387
  • Мнения: 2 621
Аз съм я ползвала. Нищо специално не видях в нея, но почистваше прилично неводоустойчив грим. Но и не ми причиняваше раздразнения или парене.

# 388
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Благодаря за отговора  bouquet

Аз последно си взех на Нивеа в черната опаковка и съм много разочарована,не успява да почисти черен молив и спирала,много търкане и падане на мигли и на сутринта имам тъмни кръгове под очите от недобре почистения грим.

Доволна съм от розовата на Гарние ,но ми се искаше да я сменя.

# 389
  • Мнения: 2 621
Относно Гарние, малко съм скептична към техните продукти, но реших да опитам двуфазната мицеларна вода (моята е малката опаковка) и за почивстване на очен грим се справи супер, а усещането на кожата после ми е много приятно и освежено. Нямам нужда от крем след нея.

Общи условия

Активация на акаунт