На море в Турция - тема 51

  • 104 747
  • 756
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте! Някой знае ли цената на билета от Кушадъсъ до Измир и от къде се хващат автобусите?

# 346
  • Мнения: 14
Някой друг от форума да е с резервация за Spice Hotel and Spa, Belek? Simple Smile
Аз съм резервирала за този хотел за средата на септември.

# 347
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Здравейте! Някой знае ли цената на билета от Кушадъсъ до Измир и от къде се хващат автобусите?



мисля че всички са сс .wi-fi
а иначе от автогарата сигурно се хващат

# 348
  • Мнения: 565
Здравейте,на първата страница прочетох миналогодишни коментари от хотел SHERWOOD DREAMS RESORT.Интересувам се този сезон някой посещавал ли го е,дали има някакви промени
Ние бяхме там миналата година, под всякаква критика е хотела  не ви трябва да ходите там.
Не вярвам да са му правили ремонт или подобрения зимата, но може и да се лъжа.

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Някой може ли да ми каже какво е T.C. Kimlik No?
Koй номер е това? (във връзка с HGS стикерите)

# 350
  • Мнения: 565
това е номера на Задграничния Ви паспорт
ето линк как да се справите с винетката
http://informacia.blogspot.com/2014/07/hgs-card.html

# 351
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен! В предстартова треска съм в момента... В петък пътуваме за Palm Wings Beach Resort, Дидим. За първи път ще съм на море в Турция. Леко съм притеснена - предимно от дългия път с автобус. Ще се радвам, ако някой сподели отзиви от хотела... 
Миналата година бяхме там и не останах много впечатлена. Бяхме в къщчките и бяхме много далеч от плажа. За да стигнеш до морето има бая стълби, който на слизане не са проблем но нагоре по обяд в жегата са си направо проблем. Иначе е чисто храната беше хубава. Анимацията не ми хареса много но всеки си има различни предпочитания. Ако сте в къщчките дано ви настанят по близо.

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Halim може ли сайта от който да видя разписанието на автобусите!

# 353
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Halim може ли сайта от който да видя разписанието на автобусите!

Www.metrotuzim.com.tr
Www.pamukkale.com.tr
Www.kamilkoc.com.tr

# 354
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте и от мен! В предстартова треска съм в момента... В петък пътуваме за Palm Wings Beach Resort, Дидим. За първи път ще съм на море в Турция. Леко съм притеснена - предимно от дългия път с автобус. Ще се радвам, ако някой сподели отзиви от хотела...  
Миналата година бяхме там и не останах много впечатлена. Бяхме в къщчките и бяхме много далеч от плажа. За да стигнеш до морето има бая стълби, който на слизане не са проблем но нагоре по обяд в жегата са си направо проблем. Иначе е чисто храната беше хубава. Анимацията не ми хареса много но всеки си има различни предпочитания. Ако сте в къщчките дано ви настанят по близо.
Чак пък бая стълби? На нас не ни е било трудно изкачването


Над стълбите, където е палмата е ресторанта.
Ние бяхме в къщичка, започваща с номер 15 и бяхме на около 2-3 минути от басейна и на 5-6 от ресторанта.
Хотела ни хареса. Мое мнение е, че има нужда от подмяна на дивани и столове. Поне през 2016 г. беше така.

# 355
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте, в началото на м. септември ще почивам в този хотел в Дидим DIDIM BEACH RESORT AQUA & ELEGANCE THALASSO. От туристическата агенция, когато правих резервацията , казаха че хотела е в ремонт за обновяване за сезона. Моля, да споделите, ако някоя от вас е почивала там. Благодаря ви прекрасни дами Simple Smile)

# 356
  • Мнения: 282
Привет, група!
Ние се върнахме от Sueno Beach в Сиде. Най-общо мога да кажа, че хотела е супер!!! По-подробно ще се включа, за да разкажа, но сега ми трябват мнения за Marti Myra в Текирова, че едни приятели му се чудят, та да им помогнем в избора. Не го видях в отзивите на първа страница, а и в руските сайтове нещо не открих скорошни публикации.
Благодаря предварително на отзовалите се!

# 357
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Привет, група!
Ние се върнахме от Sueno Beach в Сиде. Най-общо мога да кажа, че хотела е супер!!! По-подробно ще се включа, за да разкажа, но сега ми трябват мнения за Marti Myra в Текирова, че едни приятели му се чудят, та да им помогнем в избора. Не го видях в отзивите на първа страница, а и в руските сайтове нещо не открих скорошни публикации.
Благодаря предварително на отзовалите се!

примерна цена за 7 нощувки за края на 09,  2+0  / без транспорт

10/9,5 точки за отзиви = няма какво да се мисли Simple Smile




# 358
  • София
  • Мнения: 244
Привет, група!
Ние се върнахме от Sueno Beach в Сиде. Най-общо мога да кажа, че хотела е супер!!! По-подробно ще се включа, за да разкажа, но сега ми трябват мнения за Marti Myra в Текирова, че едни приятели му се чудят, та да им помогнем в избора. Не го видях в отзивите на първа страница, а и в руските сайтове нещо не открих скорошни публикации.
Благодаря предварително на отзовалите се!
С нетърпение очаквам повече информация за Sueno Bech в Сиде, тъй като обмислям да резервирам там за м. Септември.
На една от предишните страници имаше коментар, че е било мръсно в общите части на хотела. Как беше сега чистотата и въобще всичко което се сетите ще ми бъде от полза.
Благодаря предварително.

# 359
  • Мнения: 518
Ние още се лутаме от хотел на хотел,Суено много ми хареса,леко надвишава бюджета.Друг фаворит Сентидо Туран Сиде също.Сега да попитам за CRYSTAL PARAISO VERDE 5* и EFTALIA MARIN гледох клип за Ефталия и ми се стори много близо до главен път което ме притесни леко

Общи условия

Активация на акаунт