Гледайте Милен Цветков!

  • 5 602
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 639
Малко недоразвит ми се види физически Миленчо, но разни хора, разни идеали.По темата:
Дано промени нещо този протест,но нещо не ми се вярва!

# 46
  • Мнения: 843
 Едно време бяхме редовни в стаята на " Здравей България" в дир-а.  

Аз също, но точно поради тази причина не го харесвам - доста сме спорили с него във форума и определено не съм съгласна с доста неща и с философията му !

Ще се изям от яд, но ще изчакам повторението след 12.30 , май.

Повторението е от 5.30 сутринта Simple Smile

След 12.30, включва и 5.30..... нъл?  , но ще реша кога.:0-))
 Ще го гледам. Джули,Въпреки, че това ми е записано вече.
 Аз не съм казала, че съм съгласна с него. Даже и в Дир-а.  По онова време:)  Може и заедно да сме карали там..и симпатизирали.
  За темата, която е тук.. , ще си кажа мнението. Като ви чета..май определено ще съм със ВАС.
 но да видим..
 

# 47
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Малко недоразвит ми се види физически Миленчо, но разни хора, разни идеали.По темата:
Дано промени нещо този протест,но нещо не ми се вярва!

Това е добре, че няма много конкуренция. Wink

# 48
  • Мнения: 4 181
Здравейте момичета, аз бях в студиото с Бу  и Ineto, за да не кажете утре че пак сте изпуснали нещо, в 8.30 ще сме в БТВ, а в 7.45 MIshlentze ще е в Канал 1, в 8.45 ще има пряко включване на "Здравей България" от мястото на протеста

# 49
  • Мнения: 3 153
Гледаме, тези  другите две мами били от дир-а.

Може да са били от дир-а,ама отдавна са ни съфорумки.  Wink С едната мама заедно бутаме количките..
Ми кои са тези мами, де, кажете  Simple Smile


Не успях да гледам предаването, но едната мама с черната коса е Ineto, не е от дир-а, а оттук и пише в отчетната на Декември 2005. Главен инициатор е и на Протеста утре. Тя ми каза, че утре ще са в сутрешния блок, преди протеста.

Обратно - мамата с черната коса е Клео_80, а тази на кичурите беше Инето

И двете са съфорумки, а това   bouquet  bouquet  bouquet е и за трите


AМи Клео не знам как изглежда, но Инето ми е приятелка и колежка и е с черна коса, може би просто си е направила кичури тия дни, пък аз не знам Wink

# 50
  • Мнения: 3 153
Хахаха, Лора Крумова ми хареса как го режеше тоя "юрист" в студиото, който обясняваше, че жената след тези 135 дни е работоспособна и трябва да се върне на работа и да си наеме жена да й плаща #Crazy Лора Крумова каза, че ще покани в следващите предавания майки, за да споделят мотивите и целите на протеста, а господинът каза, че и той искал да гостува заедно с тях, за да отговори на въпросите им, но Лора му каза, че се притеснявала, че няма да излезе жив от студиото, след сегашните му изявления!

# 51
  • Мнения: 5 577
А за количките каква глупост каза, не е истина - правилно ли разбрах?

# 52
  • Мнения: 5 577
Искам да питам друго - относно искането за стипендия на майките студентки от 50 лв. ама то има такава, и то е 80 лв.  Rolling Eyes

Тук не разбрах много.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
А за количките каква глупост каза, не е истина - правилно ли разбрах?
Правилно си разбрала, аз лично останах изумена и с какъв тон на махленска клюкарка го каза само. Хубаво му каза Лора, че ако иска да присъства на срещата с майките ще трябва да си доведе охрана иначе ще го линчуват.

# 54
  • Мнения: 3 153
А за количките каква глупост каза, не е истина - правилно ли разбрах?
Т'ва не съм го чула???? К'во каза?

# 55
  • Мнения: 5 577
А за количките каква глупост каза, не е истина - правилно ли разбрах?
Т'ва не съм го чула???? К'во каза?

Какви скъпи колички имали, и излезли да ги покажат, а те навремето каква имали .... аз това разбрах.
Протестират а имат скъпи колички.  ooooh!

# 56
  • Мнения: 3 153
А за количките каква глупост каза, не е истина - правилно ли разбрах?
Т'ва не съм го чула???? К'во каза?

Какви скъпи колички имали, и излезли да ги покажат, а те навремето каква имали .... аз това разбрах.
Протестират а имат скъпи колички.  ooooh!
ooooh! Леле, леле, тоя ще има да го плюят наред, подозирам, че дори и шефовете му от Министерството на соц. политика ще го линчуват, защото по-нагъл и отвратителен коментар по такава тема, отдавна не бях чувала!

# 57
  • Мнения: 4 358
А защо господинът каза, че имаме три години майчинство?
Имаме две платено и още 6 месеца за отглеждане на дете (неплатени). Как ги докара три години  Shocked

# 58
  • Мнения: 5 577
Може би включи и отпуските, и остатък евентуално от тези 135 дни.

Не съм запозната, аз съм неосигурена.

# 59
  • Мнения: 3 153
А защо господинът каза, че имаме три години майчинство?
Имаме две платено и още 6 месеца за отглеждане на дете (неплатени). Как ги докара три години  Shocked
Абе мани го тоя, толкова неподготвен беше, че ми е чудно как са го пратили въобще!

Общи условия

Активация на акаунт