Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки ІІ

  • 67 111
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 864
Бананадана, излишно е да обяснявам тук, че мускула тежи повече от сланата. Ако е 55 кг. без мазно е Ок, ако има сланинка, за мен не е. На горната снимка разбрах, че е 2 кг. под теглото, което иска.
И аз е излишно да обяснявам,  че въпреки това,  което го знам и аз,  не ми харесва как изглежда тяло с преобладаващи мускули. :Д

# 211
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
И двете снимки са ми цел, те са от едно и също море и там смятам, че изглеждам добре. В момента съм малко като втасало тесто, така си усещам тялото. Дали е сланина или задържана вода не мога да преценя, но определено не е мускул.
Змия, може и наистина да изглеждам кокалеста, но аз цял живот така съм изглеждала. Всъщност харесвам и други типове тела, но не мисля че мога да ги постигна или че пък биха ми отивали.
bananadana, булчинската рокля дори и с дълъг ръкав за плажа, ако е някой ефирен ръкав, според мен ще изглежда страхотно.

Започвам да се отчитам и аз.
Сутринта толкова се успах, че не успях да направя нищо повече от 50 коремни преси съчетани с вдигане на крака. И да "закуся" едно чисто кафе, в офиса. Планирам да пропусна закуската днес и направо да обядвам нещо леко.
Ще се опитам да направя и някоя тренировка след работа, надявам се да ми остане време.

# 212
  • Мнения: 15 764
Една моя позната е висока 167 см, тежи 55 кг. и изглежда анорексично слаба. А буквално цялата е мускул. Ама цялата. Аз толкова стегнато тяло на живо не бях виждала. А не е, като да не си похапва. Обаче много тренира. Наистина мускула тежи повече от мазнините. Но не е задължително тялото да е изцяло изчистено. Особено след определена възраст. Аз лично харесвам жени с извивки и тук-там мазнинки. Изглеждат ми женствени.

# 213
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 647
Нощен ястреб, няма нужда да ограничаваш много плодовете, просто се опитай да ги хапваш до към 14ч. Пробвай варианта след 17ч да не консумираш въглехидрати или да ги ограничиш до минимум - само такива, които се съдържат в зеленчуците. Последните 5кг за сваляне винаги са най-трудни, но пък щом си се хванала съм сигурна, че всичко ще е наред. Комбинирането на хранене и тренировки няма начин да не даде ефект.  Hug
Аз съм 165см и най-много се харесвам в момента на 50-51кг. Като падна на 48кг прекалено много ми окльощавява горната част и не ме кефи. Уж две кила пък така да личи, че е ужасно.
Харесвам добре тренирани, стегнати и оформени тела, по възможност и с релеф и към това се стремя. Сама за себе си виждам  разлика за 1 година откакто тренирам с тежести и си мисля, че не се заблуждавам. Килограмите са: на първата снимка - 49кг, на втората и третата -50,5-51кг
Скрит текст:

# 214
  • Мнения: 1 493
Скрит текст:
Нощен ястреб, няма нужда да ограничаваш много плодовете, просто се опитай да ги хапваш до към 14ч. Пробвай варианта след 17ч да не консумираш въглехидрати или да ги ограничиш до минимум - само такива, които се съдържат в зеленчуците. Последните 5кг за сваляне винаги са най-трудни, но пък щом си се хванала съм сигурна, че всичко ще е наред. Комбинирането на хранене и тренировки няма начин да не даде ефект.  Hug
Аз съм 165см и най-много се харесвам в момента на 50-51кг. Като падна на 48кг прекалено много ми окльощавява горната част и не ме кефи. Уж две кила пък така да личи, че е ужасно.
Харесвам добре тренирани, стегнати и оформени тела, по възможност и с релеф и към това се стремя. Сама за себе си виждам  разлика за 1 година откакто тренирам с тежести и си мисля, че не се заблуждавам. Килограмите са: на първата снимка - 49кг, на втората и третата -50,5-51кг
Скрит текст:
Ani_d, страхотна си! Искам и аз да изглеждам така..... Това с плодовете ще го знам, много ги обичам и ям на корем. Но така, както излиза - като човек огладнее, вместо плод какво да нагъвам? Satisfied Вчера, например, бях освирепяла от глад между закуската и обеда на работа и с голям зор издържах да не изям едно десертче уж фитнес от дм. Следобеда за междинно изядох една праскова, надвечер пак. Искам съвет какво да ям като много ми пригладнее. И да не се дебее от него. Иначе след две седмици заминавам на море, но никак не си харесвам тялото..... Исках да стигна до 50 кг при ръст 172. Гадния целулит така и не се маха.... Вече съм се отчаяла за борбата с него. Поне коремът ми лесно се оформя и ще гледам да се снимам само отпред. PerseverePersevere
Днес планирам здрав фитнес  с тежести, а за вечеря домати със сирене и пълнена чушка с извара, за обяд още не знам.
Иначе водата си я изпивам без проблем - 2,5 литра минимум.

# 215
  • Мнения: 6 369
Арвен, има два варианта - или се храниш така, че да не ти пригладнява (обикновено НВ-ВМХ се справя тъкмо с това), или се храниш по режим, който предвижда 4-5 хранения и гледаш да балансираш калории и макроси (примерно Зоната).

# 216
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 647
Арвен, има два варианта - или се храниш така, че да не ти пригладнява (обикновено НВ-ВМХ се справя тъкмо с това), или се храниш по режим, който предвижда 4-5 хранения и гледаш да балансираш калории и макроси (примерно Зоната).
Абсолютно съм съгласна. Аз съм по втория начин с 4 хранения на ден, рядко 5. Вече не броя калории и макроси, но просто вече свикнах и се храня с определени храни, които мога да преценя как се вместват в дневните количества.

Искам съвет какво да ям като много ми пригладнее. И да не се дебее от него. Иначе след две седмици заминавам на море, но никак не си харесвам тялото..... Исках да стигна до 50 кг при ръст 172. 
На мен рядко ми се случва, защото храненията са ми през 3-4 часа. Но ако все пак се случи - хапвам плод, само ако е сутрин, през другото време - ядки, оризовка, яйце, протеинов бар, айрян, но като цяло да няма много въглехидрати.
50кг на 172 см ми се виждат ужасно малко. Аз в момента съм толкова на средната снимка и не мога да си представя още 7см височина на тези кг-ми. Може би костната ти структура е много лека и затова ти харесва това тегло.
За целулита - пробвай да намалиш солта до минимум и масажи с гелчето на Кройтерхоф  Mr. Green

# 217
  • Мнения: 1 493
Арвен, има два варианта - или се храниш така, че да не ти пригладнява (обикновено НВ-ВМХ се справя тъкмо с това), или се храниш по режим, който предвижда 4-5 хранения и гледаш да балансираш калории и макроси (примерно Зоната).
Абсолютно съм съгласна. Аз съм по втория начин с 4 хранения на ден, рядко 5. Вече не броя калории и макроси, но просто вече свикнах и се храня с определени храни, които мога да преценя как се вместват в дневните количества.

Искам съвет какво да ям като много ми пригладнее. И да не се дебее от него. Иначе след две седмици заминавам на море, но никак не си харесвам тялото..... Исках да стигна до 50 кг при ръст 172. 
На мен рядко ми се случва, защото храненията са ми през 3-4 часа. Но ако все пак се случи - хапвам плод, само ако е сутрин, през другото време - ядки, оризовка, яйце, протеинов бар, айрян, но като цяло да няма много въглехидрати.
50кг на 172 см ми се виждат ужасно малко. Аз в момента съм толкова на средната снимка и не мога да си представя още 7см височина на тези кг-ми. Може би костната ти структура е много лека и затова ти харесва това тегло.
За целулита - пробвай да намалиш солта до минимум и масажи с гелчето на Кройтерхоф  Mr. Green
Трябва да ви покажа някакви снимки, ама нямам на целулита, а и то ме е срам.... Солта наистина ми е на минимума. Ходя на два масажа седмично и мажа гелчето, ама не виждам ефект. Просто е ген, нали гледам и майка ми. На нея целулита й е на същите места -на дупето и бричовете, явно оттърване няма. Ще се гледам само отпред да съм доволна. Поне коремът ми го бива, даже някога си мисля, че тялото ми е много странно - плосък корем дори без тренировки, добре оформен, "залепен за гърба" и гаден целулит отзад. SobSobSobSobSob Обичам да съм кльощава, наистина миналата година като бях 50 кг, дори по едно време 49,5 доста ми стърчаха кокалите и лицето ми беше леко изпито, но така се харесвам. Колкото и да се мъча да се сетя тогава как го постигнах, не мога да го измисля... И сега се лишавам и ям ограничено, дори спотувам повече от миналата година. Благодаря за съветите за айрянчето, ядките, тях ще ям като пристърже.

# 218
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Много ви благодаря за насърчаването. Hug
ani_d, изпуснах ти снимките от днес, но назад докато ви четях съм виждала твои. Много ми харесва тялото ти. Имаш релеф без да е прекалено. Аз примерно за такова тяло нямам волята да го постигна.
За плодовете, ще имам предвид да ги хапвам преди обяд. Въглехидратите в момента съм ги ограничила до минимум и те са основно от плодове и зеленчуци, но ще гледам да спазвам дадените от теб часове и се надявам да има ефект.
Замислих се, че ако моето е задържане на вода ще е хубаво да огранича и солта, защото си обичам соленичко.
Изобщо от както се интересувам с какво да се храня си давам сметка, че преди това съм се хранила като варварин Weary
Направо ми става неудобно, че ви занимавам с толкова тъпи и основополагащи неща, но съм ви много благодарна за търпението, което имате да обяснявате Hug
Arwen88 най-важното е ти да се харесваш и да се чувстваш добре в кожата си. Аз съм на същият принцип.

# 219
  • Мнения: 864
Аз пък харесвам слаби жени и съм сигурна,  че арвен изглежда страхотно като ученичка с тези мерки. Дори колкото по-ниски килограмите са,  толкова по-важно е тялото да има среден до висок процент мазнини (което не пречи да е също и стегнато, моделките на в.сикрет имат по-висок процент мазнини от фитнес бикини ифбб про модел),  за да изглежда здравословно и женствено.  Според мен мускулестото тяло има нужда от повече процент мазнини,  за да не изглежда мъжкаранско. Но всичко е до вкус.

# 220
  • Мнения: 9 991
Една моя позната е висока 167 см, тежи 55 кг. и изглежда анорексично слаба. А буквално цялата е мускул. Ама цялата. Аз толкова стегнато тяло на живо не бях виждала. А не е, като да не си похапва. Обаче много тренира. Наистина мускула тежи повече от мазнините. Но не е задължително тялото да е изцяло изчистено. Особено след определена възраст. Аз лично харесвам жени с извивки и тук-там мазнинки. Изглеждат ми женствени.
Аз съм 168 и успях да смъкна на 55 кг. И 53 съм била, определено имам и мазно и не много мускул. Далече съм от анорексичен вид.

# 221
  • Бостън
  • Мнения: 13 648
Изпуснах снимките Sad

И друг път съм го казвала, но тези кг, които си сравнявате и към които лично се целите са много афиф работа. Различни структури, различни тежести на скелетите... абе всичко ни е различно. Дори едни и същи кг на един и същ човек на 2 различни възрасти изглеждат различно...
Сравнявайте си % подкожни мазнини Grinning

# 222
  • Мнения: 864
Една моя позната е висока 167 см, тежи 55 кг. и изглежда анорексично слаба. А буквално цялата е мускул. Ама цялата. Аз толкова стегнато тяло на живо не бях виждала. А не е, като да не си похапва. Обаче много тренира. Наистина мускула тежи повече от мазнините. Но не е задължително тялото да е изцяло изчистено. Особено след определена възраст. Аз лично харесвам жени с извивки и тук-там мазнинки. Изглеждат ми женствени.
Аз съм 168 и успях да смъкна на 55 кг. И 53 съм била, определено имам и мазно и не много мускул. Далече съм от анорексичен вид.

Е тогава как знаеш,  че 55 кила са много на 164?!? :Д момичето каза точно,  че всеки си е различен.  И аз не мисля,  че изглеждам анорексично на 170 и 53 кила,  а ще съм страшно парче.  :Д

# 223
  • Мнения: 4 777
Aз съм 170 и под 58 изглеждам ужасно, наистина, но пък имам приятелка дето на същите показатели е супер

# 224
  • Мнения: 9 991
Една моя позната е висока 167 см, тежи 55 кг. и изглежда анорексично слаба. А буквално цялата е мускул. Ама цялата. Аз толкова стегнато тяло на живо не бях виждала. А не е, като да не си похапва. Обаче много тренира. Наистина мускула тежи повече от мазнините. Но не е задължително тялото да е изцяло изчистено. Особено след определена възраст. Аз лично харесвам жени с извивки и тук-там мазнинки. Изглеждат ми женствени.
Аз съм 168 и успях да смъкна на 55 кг. И 53 съм била, определено имам и мазно и не много мускул. Далече съм от анорексичен вид.

Е тогава как знаеш,  че 55 кила са много на 164?!? :Д момичето каза точно,  че всеки си е различен.  И аз не мисля,  че изглеждам анорексично на 170 и 53 кила,  а ще съм страшно парче.  :Д

Ами елементарно. Аз съм 55 на 168, а тя и 4, а аз имам какво да смъквам. Също казах, че ако е само мускул, може да са и добре килата. Какво се ядеш само с мен, не мога да разбера. Не се чувствай длъжна да репликираш, всеки мой пост.

Общи условия

Активация на акаунт