Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 7 - ФИНАЛ

  • 61 473
  • 694
  •   1
Отговори
# 90
  • Другата България
  • Мнения: 37 728
Merri_An, каза, че не може да коментира, не знаела защо така са решили.
bouquet Hug Heart Eyes
Аз довечера пак съм на работа, утре от вас ще се информирам какво е станало. Въпреки, че си имам очаквания както вече ги споменах.

# 91
  • София
  • Мнения: 4 397
А Гичето , защо е останала без работа , това съм го пропуснала ама така е кат не гледам Гала  Sick

# 92
  • Мнения: 2 751
Активизирала се е пак с нахилените човечета...

Интересно, Гичка й е голям трън в задника. Кефи се на коментари против нея, а и на стената си е оставила излияние от своя дружка, в което Гичето е наречена "простовато създание", което ги удари в земята с Мариелката, когато трябваше да правят семейна трапеза...Ама хайде...
Що не се сравнява с Филип, а?

# 93
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Не съм ви чела, пиша със затворени очи. Но да напишете толкова много мнения означава само едно...че са махнали някой обичан за темата хаха
Ще догледам и после ще ви чета.
Снощи пък едвам се спасих от синът ми...на някакво момиче от площадката баща му снимал предаването...и като ме заврънка да ми кажел кой ще спечели, едвам се отървах.

# 94
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Изчетох ви. Сега гледам интервюто. Не намериха нещо хубаво, ей така "ню-ню", за което да се хванат и да я похвалят.

Не се карайте за зодиите! Ниновева е зодия... Нина. 13. зодия с единствен представител.


# 95
  • Мнения: 630
Цитат
Интересно, Гичка й е голям трън в задника. Кефи се на коментари против нея, а и на стената си е оставила излияние от своя дружка, в което Гичето е наречена "простовато създание"
Тя Нина понеже е най-малкото Декарт, нали. Как не я срам, не знам.

# 96
  • Другата България
  • Мнения: 37 728
Активизирала се е пак с нахилените човечета...

Интересно, Гичка й е голям трън в задника. Кефи се на коментари против нея, а и на стената си е оставила излияние от своя дружка, в което Гичето е наречена "простовато създание", което ги удари в земята с Мариелката, когато трябваше да правят семейна трапеза...Ама хайде...
Що не се сравнява с Филип, а?
Е, какво да говорим повече. Просто няма смисъл. Гичка единствена не я нападна и ето какво получава.
Всичкото това при Гала е поредния театър, ама от най-долнопробните и не ставащи дори и за убиване на излишно време.

# 97
  • Русе
  • Мнения: 50
ARIA благодаря много за инфото. Ще чакам да разкажеш още.

# 98
  • Мнения: 7 848
Напада Гичка, защото е харесвана, а тя излезе с негативи от формата. И после ще ни говори, че била бяла и добра. Дори и сега не мисли, че с това не си допринася за имиджа.

# 99
  • Мнения: 60
Привет на всички от мен!!! За първи път пиша, защото закъснях с гледането на ХК, но последните две седмици съм редовна в гледането. Дойде и радостния миг да изхвърлят Нина най- после, чакам го доста време. Няма такива мелодрами, сълзи, припадъции дори в Балшой театър. Гледах я и при Гала и снимките, които пускаха хич не ми се видяха адекватни за бедността, която тя описа. Само оправдания, търсеща съжаление и злорадство гледах от нея.

# 100
  • Мнения: 2 003
Може би аз не съм разбрала нещо още в началото на предаването. Сега научавам, че участието на Нина е създало неудобство на семейството/никой не може да ме упрекне в нетолерантност Grinning/. Това не се ли обмисля още в началото и в последствие да е водещ фактор за вземане на такова решение? Съгласна съм, че трябва да обсъждаме формата, но след като нямат връзка със семейството си не е ли необходимо някой пълнолетен да се грижи за тях? Всеки участвал в подобни формати би следвало да знае, че създава неудобства на близки и роднини. От камерите не можеш да скриеш нищо.  Според твоето представяне, публиката изгражда своето мнение, което много пъти се разминава с личното. Нина бидейки толкова откровена и честна, трябваше да знае, че ще събере само негативи от предаването.
Какво остава сега? Да се скрие от народната любов, защото всяка следваща нейна поява само и пречи.

Аз съм от малкото гласували за Дани Спартак за спечелване на формата. Гледам и слушам внимателно епизодите. Улавям колко пъти когато не са в кадър, Ангелов изпраща Дани да спасява положението. Явно разчита на него. Колкото и да е странно забелязвам, че повечето от получили награда за нещо избират да споделят с него преживяването. Това не е за подценяване. В такива случаи избираш този с който ще ти е приятно. Снощи според мен той беше този, който разбра целта на формата. Сам си за никъде. Имаш екип и действаш с него.

Извинявам се за романа Laughing

# 101
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Може би аз не съм разбрала нещо още в началото на предаването. Сега научавам, че участието на Нина е създало неудобство на семейството/никой не може да ме упрекне в нетолерантност Grinning/. Това не се ли обмисля още в началото и в последствие да е водещ фактор за вземане на такова решение?

Естествено. Но ако имаш акъл:
1. Да го обмислиш.
2. Да не го изтъкваш в интервюто след изгонването ти от формата.

Това, че децата ѝ са останали без средства /отново тя ги забърква в целия цирк около нея/ не е вина на никого, освен на нея самата. Изобщо не коментирам факта, че да заминеш в чужбина не става от днес за утре, там не те чакат с отворени обятия, не започваш работа на втория ден, не пращаш пари от първия месец.

Цялата разказана днес история не намирисва, а мирише страшно. Пак другите виновни, пак "ох", "ах", "горката аз".
Да се оправя!

# 102
  • Мнения: 2 751
Това дето го проплака при Гала беше връх в литературно-интерпретативните съчинения. Грам не се усеща, че за пореден път сама се изложи. И за какво? Да не беше участвала по-добре.

# 103
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Hell's Kitchen Bulgaria

Изключително предизвикателство очаква Филип, Дани и Светла тази вечер. 😮💘 Най-близките им хора ще прекрачат прага на ресторанта и тримата финалисти ще могат да ги прегърнат за малко, но само победителят от предизвикателството на шеф Ангелов ще има възможността да прекара с тях целия следобед. 🍽️🙏 Ще се мобилизират ли участниците в този така важен момент?

# 104
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Олеле, много гадно това - един ще може да е с близките си, а другите не Sad Sad Sad

Не кухня на ада, а направо китайско мъчение.

Такова няма да го издържа да го гледам, ще чета от вас какво става.


Общи условия

Активация на акаунт