СЕДМИ клас – 6 – Последни метри до…най-добрите резултати!(28.05.2018–03.06.2018)

  • 54 853
  • 642
  •   1
Отговори
# 30
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Брей....не мож' ви стигне човек😂😂😂 Тя моята сама си реди желанията. Моля я да ми ги покаже, ама не ми ги дава преди да излязат резултатите. Онзи ден й казах, пе има вероятност да се знаят точките и по-рано и тя: ,,Преди да видиш каквито и да е резултати, искам адвокат"😂😂😂

Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Тя и моята реди сама, но се е фокусирала в една гимназия само - аз го играя разширяващият хоризонти, че с нейните желания ще си остане без училище
Същата работа и при нас!
Аз също се правих на математик и статистик, та стигнах до същото заключение, че ще има над 100 максимални резултата по мат. Та с това единствено желание хич няма да ни се получи раУтата ...

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Безсънните нощи ще зачестяват...

# 32
  • Мнения: 1 231
Ох, успокоих се, че има и други сънуващи това класиране. На мен с наближаване на времето за резултатите, все по-черни мисли ми идват. Вече сериозно взех да проучвам други варианти, които само за разкош мислех да подреждам. Ще помоля за Правец и Плевен ако има статистика за миналата година. Не знам дали има някой друг като мен, но в 3 области ще кандидатстваме, дано някъде се закачим. А по принцип съм човек-оптимист, защо сега така!?

# 33
  • София
  • Мнения: 18 027
Не мисля, че упоменатата горе бройка от 120+ деца с максимален резултат от 100 точки за София е дори близка до реалистична. Дори в години с по-лесен втори модул от тазгодишния не е достиган такъв брой, какво остава това да се случи сега. Нямам пред себе си в момент на компютъра само данните от миналата година, ако евентуално там има толкова деца с достигнат макс. През  2016 иначе  17 деца са имали 100 точки по мат, през 2015- едва 6, през 2014 - 56 и през 2013 -73.

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 09:48 от пенсионирана русалка

# 34
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Миналата година мисля бяха малко над 100.

# 35
  • Мнения: 21 455
Плевен - мин-макс първо класиране

Плевен - статистика на успеваемостта

София-регион - мин-макс първо класиране



Моето мнение е същото като на русалката. Не мисля, че ще се повтори картината със 120 максимални резултата по математика в София от миналата година.

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 09:47 от Дидева

# 36
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз чакам на 4ти класиране и за първи клас, направоооо сънувам гимназии и класирания вече.

Понеже гледах схемата от първа страница и се питам: ако на първо класиране детето е прието, но иска да изчака и второ, то губи ли мястото си и подават ли се документи?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз също се интересувам от мнения за Варна и благодаря на споделилите. За съжаление, явно, навсякъде има значение при кой учител ще се паднеш, но и в нашата гимназия не дават никаква информация. Интересно, че в софийската МГ езикът е РИЧЕ, явно не във всички МГ-та (във варненската в документа пише, че е ИИЧЕ - това, вероятно, е решение на училището)

# 38
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Ох, успокоих се, че има и други сънуващи това класиране. На мен с наближаване на времето за резултатите, все по-черни мисли ми идват. Вече сериозно взех да проучвам други варианти, които само за разкош мислех да подреждам. Ще помоля за Правец и Плевен ако има статистика за миналата година. Не знам дали има някой друг като мен, но в 3 области ще кандидатстваме, дано някъде се закачим. А по принцип съм човек-оптимист, защо сега така!?
Дай областите, все някой ще има инфо. В Правец имаше две читави у-ща по мое време, сега чувам, че са доста западнали.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 027
Щом миналата година са били 120 (когато и за грешния чертеж с точка вътре в триъгълника даваха точки в 24-та), съвсем се затвърждава мнението ми, че тази година бройката ще е чувствително по-ниска.

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 09:58 от пенсионирана русалка

# 40
  • Мнения: 21 455
Понеже гледах схемата от първа страница и се питам: ако на първо класиране детето е прието, но иска да изчака и второ, то губи ли мястото си и подават ли се документи?
Ами, тя схемата е достатъчно красноречива. Ако е прието по първо желание и не се запише, губи мястото и може да участва едва на трето класиране. Ако е прието на по-задно желание и то го устройва, се записва, ако иска да се пробва и да се придвижи напред - подава заявление за участие във второ класиране. Заявлението се подава в училището, в което е прието. На второ класиране или се придвижва нагоре, или остава на мястото си от първо класиране.

# 41
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Аз това не го разбрах - какво би чакало детето, ако е прието на първо желание? Няма как да попадне на по-първо от първото желание.

# 42
  • Мнения: 21 455
Да си приет на първо класиране не означава непременно да си приет по първо желание.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Благодарности за новата тема! В нея ли ще подскачаме от емоции с резултатите ...не, май следващата ще е !? Simple Smile))

Аз също предвиждам по-ниски балове тази година , предвид въздългия преразказ (досега такъв не е даван),неточности във въпроси и ключове и прословутата 24та задача ,която е спънала доста деца от МГтата дори (вкл.и моето ,което е решило само а подточка) .

bibi, така е за децата от тези у-ща,те са по състезания от 1ви клас и са свикнали да се състезават за време . Моят решава първите модули за 20 мин. и си оплюх брадата да повтарям да не бърза толкова и да ги провери. Успял е да ги мине и втори път и не си откри грешка в първи модул .Това поне ще компенсира излагейшъна с втори с недорешена 24та ,а на 23та е писал накрая само 3 ,но по ключ другото му е ок. Ще видим колко ще е окълцан. 21  и 22 са му верни.

# 44
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Понеже гледах схемата от първа страница и се питам: ако на първо класиране детето е прието, но иска да изчака и второ, то губи ли мястото си и подават ли се документи?
Ами, тя схемата е достатъчно красноречива. Ако е прието по първо желание и не се запише, губи мястото и може да участва едва на трето класиране. Ако е прието на по-задно желание и то го устройва, се записва, ако иска да се пробва и да се придвижи напред - подава заявление за участие във второ класиране. Заявлението се подава в училището, в което е прието. На второ класиране или се придвижва нагоре, или остава на мястото си от първо класиране.

Благодаря за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт