Запознанство извън Интернет - но къде?

  • 14 303
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 162
Явно само аз не го одобрявам това с дискотеките.Там според мен  пък шанса да попаднеш на свястно момиче си е направо нулев.
А и не виждам какво им е на социалните мрежи...аз като се замисля,едно 90% от приятелите и познатите ми са от там.Естествено винаги ще има и някой ненормален,както в твоя случай Grinning но лично аз,до сега все на хубави хора съм попадала.И честно,не знам дори дали съм се запознавала с някой ей така на живо...всичко ми е от фейсбук Grinning

# 16
  • Мнения: 574
ХАХХАХАА ти сериозно ли?! Значи в дискотеките пълно с несвестни момичета, а у фб всичко е ток и жица! И колко много хора там се били запознали, и всичките все едни свестни, свестни.....

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 162
ХАХХАХАА ти сериозно ли?! Значи в дискотеките пълно с несвестни момичета, а у фб всичко е ток и жица! И колко много хора там се били запознали, и всичките все едни свестни, свестни.....

Не знам кое ще е това свястно момиче,наливащо се с алкохол и кефещо се на чалга или техно (хаус) музика. И в двата случая,положението е повече от трагично.
И да,хората с които съм се запознала са наистина свестни,да не говоря,че никои от моите познати не стъпва в дискотека.Защо ли..............

# 18
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Ънбрейкъбъл, в дискотеката е приятно, чисто и пълно с движещи се хора. Всяка мърша може да се излегне на таблета и да тегли локуми из фейса. Фейс е пълен с измамници от цял свят. Хората в дискотеката са реални, живи и танцуващи. Женена съм, дърта съм и все още ходя по дискотеки вместо във фитнес. Просто защото музиката повдига настроението. Ходя сама, с мъжа ми, със съседки на възраст 20-70г. Много е приятно и отпускащо. Не ми се случва да срещам там изтрещели нерваци или мазници. Аз много обичам Кизомба и зук.  В понеделник и четвъртък има такива вечери в дискотека до нас. Много хора идват да потанцуват 2-3часа и си тръгват. Някои идват в 19ч и си тръгват в 21ч, други идват в 23ч и седят до един през нощта. Вътре е чисто, не се пуши и не се яде. Танци и пийване. Има градина отзад за пушене и там можеш да си говориш за каквото си искаш с хората. Лятото в градината има повече хора отколкото вътре. Там се запознах със съседки, за които нямаше да знам, че съществуват ако не се бяхме засекли точно там. Жените сме почти колкото мъжете, което в много барове не е така. Обвързаните и с малки деца не идват често заради часовете или идват с партньора. Можеш да се запознаеш и с обвързани и покрай тях да влезеш в някаква среда. Или да те поканят на парти и там да срещнеш човек.

# 19
  • Мнения: 332
Простичкият отговор е "навсякъде". Докато пазаруваш и касиерката ти се усмихне, докато поръчваш кафе на сервитьорката, докато изпращаш нещо в офиса на куриера и момичето на гишето се усмихва, в банката, в застрахователната компания ( там, където работя, във фронт офиса има две госпожици, още две приемат претенциите ), в градски транспорт, когато подадеш ръка на някой да слезе... срещаш стотици хора през деня,  просто трябва да им обърнеш внимание.

# 20
  • Мнения: 9 196
ХАХХАХАА ти сериозно ли?! Значи в дискотеките пълно с несвестни момичета, а у фб всичко е ток и жица! И колко много хора там се били запознали, и всичките все едни свестни, свестни.....

Не знам кое ще е това свястно момиче,наливащо се с алкохол и кефещо се на чалга или техно (хаус) музика. И в двата случая,положението е повече от трагично.
И да,хората с които съм се запознала са наистина свестни,да не говоря,че никои от моите познати не стъпва в дискотека.Защо ли..............

Защото са лузъри, които висят в нета.

# 21
  • Мнения: 574
Точно й го каза, Салсиша.

# 22
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Не знам кое ще е това свястно момиче,наливащо се с алкохол и кефещо се на чалга или техно (хаус) музика. И в двата случая,положението е повече от трагично.
И да,хората с които съм се запознала са наистина свестни,да не говоря,че никои от моите познати не стъпва в дискотека.Защо ли..............

А защо трябва да се налива с алкохол? И защо чалга и техно? Хауз и техно са много различни стилове. Преди няколко седмици пуерториканец ДиДжей пусна ремикс на Преслава, май беше. Направено на салса. И ме поздрави с него, защото знаеше, че съм от България. Пределно ми е ясно, че всеки харесва даден вид музика и който мрази чалга няма да иде на чалготека. Аз и да я харесвам тук няма.

90% от хората в дискотеката не близват алкохол, камо ли да се напиват. Аз не пия. Е, ако е по някакъв повод може да ударя малка чашка вино, колкото за наздраве. Много хора и сок не пият, особено трениращите, на кетогенната диета Итн.

Не познавам чалготеки или техно или специфични музики, но от видяно, в латино дискотеките е купона. Ей затова харесвам кубинците. В добро и лошо танцуват като откачени. Ей сега след вечеря ще ида и аз а разкърша снага.

Внимавайте във фейсбук с непознати! Много изнасилвачи, психопати и търсачи на европейски документи си търсят жертви точно там. И могат да влязат в контакт с близките ви и да ги измамят и тях.

# 23
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Автобусът не бил мястото, на работа не било мястото, ами къде е тогава?! Grinning Моля за съвети!
отиди на полето и кОпай. ако някоя дойде при теб - тя ще да е  Laughing

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И в дискотека, и във фейсбук е добре да бъдем нащрек. В смисъл - да бъдем внимателни.
И на двете места има качествени хора, има и такива, които не са.

# 25
  • Мнения: X
Първо си подреди живота и после се занимавай с жени.

И никой не иска да излиза с мъж, който ползва градския транспорт ....
Я не го засилвай. Наличието на кола не означава подреден живот.
А при срещи колата често се явява ограничаващ фактор.

# 26
  • Мнения: 9 196
Мхм, ограничаващ е, а градския транспорт е една свобода, едно чудо ...

# 27
  • Мнения: X
Ами незнам, ако ти е кеф да кибичиш сама, докато някой търси къде да си паркира подредения живот и да ти се появи закъснял и изнервен. Страхотна вечер ще си изкарате.

# 28
  • Мнения: 9 196
Ами незнам, ако ти е кеф да кибичиш сама, докато някой търси къде да си паркира подредения живот и да ти се появи закъснял и изнервен. Страхотна вечер ще си изкарате.

Не, да чакаш по спирките с вечерната рокля е къде, къде по-яко.

# 29
  • Мнения: 19
Не искам от нета, защото вече казах какви ми се лепят там. А и не съм мн по писмената комуникация. Всъщност мн мразя Интернет за запознанства. Срещите обикновено съм ги правил да са близо до района на момичето.

Общи условия

Активация на акаунт