Ще_шиете_ли_/шили_ли_сте_някакви_неща_за_бебенцето?

  • 16 012
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
Да, шила съм и ще шия със сигурност. От малка обичам да шия. Предимно чаршафи и изобщо спално бельо. Уших й зимното спално чувалче, много по широко и дълго от тези който продават, украсих го с панделка и цветенца. Освен това е от бархет и е много меко и приятно.
Иначе съм шила една рокля за първия й рожден ден... А наскоро й уших малка червена кадифена чантичка с пеперуда. Бих купила, но просто всички са или много скъпи, или твърде боклучави.
Иначе за лятото мисля да й нашия рокли... Peace

П.П. Голям кеф е Simple Smile

# 16
  • Мнения: 75
И аз мисля да шия, но още не съм се орентирала какво.

# 17
  • Мнения: 3 042
Купих един плат за чершавчета преди щерката да се роди, но ги уших чак кагато малкият трябваше да се роди. Embarassed
Друго нищо не съм шила и нямам намерение да шия. Мързи ме....... Embarassed Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 5 877
А сами ли измисляте кройките?
Аз някои измислям сами, други свалям по съществуващи дрешки, но бих се зарадвала на сайт с безплатни кройки, да речем (ма съм скромна, а?)

# 19
  • Мнения: 2 732
Шила съм и спалните комплекти а дрехи ших на племенника иначе за нея не съм -няма време и няма да ме остави без да пипа Flutter

# 20
  • Мнения: 4 621
Не. Не мога да шия Stop

# 21
  • Мнения: 667
И аз съм шила за каката. Комплект спално бельо, чувалче за сън. А тази есен и уших пола за първия учебен ден. Имах огромното желание да купя, но не немерих подходящя за новата и блуза. И днес е с нея на училище.
Кройки ползвам от едни стари - престари "Бурда". Отне ми няколко часа само да ги откопирам.
По магазините има много ефектни неща и не знам дали си струва да се шие.

# 22
  • Мнения: 2 957
Ако имах машина щях да шия просто за кеф Mr. Green Много им харесва идеята ди си шия някакви шантави неща, но засега все още е неосъществена Wink

И на мен ми харесва идеята.Имам шевна машина и даже от известно време ме е обзело огромно желание да се науа да шия.Непрекъснато се ровя в разни блогове и сайтове за ръчно изработени (ушити) красотички.

# 23
  • Мнения: 3 932
Не, но не поради липса на желание, а защото не ми се отдава тази дейност...

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз няма да шия, защото не умея Embarassed,но майка ми е ушила две комплектчета чаршафи! Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз не, защото не ми се отдава, но майка ми и сестра ми са шивачки и ушиха спалното бельо на малкия, балдахина, обиколника, подложката за повивалника, спални чувалчета (хем ми излезе много по-евтино, хем и така без проблем успях да си набавя всичко да е комплект в един десен  Flutter).

# 26
  • Мнения: 75
А сами ли измисляте кройките?
Аз някои измислям сами, други свалям по съществуващи дрешки, но бих се зарадвала на сайт с безплатни кройки, да речем (ма съм скромна, а?)

Аз досега детски дрешки не съм шила.Кройките сама ги измислям, това съм учила и не ми е особен проблем. Simple Smile

# 27
С какъв кеф бих шила, стига да можех... Като видях темата и си представих някой американски филм за едно време и как госпожите са се събрали в кръг, облечени в дълги поли и ризи с високи яки и шият пачуърк... И ми се прииска и аз да живеех в по-бавен, по-малък и по-прост свят...
А какво е обиколник?

# 28
  • Мнения: 1 489
Не съм шила нищо.Всичко купувам готово.Но след като ти можеш защо пък да не си ушиеш.Виждала съм толкова хубави детски платове.

# 29
  • Мнения: 911
За съжаление уменията ми с иглата почват и свършват със зашиването на копче Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт