какво мислите эа пътуването по време на бременост

  • 940
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 748
ако се чувстваш добре няма проблем Peace
аз пътувах за последно в 8м.

# 16
  • България-София
  • Мнения: 573
Зависи от бремеността, но при всички положения подобни въпроси се коментират с наблюдаващия бремеността лекар.

# 17
  • Мнения: 63
Здрасти и аз като теб съмдоста притеснителна. Не разбрах кой месец си но аз преди 4 дни се върнах от екскурзия в гърция беше прекрасно пътуването беше с рейс. Аз също пуснах подобна тема във форума и мн. майки ме окуражиха. Не се притеснявай особенно ако си добре. важното е как понасяш пътуването аз мн обичав да се возя например и това не ми е било проблем дори и в първите месеци.

пътувай си но с почивка като пи се прииска да спреш спирай и прави каквото искаш все пак си с кола пък и са 100 км за 1ч 1, и поливина си там. Няма проблем. Приятно искарване.
Поздрави

# 18
  • Мнения: 2 035
И аз подкрепям казаното до тук, ако нямаш проблеми се разходи, но за да ти е по-спокойно се консултирай и с дока си  Peace

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 15:36 от val_stef

# 19
  • на североизток
  • Мнения: 285
Щом се чувстваш добре - пътувай.За да си по - сигурна - консултирай се и с наблюдаващия бреченността ти лекар - той ще ти отговори най - добре Hug
Аз самата не спрях да пътувам до края на бременността ми.В осмия месец ходих и до Плевен - над 300 км. от Шумен, а в деветия редовно пътувах до близък град - на около  30 минутки път.
Така че - ако всичко е наред няма какво да се чудиш - пътувай!!!!!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 222
И аz мисля 4е няма проблем да пътува6 6том ти се 4увства6 добре. Аz например сега съм в университета, който е на 6о км от нас.Мъж ми има лекции , на мен не ми се стои в къ6ти сама и си идвам с него.Дори и да тръгна да раждам все 6те успеем да се приберем, ако ли не и тук има болници. Grinning

# 21
  • Мнения: 2 885
Аз 8-ми месец пътувах София - Бургас - София на гости на свекито и то август месец. В 7-ми пътувах с влак София - Варна - София. Ако се чувстваш добре, какъв е проблема?

# 22
  • Мнения: 670
През цялата бременност пътувах из България. Не се спрях дори в деветия месец. Обичам дългите разходки извън града и бременността не може да ми попречи да ги правя.

# 23
Ami pak az sam totalno blondy  Sad, ne che znam tochno v koi mesec sam ,zashtoto taka i ne se nauchix da gi broia, ama sega sam 16 sedmitsa, obache na 22.6, kogato shte sam niakade 18 - 19 zaminavame za ostrov Krit, t.e. dva poleta sas samolet Sofia - Athens, Athens - Hania, taka che ne vijdam problem da se patuva. Moiat doctror mi kaza, che ne sam bolna i che po- gadnoto e da s epaptuva s kola, a ne sas samolet, obacheee....pak na 9.6 zaminavam za Albena - 500 km s kola, taka che momicheta, kato niamatte problem si patuvaite, pak to e Boja rabota, eeeee, da ne se pravim na ludi i da patuvame v 8 - 9 mesec na 1 000 km vse pak. Moiata kolejka obache v 8 mesec letia do Los Angeles i obratno, a rodi na 39 godini, taka cheeeeeee..... Joy[/i]

Общи условия

Активация на акаунт