На море в Поморие 2018

  • 69 752
  • 680
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 529
Tigar_123,  не знам дали и кога ще има такъв мото парад като миналогодишния. Не е излязла такава информация.
Преди няколко дни ( 23 -26 август) имаше мотор шоу в  пространството зад манастира,

# 616
  • София
  • Мнения: 973
Ние от утре сме на Поморие и тъй като за първи път ще сме там имам един въпрос...през Бургас ли се минава или може някъде и по-рано да се отклоним, за да не минаваме през центъра?
Питам въпреки, че нещо на картата не можах да намеря друг път, а да не казвам, че на google ми изкара такова задръстване в участъка  точно преди Поморие ...

# 617
  • Сливен
  • Мнения: 4 249
Минава се през Бургас,още на първото кръгово,въртиш и на ляво.Ние ползвахме google maps,най-вече за да не се завъртим наобратно на второто кръгово(което съм заоградила с червено).Предната вечер,"пуснах" "жълтото човече" на картата и видяхме ,по кой път трябва да завием.Grinning Това е моето(женско) описание..  Grinning



# 618
  • Мнения: 385
Може и през Бургас, Лъка, Каменар, Поморие. Има задръстване след Сарафово, но не е такова,че да пътувате по другия маршрут./освен,ако няма катастрофа и наистина се налага/. Спокойно, за 10-15 мин. след Сарафово ще сте в Поморие. Времето е чудесно.

# 619
  • София
  • Мнения: 6 219
Когато ние бяхме на Поморие нямаше никакво задръстване и общо взето за около 25 минути се минаваше Бургас-Стария град. Няма как да се объркате. Има табели. Следвате ги за Слънчев бряг. Няма никакъв смисъл и от други маршрути понеже отсечката до Поморие е направена като скоростна.

Вече са ви отговорили. Сега виждам.

# 620
  • Мнения: 57
Някакви мнения за ателиета жасмин моля

# 621
  • София
  • Мнения: 973
Нямах време да пиша по-рано, но благодаря Ви. Наистина никакви задръствания както ми беше показало на картата.
Днес изкарахме страхотно на южния плаж, въпреки че квартирата ни е на ул. Цар Освободител близо до Лозарската къща.
Много сме доволни от апартамента. Харесах го от OLX и веднага го капарирах. И хазяите са много готини, пазят ни място пред къщата,за да паркираме.
Приятно изкарване на всички

# 622
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Лиана, на източния духаше ли? И аз все си мисля, че въпреки резервацията на метри от източния плаж, ще ходим на южния Simple Smile

# 623
  • Мнения: 69 227
Все си духа там..

# 624
  • София
  • Мнения: 973
Минахме, за да го видим....така духаше, а на южния беше толкова спокойно и хубаво.....и много пълно разбира се.

# 625
  • Мнения: 47
И аз да се включа отново Simple Smile
Знаете ли колко струва разходката с корабчето и влакчето?

# 626
  • Мнения: 423
И аз да се включа отново Simple Smile
Знаете ли колко струва разходката с корабчето и влакчето?

С корабчето е 6 лв., а с влакчето е 3 лв.

# 627
  • Мнения: 47
Благодаря ти!

# 628
  • Мнения: 61
Току- що се прибрах от Поморие, прекарахме си доста добре- както винаги!  Animal Dolphin

# 629
  • София
  • Мнения: 1 266
Моля ако някой е в новия град или има наблюдения от преди - автобусите на Етап и Груп спират ли на хотел Феста и в двете посоки ?

Общи условия

Активация на акаунт