Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 58

  • 90 381
  • 761
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 8 229
Е, аз точно нещо като последната снимка търся. Но до момента това, което съм видяла от този тип, все има по нещо, което не е съвсем ок.
ето една... и на още 3 места по-скъпи Wink
https://stolche.info/shop/%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D … 1%81%D0%B0-shery/

И няколко "раздвижени" Grinning изцяло от стъкло на леко по-"раздвижени" цени https://www.grandecor.bg/?s=%D0%B8%D0%B7%D1%86%D1%8F%D0%BB%D0%BE … amp;shop_search=1

# 496
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Е, аз точно нещо като последната снимка търся. Но до момента това, което съм видяла от този тип, все има по нещо, което не е съвсем ок.

В Como също

или в Артглаз

# 497
  • Мнения: 1 787
Благодаря ви! Ще ходя една по една да ги гледам и ще видим коя ще фит-не. Това, което най-много ме блазни в този модел, освен ефирния вид, е широчината. Повечето масички са все с голям диаметър/широчина, а пък аз си наредих хола по малко по-различен начин и ми трябва по-тясна, защото планирам още мебели за сядане освен дивана по-натам и не искам да затворя транспортния коридор от вратата до балконската врата в стаята с голяма холна маса. 60 см ме устройват перфектно. И със сигурност ще имам помощни масички отстрани на дивана, които да могат да се местят при необходимост.

# 498
  • София
  • Мнения: 282
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=4825
Добавяне на картинка към профила, в подписа или в мнение, намаляване на картинка

Много съм зле Disappointed Relieved
Пробвах в Прикачи,но снимката ми изглежда огромна Disappointed
Ще питам за съвет без снимка ( като съм смотана ).
Цял живот съм била на свободен наем  в малки апартаменти. Но дойде изгря слънце и при мен . Вече имам собствен апартамент и .....хол. Под паркет,който не ми се иска да го махам. Цвят на стените 3 бели и една цвят млечно-ментово.Въпросът ми е - какъв цвят  диван да купя ( сивото не ми харесва - винаги го свързвам с мишки )
Благодаря предварително Simple Smile

# 499
  • Мнения: 1 787
Цветовете за стените се избират на база мебелировката в стаята. Много по-трудно е да се намерят диван и мебели в подходящ за стената цвят, отколкото латекс в подходящ цвят за дивана и мебелите. Паркетът какъв цвят е?

# 500
  • Мнения: 5 234
Аз клоня към маса, която е комбинация от стъкло и дърво, под стъклото да има част, където да мога да сложа мидички примерно или друга декорация. Нещо такова, но по-тъмно дърво. Нищо не намирам в нета.
Може и друг вид, стига да е кокетна и интересна.

# 501
  • Canada
  • Мнения: 3 358
На мен ми хресват масивни и маси с мраморен плот за хола. Стъклена масичка евентуално за помощна отстрани на дивана.

Мира, аз бих си сложила маса в стил мидсенчъри модърн. Ще подхожда на столовете.

# 502
  • Мнения: 8 229
За стаята със стена млечна мента и бяло - зависи в коя гама искаш, идеи мноооого Simple Smile
Скрит текст:
мента и корал

мента и тъмносиньо/navy

мента с марсала/бордо


А защо не и някой тъмнозелен диван Simple Smile (на едната снимка и горчичен фотьойл се вижда... а и динен диван  Wink)

# 503
  • Мнения: 1 213
Така и така сте на тема холни маси да попитам и аз за мнение, че вече тотално блокирах. Прикачвам няколко снимки и ще се радвам на предложения какво би подхождало според вас.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 504
  • Мнения: 8 229
Нищо, много е тясно мястото и би затворили пътеката към трапезарията и кухнята. Евентуално малки конзолни масички встрани до дивана (ако има място за тях) Simple Smile

ПП: Всичките ли 8 стола ще стоят постоянно до масата? Колко се ползват ежедневно?
При мен също са 8... два са в калъфи в мазето, два са "помощни" в спалнята, просто не мога ежедневно да заобикалям столове и да си причинявам теснотия Hands V

# 505
  • София
  • Мнения: 282
Цветовете за стените се избират на база мебелировката в стаята. Много по-трудно е да се намерят диван и мебели в подходящ за стената цвят, отколкото латекс в подходящ цвят за дивана и мебелите. Паркетът какъв цвят е?
Ами, старите паркети в панелките Simple Smile Не е еднакъв - има светло,тъмно .
Как го обясних , като олигофрен ! Ама като не мога да прикача снимка Sad

# 506
  • Мнения: 1 213
Нищо, много е тясно мястото и би затворили пътеката към трапезарията и кухнята. Евентуално малки конзолни масички встрани до дивана (ако има място за тях) Simple Smile

ПП: Всичките ли 8 стола ще стоят постоянно до масата? Колко се ползват ежедневно?
При мен също са 8... два са в калъфи в мазето, два са "помощни" в спалнята, просто не мога ежедневно да заобикалям столове и да си причинявам теснотия Hands V
И според мен идва тясно за маса, но МП иска да има, та затова попитах, ако някой се сеща за нещо. Идеята за помощна масичка отстрани е добра и има нужното място. А за столовете няма да се използват ежедневно, просто имам голямо семейство и ми се искаше да имам къде да ги събера. Имам една празна спалня и мога да прибирам част от тях там.

# 507
  • Варна
  • Мнения: 4 057
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=4825
Добавяне на картинка към профила, в подписа или в мнение, намаляване на картинка

Много съм зле Disappointed Relieved
Пробвах в Прикачи,но снимката ми изглежда огромна Disappointed
Ще питам за съвет без снимка ( като съм смотана ).
Цял живот съм била на свободен наем  в малки апартаменти. Но дойде изгря слънце и при мен . Вече имам собствен апартамент и .....хол. Под паркет,който не ми се иска да го махам. Цвят на стените 3 бели и една цвят млечно-ментово.Въпросът ми е - какъв цвят  диван да купя ( сивото не ми харесва - винаги го свързвам с мишки )
Благодаря предварително Simple Smile

Ако се логваш в новата версия на бг мама, първо натискаш иконката за картинка, появява се:
 

и натискаш потвърди.
Ако искаш да публикуваш картина от компютъра си, просто избираш бутона Прикачи от компютър и те изпраща да си избереш директория и съответния файл. Ако има още нещо пиши ми на лични.

# 508
  • Мнения: 39 740
Столовете са с неподходящи крака според мен. Някак има омотаване на несъвместими стилове. Лично, ако трябва да избирам маса за хола бих избрала нещо различно от дърво, за да седи като акцент. И задължително в цвят като дамаската на столовете.

# 509
  • вятърничава
  • Мнения: 1 931
Запазила съм си това,незнайно защо...Но като идея и насока за търсене на масичка
 

Или това като по-бюджетен вариант .За дистанционно,списания,одеало и чаша има място Simple Smile
https://www.ikea.bg/living-room/Coffee-and-side-tables/Side-tabl … o-67897/30349452/

Общи условия

Активация на акаунт