Рожден ден на открито в Пловдив

  • 3 666
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте, на 30 юни синът ми става на 3 години.Искам да празнуваме на открито , някъде където има детски кър навън , както и места за родителите. Моля за някакви предложения Simple Smile

# 1
  • Мнения: 488
Бих ви предложил в горичката на Лаута.Взимате си аниматор има и бесетки,скаричка и рождения ден може да продължи колкото искате.

# 2
  • Мнения: 38
Не е лоша идея , сигурно мога и да сложа някаква украс по бесетките.А аниматор от къде мога да намеря? Само някой друг да не се настани на бесетките преди нас , че тогава става лошо хихи

# 3
  • Мнения: 488
Аз съм от Тракия и често ходя в горичката и да ви кажа почети няма път да няма рожден ден.Някой ще трябва да иде по рано да хване бесетка .Те са 3-4.Аниматор ще намерите от приятели или по интернет,но има много не е нещо много трудно.

# 4
  • Мнения: 38
Само се чудя , да не би да е топло, миналата година на 30 юни беше 40 градуса следобед , да не се сварят децата

# 5
  • Мнения: 488
Моето дете е октомври и няма как да празнуваме навън,но ако беше лятно време само навън или на двора на вилата бих го организирал.

# 6
  • Мнения: 21
Здравей, на 30 юли сме празнували в ресторант Централ Парк на младежкия хълм и си изкараха чудесно децата. Бяхме гости, но мисля че от ресторанта са осигурили аниматорите, а и винаги можеш да попиташ в Тон Бонбон само за аниматор. Не беше много топло, партито беше от 10.30, имаха стрелба с лък (детски) и доста им хареса. Били сме и в Лаута. Там не ми хареса защото около беседките беше мръсно и имаше счупени стъкла. Явно около ресторанта се почиства и пази. Успех!

# 7
  • Мнения: 38
Благодаря , май към Сентръл парк ще се ориентирам.

# 8
  • Мнения: 2 486
За аниматори препоръчвам парти агенция " Чудесино" - Маринела Арабаджиева. Страхотна! Имам лични впечатления от много празници.

Общи условия

Активация на акаунт