На море в Турция - тема 51

  • 104 651
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Здравейте мами и от мен. За първи път ще почивам в Турция. Най добрата ми приятелка запазила в Алания, Lonicera
Пътуваме с автобус, на 8.06
Четох мнения за хотела. Интересува ме като за първи път ще ходя. Колко пари трябва да се обменят в ТЛ, какво има да се разгледа там. Колко часа трае самото пътуване? Благодаря ви, 😊
Здравейте, зависи от къде ще пътувате. Ние сме от Стара Загора и ще бъдем с автобус до Алания, Ефталия Вилидж. От агенцията ми казаха, че пътят ще е около 20 часа. Зависи колко ще се бавим на границата и колко ще е задръстването в Истанбул.

# 46
  • Мнения: 1 700
Благодаря за темата. Тези дни се чудех защо не ми излизат нови мнения.
Обратното броене започва. 1 месец.

# 47
  • Мнения: 489
Дойде време и за нашата почивка в петък тръгваме.Отиваме в Кушадасъ Palm Wings Ephesus.Въпроса ми е тези екскурзии в лири могат ли да се платят или само в евро?Какъв е вашият съвет за да знам какви пари да си сменя.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Дойде време и за нашата почивка в петък тръгваме.Отиваме в Кушадасъ Palm Wings Ephesus.Въпроса ми е тези екскурзии в лири могат ли да се платят или само в евро?Какъв е вашият съвет за да знам какви пари да си сменя.
Приятно прекарване и на вас.Вземете си и лири и евро.По-добре да си имате и от двете.

# 49
  • Мнения: 489
Чета в сайта на агенцията ,че една от екскурзиите която желая е 45 евро на човек.и 6 годишната ми дъщеря ли ще трябва да плати 45 евро

# 50
  • София
  • Мнения: 3 679
И нашата ваканция е от 01,06 в Palm wings beach resort Kusadasi
някой завърнал се от там наскоро....

# 51
  • Мнения: 489
И нашата ваканция е от 01,06 в Palm wings beach resort Kusadasi
някой завърнал се от там наскоро....
Аз от тук гледам отзиви" tripadvisor"

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Тръгвате с положителна нагласа и почивката ви ще е супер.И да четете отзиви все тая на място ще видите как е. А и всеки си има различни критерии.Лек път.

# 53
  • Мнения: 310
Чета в сайта на агенцията ,че една от екскурзиите която желая е 45 евро на човек.и 6 годишната ми дъщеря ли ще трябва да плати 45 евро

Има намаление за деца. Но е по-малко от 50%. Примерно от 45 на 35 или 30. Поне при нас е било така

# 54
  • Мнения: 2 880
Благодаря за новата тема и труда за нея Flowers Grapes
Ние за сега нямаме резервация, оглеждам се, но цените високи, местата свършили, нямаме много време за организация ....
весело изкарване на всички Wear Bikini:beer:sunny:Animal Shell

# 55
  • Мнения: 213
Здравейте,
На нас морето през май явно ни се отрази много добре и свга обмислям юни отново. Цените са много по-високи, нормално.
И питанието ми е някой запазвал ли в през Neckermann/Thomas cook. За Neckerman ми е по-интересно
Благодаря Simple Smile

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Марги,ще почиваме в Rixos Premium Tekirova от 31.08 с полет от Варна.

# 57
  • Мнения: 1 710
Марги,ще почиваме в Rixos Premium Tekirova от 31.08 с полет от Варна.

Супер! Както винаги чудесен избор. После ще направиш сравнение със Сънгейт Simple Smile

# 58
  • Мнения: 5 892
Ние ще почиваме в Палм Уингс, Кушадаса.
Някой гмуркал ли се е там?

# 59
  • София
  • Мнения: 574
Здравейте,скоро ми предстои почивка в Кушадасъ/огранизирано с автобус/,в офертата пише ,че Wi-Fi е платен.Някой знае ли,горе долу колко струва.

Общи условия

Активация на акаунт