след секцио контролен преглед трябва ли?

  • 6 571
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Задължителен е прегледа. Един месец след раждането е хубаво да отидеш. Аз отидох след 6 месеца Embarassed, ама мен не ме гледай. Crazy

# 16
# 17
  • Мнения: 147
Доктора,при който раждах каза да отида на 60 ден.Е то минаха 90,ама аз още не съм сколасала да отида Embarassed Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
Трябваше да отидеш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Прегледа си е задължителен независимо как е протекло раждането. След 40-тия ден (или когато спрат лохиите) се проверява матката, шийката и т.н.
След втора редовна менструация се ходи на редовен г-чен преглед, пускат се изследвания - микробиология и цитонамазка, следи се за ранички и т.н.
Успех Grinning

Точно така. Освен всичко друго си говорихме и за контрацепция, мамограф и подобни "сладости".

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Поддържам мнението да се отиде на преглед.Аз отидох на 49я ден,а цикълът ми дойде на 51я.Доки каза ако до 3 месеца не ми дойде да се видим пак.Не сме се виджали,но аз се замислям за втори преглед дали е необходим.

# 21
  • Мнения: 911
Задължително!

# 22
  • Мнения: 200
Добър въпрос. И на мен доктора не ми каза нищо, а пък на една мацка, който също беше оперирана от моя доктор той й казал да дойде след 1 месец.  newsm78 Смятам да отида. Нищо не губя. Пък цикъл още нямам

# 23
  • Мнения: 181
Да, задължително се ходи след 40 дни. На мен ми дойде мензисът след 8 месеца, тъй като още кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт