Отговори
# 180
  • Мнения: 4 369
Все още не съм гледала последния епизод, но ако Умай умре, ще стане много тъпо. Дори и заглавието е в мн. число - сестрите. Като остане едната сестра, няма да има интрига. Мислех,че Умай ще претърпи положителна промяна, а то ще гледаме дългия нос на прислужницата.

# 181
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
Предполагам в следващия сезон ще завъртят някакъв любовен триъгълник с участието на Хаят и Хаял, може би с момчето, дето Умай го пробута на Йълдъръм като негов син /за да миряса и да не разбере, че Хаят е неговото дете/. Като сложим към това опитите на Йълдъръм да се сближи с Хаят /ако в новия сезон прочете писмото на  Юмран. Ако тръгне да се опитва да започне отново връзка с Юмран. А и как бабата ще възприеме истинската си внучка... Материал за нов сезон има. Надявам се само добре да го използват / и добре да използват образа на Йълдъръм, искам да се наслаждавам на играта на Асланту, любимец ми е той./
Иначе и на мен не ми се иска и Умай да умира. Но нещо такова четох. Жалко, за което...

# 182
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732

Сватбата на Дениз ще бъде на 6 септември,тя е заявила, че няма да имат меден месец, защото за тях всеки ден е такъв и че тя ще се върне през новият сезон ако има хубаво предложение.

# 183
# 184
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Новини:
1.
Партньорка на Арас във филмът " Чудото в стая номер 7 " ще стане Дениз Байсал. Сюжет на филмът: Мемо е човек с умствени проблеми. Той живее в скромен дом с дъщеря си Овой. Един ден той влиза в конфликт с полицай, защото е купил с последните си пари раница за дъщеря си, докато Мемо е събирал пари за подарък на Овой. След този случай става страшно: дъщерята на този полицай умира в резултат на нещастен инцидент- тя се търкаля по лед, когато си удря главата ! По стечение на обстоятелствата, Мемо минава и вижда изплашеното дете, той се опитва да и окаже първа помощ, но минувач смята, че Мемо я тормози ! В резултат Мемо е несправедливо обвинен в похищение, убийство и изнасилване на непълнолетна. Полицията използва неговата увреждане, те оказват натиск върху Мемо и го принуждават да си признае, че е извършил престъплението, въпреки че нямат доказателства за това. Мемо е арестуван и е изпратен в затвора, където е изпратен в камера 7- най-тежката камера в затвора със строг режим ! Първоначално съкилийниците му се отнасят жестоко с него, но с течение на времето осъзнават, че е абсолютно чист и невинен човек, който не може да да бъде виновен за такова сериозно престъпление... И дори надзирателят му омеква към него, след като го спасява по време на пожар. Той разбира, че Мемо е несправедливо обвинен. След това той взема Овой под грижите си и я води при баща си всеки ден! Междувременно полицейският комисар продължава да оказва натиск върху Мемо: той заплашва живота на Овой, ако не признае за " престъплението " по време на процеса! Мемо решава да пожертва животът си, заради дъщеря си- той се признава за виновен и е обвинен в смъртно наказание ! Той трябва да " умре на 23 декември, рожденият ден на дъщеря си. Съкилийниците му организират полет с балон за него и дъщеря му, за да се насладят на последният им залез заедно. Овой ще бъде отгледана от надзорникът, тя ще порастне и ще стане адвокат. Ще и се даде възможност да събере всичките съкилийници на баща си, за да дадат показания в подновеното съдебно дело. Нейният покоен баща ще бъде оправдан ! . Проектът ще направи премиера на 11 октомври.
2. Постер на филма с участието на Чаалар " Ароматът на дъщеря ми ".
Жанра е драма.  Филмът ще бъде представен на 22 Международен Шанхайски кинофестивал. Сюжетът на филма е посветен на терористичната атака в Ница през 2016 година ( един антентатор-самоубиец с камион се блъснал в тълпа хора на бреговата линия ). Сюжет: Цялото семейство на Патриция е загинало по време на терористичен акт. Много отдавна те имигрирали от Турция и затова бащата е искал да бъдат погребани в Антакия. Момичето е изпълнила наказанието си и с родителите й се връщат в родината си, където продават земите си. По време на пътуването си Патриция е трябвало да остане в пансион, където се запознава със сирийка на име Хеви, което предизвиква много проблеми, заради същата терористична атака. Заедно се срещат с емигрантът Ибрахим. Както се оказва, заедно те търсят един и същ човек... тези тримата имат нещо общо.
[imag]//cdn.bg-mamma.com/x6cl/esAB8.jpg[/img]
3. Нови снимки на  Чаалар и Бурджу от сериалът " Любов на показ ":


- Нов трейлър на " Любовта на показ ".

4. Нова снимка на  Алп от почивката му:

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 22:03 от Габриела Радева

# 185
  • Варна
  • Мнения: 448
Предполагам в следващия сезон ще завъртят някакъв любовен триъгълник с участието на Хаят и Хаял, може би с момчето, дето Умай го пробута на Йълдъръм като негов син /за да миряса и да не разбере, че Хаят е неговото дете/. Като сложим към това опитите на Йълдъръм да се сближи с Хаят /ако в новия сезон прочете писмото на  Юмран. Ако тръгне да се опитва да започне отново връзка с Юмран. А и как бабата ще възприеме истинската си внучка... Материал за нов сезон има. Надявам се само добре да го използват / и добре да използват образа на Йълдъръм, искам да се наслаждавам на играта на Асланту, любимец ми е той./
Иначе и на мен не ми се иска и Умай да умира. Но нещо такова четох. Жалко, за което...
Йълдъръм не умря ли в този сезон , аз останах с такова впечатление .... newsm78

# 186
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
Простреляха го и то доста. Ама, четох че Мехмет Асланту ще участва и в новия сезон (с края на сезона това беше първото нещо, за което търсих информация). Освен ако няма да играе призрак  Laughing, мисля, че ще го спасят и ще оцелее.

# 187
  • Мнения: 1 339
Може ли да пуснете линк към информацията за новия сезон? Че все са напред в медицината по филмите, ама този го вкараха в чувал и му теглиха ципа Simple Smile
https://diziseti.tv/kardes-cocuklari-umay-oldu-mu-nur-fettahoglu … an-neden-ayrildi/
Тук всъщност се коментира, че Умай наистина умира. Другата жертва всъщност не е доктора, а племеничката му Идил.

Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 19:31 от sevgito

# 188
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
📌 Разписание на сериалите за седмицата от 10 до 16 юни 2019 год.

# 189
  • Мнения: 4 369
Хайде на 1-ви епизод с нашето красиво и талантливо момче! Аз още  не съм успяла да го гледам.

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/204 … sskom-yazyke.html

# 190
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Добър е рейтинга на второ място са- Total - 5.15
AB - 4.57
ABC1 - 4.64

# 191
  • Мнения: 7 876
Благодаря, мили дружки,
Ще го започна докато заспя и утре ще си го довършвам.😊

# 192
  • Мнения: 269
Благодаря за серията! 🥰Тъкмо се чудех дали ще го качват някъде да го гледаме. ☺

# 193
  • Мнения: 7 876
Привет,
Снощи погледнах малко.
Чааларчо е голям сладур и доста добре му пасва комичната роля.
Това, което не ми хареса е тъпият квартал и семейна обстановка на девойката.
Не обичам чак толкова закостенели нрави.
Има там едни братя, които ми развалят кефа, но ще довърша серията пък да видим...

# 194
  • Мнения: 4 369
Привет,
Снощи погледнах малко.
Чааларчо е голям сладур и доста добре му пасва комичната роля.
Това, което не ми хареса е тъпият квартал и семейна обстановка на девойката.
Не обичам чак толкова закостенели нрави.
Има там едни братя, които ми развалят кефа, но ще довърша серията пък да видим...

Пепелче, и аз като изгледам епизода, ще си дам мнението. Дано не изпортят нашето момче със сценария, защото и аз не харесвам истериите от махалата

Общи условия

Активация на акаунт