"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 4

  • 10 486
  • 364
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 863
Момичета здравейте.Преди мъничко се прибрахме със малката Преслава у дома.
Все още сме във еуфория.
Искам да благодаря за подаръка, който сте подготвили на Преслава.
Роси мила пантофките и са супер. Simple Smile
Веселинова ми предаде,че си имала съмнения дали ще и станат. Laughing
Благодаря ви още веднъж.
По късно ще пусна снимки.

Бъдете, живи ,здрави и много щастливи!Много се радвам за вас и хиляди прегръдки и целувки на малката принцеса Преслава Hug Hug Grinning
И чакам снимкииииии но бебока Heart Eyes



# 76
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ВАЖНО!

Момичета, започвам трескава подготовка по кръщенето! Не знам как го мислите, но реално си остават 20-ина дни! Сега се чух със Зари, която ви прегръща, пак са болни, и нет няма...затова не пише!
Така...дайте да видим или решим колко деца ще кръстим този път, бройката трябва да се знае вече! Също така да видим крътници ще има ли за всички...ако няма да търсим! И като са налице хората, да се съберем пак всички + тях и да им разясним за какво иде реч!

Кръщенето ще бъде в храма в Дружба, ще бъде извършено от Отец Васил (съпругът на Зари) ... трябва да помислим за почерпката, както и за блузката, кръстчето - общо ли ще ги взимаме или не?! Васко ще поеме заплащането по самото кръщене, имало някакви минимални такси, които се налагат.

Със Зари измислихме да съберем някаква символична сума от всеки кръстник! Не става дума за кой знае какви пари...дори 5 лева, ако трябва, защото честно да си кажа този път не искам да се моля 2 седмици, да изхарча 10 лева за телефон, да пропилея купища нерви ...  за 5 кила месо, при това от мащабна фирма като Тандем!

Май е това! Основната организация по кръщенето мисля да поема аз, просто защото като гледам май няма кой друг... newsm78


Весче,нещата се подготвят отдавна и са ясни доста от тях.Не са писани защото не е окончателно и не са сигурни.Чакаме пълната информация от Перник и ще ти я дам да я добавиш към останалата в понеделник.Знаем някои от децата ,както и желаещите за кръстници.

Чарлин е връзката със Св.Параскева от където ще има най-много деца.
Другите работи ще ги мислим и ще обсъдим в новата тема,която ще пуснеш.Питай ако нещо не е ясно Heart Eyes
 

# 77
  • Мнения: 4 195
ivka10 вчера бях толкова щастлива - гледам я и като знам че днес ще я вземете ми идеше да си остана там да ви дочакам - толкова е неввроятна, моляте нацелувай я и пускай бързо снимки - нямам тъпрение Hug Hug Hug

# 78
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Здравейте момичета!
Чета ви от самото начало, от преди да се създаде движението и съм ви върл фен! Върнахте ми вярата в безкористната доброта! За съжаление живея в чужбина иначе до сега да съм се присъединила към вас. Другата седмица обаче си се прибирам в къщи (за малко повече от месец) и бих искала да се включа макар и с нещо малко. Имам няколко въпроса:
1. От бременността ми останаха опаковка Фолиева киселина, Пренатал - витамини за бременни, Лецитин - при кърмене. Пренатала и Лецитина не са цели опаковки, в едното шише има около 50, а в другото около 30 таблетки. Има ли смисъл да ги донасям? Може би за бременните на Ивет?
2. Купила съм някои дребни нещица за дечицата - картини за оцветяване, моливи, гумички, балони, свирки, тебешири, бонбони... Луда съм да ги нося от тук, но толкова много ми се иска да им дам нещичко Embarassed С коя от вас да се свържа, за да й ги дам?
3. В къщи имам останали някои играчки от голямата ми дъщеря, ще проверя и на коя приятелка съм си дала проходилката, ще поразровя и за дрехи от мен и мъжът ми. На коя от вас да ги дам - Ефи?
4. Нямам търпение и аз да спомогна за посушаването на бебешки дупета и при следващата акция на Вики1 ще съм на линия. Има ли някаква ясното кога ще е следващата акция?
5. Много често с голямата ми дъщеря говорим за изоставените дечица. Възможно ли е да ни вземете с вас при някое ходене до който и да е от домовете?
Май е това. В София ще съм почти постоянно в движение и рядко ще имам достъп до нет и за това ви тормозя от сега.

# 79
  • София
  • Мнения: 39 876
Ивке супер Simple Smile Кажи на баткото да помага и да слуша Simple Smile

# 80
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте момичета!
Чета ви от самото начало, от преди да се създаде движението и съм ви върл фен! Върнахте ми вярата в безкористната доброта! За съжаление живея в чужбина иначе до сега да съм се присъединила към вас. Другата седмица обаче си се прибирам в къщи (за малко повече от месец) и бих искала да се включа макар и с нещо малко. Имам няколко въпроса:
1. От бременността ми останаха опаковка Фолиева киселина, Пренатал - витамини за бременни, Лецитин - при кърмене. Пренатала и Лецитина не са цели опаковки, в едното шише има около 50, а в другото около 30 таблетки. Има ли смисъл да ги донасям? Може би за бременните на Ивет?
2. Купила съм някои дребни нещица за дечицата - картини за оцветяване, моливи, гумички, балони, свирки, тебешири, бонбони... Луда съм да ги нося от тук, но толкова много ми се иска да им дам нещичко Embarassed С коя от вас да се свържа, за да й ги дам?
3. В къщи имам останали някои играчки от голямата ми дъщеря, ще проверя и на коя приятелка съм си дала проходилката, ще поразровя и за дрехи от мен и мъжът ми. На коя от вас да ги дам - Ефи?
4. Нямам търпение и аз да спомогна за посушаването на бебешки дупета и при следващата акция на Вики1 ще съм на линия. Има ли някаква ясното кога ще е следващата акция?
5. Много често с голямата ми дъщеря говорим за изоставените дечица. Възможно ли е да ни вземете с вас при някое ходене до който и да е от домовете?
Май е това. В София ще съм почти постоянно в движение и рядко ще имам достъп до нет и за това ви тормозя от сега.

Здравей!

Молбата ми е да си пуснеш тел .на някои от нас да го имаме.Предлагам всичко да оставиш в Ефи като си дойдеш .Пиши кога горе-долу си идваш за да знаем и да видим възможностите за ходене в домовете.Често се ходи,но все пак.......Няма проблем да вземеш и детенце,ще го помислим.
За акцията на Вики незнам,тя ще реши,но май няма да има скоро...

Благодарим ти и ще те чакаме

# 81
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте отново.Благодаря ви още веднъж за чудесните и прекрасин пожелания.
Малката Преславка днес започна да се усеща на къде духа вятъра. Laughing
Вчера беше от ръце на ръце та днес нещо капризничи в кошарата Simple Smile
Батко и много и се радва и е много щастлив но и малко ревнува.
Вчера заяви на татко си който поиска да го целуне,че няма да му даде целувка,защото татко му обичал Преслава.
Та така мили момичета имаме си чудесна красавица и батко ревнивец.
Снимки след мъничко ще пусна,че нещо Преславка се бунтува заедно с батко си. Simple Smile

# 82
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ето и обещаните снимки. Laughing
http://snimka.bg/album.php?album_id=41231&photo=1

# 83
  • София
  • Мнения: 39 876
Малката сладка душичка Simple Smile Виждам, че баткото е щастлив. Нагушкай и нацелувай малките сладури Simple Smile Много ви се радвам. И елате пак на гости   bouquet

# 84
  • Мнения: 4 195
ей ивка нямам думи - онзи ден я гушках в дома - сега тези снимки - направо....когато решите и Преслава поотрасне елате задължително на гости, вие сте едни големи хора, истински, целувам ви цялото семейство
п.с. как ми се иска да знам и кой осинови Ицко и да ми праща чат пат някоя снимчица негова Sad Sad Sad

# 85
  • Мнения: 3 248
ВАЖНО ПИТАНЕ ОТНОСНО КРЪЩЕНЕТО! Hug

Вчера си поговорихме с Мери и тя ми припомни една доста добра  според нас идея...самите кръстници да си го организират отделно самото кръщене, а ние да ги наставляваме един вид - кое, как и т.н. Дрешки естествено ще има при всички случаи, но инициаторите да бъдат кръстниците!? Смятам, че по този начин също се създава традиция...

Какво ще кажете? Praynig

Аз лично подкрепям тази идея...а и днес се появи още един повод да я подкрепя - идната седмица много вероятно ще ми оставят за няколко дни бебчето Софи Мофи Heart Eyes, така че не знам как ще смогна с каквото и да било!? ooooh!

# 86
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ВАЖНО ПИТАНЕ ОТНОСНО КРЪЩЕНЕТО! Hug

Вчера си поговорихме с Мери и тя ми припомни една доста добра  според нас идея...самите кръстници да си го организират отделно самото кръщене, а ние да ги наставляваме един вид - кое, как и т.н. Дрешки естествено ще има при всички случаи, но инициаторите да бъдат кръстниците!? Смятам, че по този начин също се създава традиция...

Какво ще кажете? Praynig

Аз лично подкрепям тази идея...а и днес се появи още един повод да я подкрепя - идната седмица много вероятно ще ми оставят за няколко дни бебчето Софи Мофи Heart Eyes, така че не знам как ще смогна с каквото и да било!? ooooh!


Весе,това може да стане ако ни е 5то кръщене.Все пак инициативата е наша и ние сме тези които дърпат конците и искаме да го правим.Директорите няма да се доверят на непозноти за тях и познати за нас хора.Те се доверяват на нас.Помисли за кръстниците -кво правим........намираме кръстниците и аре оправяйте се.Е кой ще го направи като нас.Все пак и за нас е празник.

Така ли е?
Този път няма толкова тичане ,нещата са почти готови,ще се справим ако това е притеснението......

# 87
  • Мнения: 565
Мили мами,
хрумна ми ,че ако направите някяква касичка с описание на каузата, бихме могли да я сложим в нашия магазин.Не знам до колко е ефективен този начин на събиране на средства но не пречи да опитаме. newsm78

# 88
  • Мнения: 5 140
Мили мами,
хрумна ми ,че ако направите някяква касичка с описание на каузата, бихме могли да я сложим в нашия магазин.Не знам до колко е ефективен този начин на събиране на средства но не пречи да опитаме. newsm78

и НА МЕН МИ ДОПАДА ТАЗИ ИДЕЯ И АЗ ИСКАМ.


Ивка, Преслава е един невероятен бонбон. Да са ви живи и здрави и двамата и само радост и щастие да ви носят. Прегърни ги от мен. Hug  bouquet Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 1 493
Ивка, да са ви живи и здрави дечицата и много радост да ви носят !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт