Звездни компромати- 364 част

  • 93 020
  • 774
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 920
Тея жени са си такива по манталитет. Външният им вид е израз на качеството на естетическото чувство, което имат. То това им е в душата. Тях и на баба Бети да ги дадат за снахи на внуците, няма да успеят да ги превъзпитат. То не е само тело да имаш, трябва и акъл с него, та да го представиш подобаващо.

Последна редакция: сб, 26 май 2018, 08:22 от Jelly Bean

# 166
  • Мнения: 10 264
Явно всеки си живее в някакъв негов си измислен свят и си му харесва така. Честно казано за децата си и за приятелите им сме дъртаци от където и да го погледнеш. То не е като да си направиш едно размазано селфи и да заблуждаваш себеси колко си младолик...Моя син би го било срам ако се друсна така където и да било, камо ли с него. Прави ми много често и забележки, че се обличам като тийнейджърка. ПОнеже не съм пълна, а съм и дребна, все още си позволявам да ходя с малко по-къси панталони из нас. Веднъж изтичах до училищния автобус да го посрещна в тоя вид. Ами разсърди се, каза че съм го засрамила и изложила пред другите и повече така да не се явявам.
В началото на годината го попитах каква им е класната, млада ли стара ли, да усетя за себе си дали ще я побъркат или ще има ред. Ами детето ми каза „ не е млада, стара е като теб“. Така че в очите на децата сме така, ако ще и на пембяни обувки да се кача, и по хиляда изпънати селфите да си направя....

# 167
  • София
  • Мнения: 10 825
Като стана въпрос, дали тази майка на абитуриент го излага - фолкпевицата Татяна
Скрит текст:





Ами... майко мила😚

# 168
  • Мнения: 920
Тия майки не възпитават децата си да растат с мисълта, че като са им майки, са стари. Вярвай ми, че приятелите на сина на Маги каквабешетам не и викат ЛЕЛьО Маги! Също така се държат със съучениците на синовете си като техни съученички, за да видят всички колко са ларш и как младеят, защото мислят и се държат като 18 годишни. Виждала съм, познавам, има такива майки. Пък и благодарение на все повечето извращения в днешно време, които се натрапват като нормални, много от 16-19 годишните наистина пускат лиги като видят такава жена, което на нормалните хора може и да им се вижда гнусно, ама те помежду си си говорят в автобуса как "майката на Крисо е е*@си пи*кат@" и не им пука, че хората ги слушат.

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 22:45 от Jelly Bean

# 169
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Като стана въпрос, дали тази майка на абитуриент го излага - фолкпевицата Татяна
Скрит текст:






Много се изнедах,като научих,че Татяна имала син и то толкова голям...
Винаги ми е правила впечатление на к*рве, ма не от ранга на дамата,ми по-долнопробно.
https://www.youtube.com/watch?v=jdwmPWoFjRM ...

# 170
  • Мнения: 9 662
Обувките са Scream
Другото няма коментирам.
Какво искаш сега, не виждаш ли, че вали! Жената се е застраховала да не си намокри краченцата. Joy

# 171
  • Мнения: 3 819
Добре де, какво си мислят, че ще им се случи, ако се облекат нормално поне на абитуриентските на децата си?
Клиенти ли ще изгубят, ако си сложат рокля, от която се не виждат гащи и цици и заменят кокилите като на пилонаджийка с обикновено стилето?  ooooh!

# 172
  • Мнения: 920
Ох, сега видях па тая с Татяна на втората снимка. Егати, с конкурс ли са ги събирали тия майки? Това в кой град е, прилича ми на една моя съученичка тази русата.
Скрит текст:

# 173
  • Мнения: 9 662
Сините обувки ги има в Паоло Ботичели за 5 лв някъде...

# 174
  • Мнения: 6 301
В Пловдив е това.

# 175
  • София
  • Мнения: 6 062
Синът на Сидерова не е ли на около 16 години!? Какъв абитуриент е? 🤔

Абитуриент е само племенникът ѝ, момчето със сакото.
По-дребният е синът ѝ.

# 176
  • Мнения: 10 264
А те червени и от 3лв може да са...

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И в клипа е със червени обувки, може и същите да са,  явно са и страст. Защо ли го пуснах, едва ли на синът и му е много приятно да гледа майка си така.

# 178
  • Мнения: X
Денис Ризов и Наталия Симеонова с дъщеря им, която също е абитуриентка



# 179
  • София
  • Мнения: 10 825
С рокля с обръчи :hushe
d:Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт