Запознанство извън Интернет - но къде?

  • 14 308
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 121

Ще ставаш, ти вече ... взел, дал.

Кат си права, права си. Че и матора ми с кош - зел-дал..

# 106
  • Мнения: 3 732
Ако момата търсеща изгора, си има автомобил и кара, остава ли изискването да подбира само такива с коли?

# 107
  • Мнения: 1 121
Не само такива с коли, ами и с такива коли :


# 108
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
UnbreakableFlower, не се виждам да спя по палатки и да обикалям страната с мотор. И аз не пия, особено като излизам.  2 дена път с мотор и спане на палатка след миризливо барбекю биха ме утрепали. Ненавиждам да кибича права някъде. Или седнала. Външният вид на мотористите не е по вкуса на всяка жена. Във фейсбук има всякакви групи и се организират срещи. Такава среща по мога да приема, в смисъл, по интереси. Виждала съм и за танцувални срещи обяви в разни групи.

От обяснението от автора за интересите - музика, кучета, дизайн, не мисля, че жена като тебе би го заинтересувала. А и той самият нито има мотор, нито палатка. Писа, че харесва женствени жени от северен тип, които се обличат и гримират добре. Тоест, едва ли иска мъжкарана в дънки, кални боти и каска.

Радвам се, че си намерила приятна среда и любим човек със сходни интереси.

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 162

Тоя лаф ще си го запиша в дневника с лузърския жаргонен речник.

За компаньонките на мотористи съм с особено мнение, така че тоя пример нещо не ме впечатли
.


Компаньонки ? Не те знам мъж ли си,жена ли си,джедър ли си,обаче сериозно почваш да ми лазиш по нервите.Особено с долните си меко казано малоумни коментари.Явно не си много запознат/а с мото средите щом говориш подобни простотии.Да,има разни шаврантии,които вечно са на задната седалка.Те са точно ей тея същите,които носят тениски с надписи "ride or die" и "моторите са начин на живот" ,а вечерта се раздават на макс в чалготеките и свършват в тоалетната с поредния миндил.
Спри филмите като Бързи и яростни или Синове на анархията и излез и виж как живеят наистина мотористите.Да не говорим,че често се събираме и само жени да караме.Нещо което,според твоето виждане едва ли се случва.Нали мотористите трябва "да ни допуснат" до групата си Grinning

Nevena Virolan не ходя по палатки и не говоря за всекидневни барбекюта.Явно всички тука имате изкривено мислене за начина на живот.Щом дискотеката е за предпочитане пред пикник,барбекю или както там го наричате с приятели,мисля че нямам какво повече да коментирам.

# 110
  • Мнения: 9 196
Много си нервна, от петрола ще да е. Още една причина, жените да не се правят на рокери.

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 162
А причината ти да се правиш на умна,каква е? Щото не ти се отдава нещо.
И.....прави разлика между рокер и моторист.

# 112
  • Мнения: 9 196
А причината ти да се правиш на умна,каква е? Щото не ти се отдава нещо.
И.....прави разлика между рокер и моторист.

Темата е за запознанствата извън интернет.

Ако искаш чат или диалог с мен - не си мой тип и няма да стане, но може да се наредиш на опашката, нищо не се знае, след 20 години може и да си променя мнението.  Joy

# 113
  • Мнения: 1 121
... женствени жени от северен тип, които се обличат и гримират добре. Т...

Какви, какви ??? Може ли да повторите, по-бавно тоя път?

# 114
  • Мнения: 1 121
но може да се наредиш на опашката, нищо не се знае,

Да ги нямаме такива, като жена с предимство ше ни пререди  сичките.

# 115
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Lyam, авторът писа, че харесва полякини, белоруски и подобни. И че словашките и чехкините не се обличат добре. Затова писах това, което писах.

Unbreakableflower, той живее в Братислава или Прага, май беше и там чалготеки едва ли има. И да има в чалготеките ходят българки, а той иска чужденка от развита държава.

# 116
  • Мнения: 9 196
Аз с жени не се занимавам. Особено пък с мотористки, кранистки и подобни. Нито в интернет, нито извън. Хем досадни, като жени, хем ходят с кубинки през лятото и се държат, като мъже ... не е за мене.

# 117
  • Мнения: 25 641
UnbreakableFlower, не се виждам да спя по палатки и да обикалям страната с мотор. И аз не пия, особено като излизам.  2 дена път с мотор и спане на палатка след миризливо барбекю биха ме утрепали. Ненавиждам да кибича права някъде. Или седнала. Външният вид на мотористите не е по вкуса на всяка жена.

Ти пък къде се слагаш барабар с младите? Спокойно, никой не те кара да обикаляш страната на мотор. То лумбаго, то ишиас...
За нас с теб са пенсионерските клубове. Пък там какви свалки и любовни драми имало... Живот и здраве само, ще проверим.  Laughing

# 118
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Как Сийке, и като млада не ходех по такива места. Аз съм градска кокона и обичам удобства. С мотори из страната и 14г ми дъщеря няма да иска да иде. Виж, на палатка би отишла, но с приятелки на охранявано, заградено място, че имало много педофили около къмпингите. Питах и сина. И той не ще. Иска в Испания с авери. Флорида не ще, че искали лични карти по дискотеките.

# 119
  • Мнения: X
Полякините изобщо не са северни жени, нито пък чехкините и словачките се обличат зле. Един типаж са, та ми е малко странно едните да ги харесва, другите - не.

Общи условия

Активация на акаунт