Лакове за нокти - 122

  • 72 486
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Вестерос
  • Мнения: 38 360
Aз съм днес с най-любимия ми жълт
Скрит текст:




# 691
  • София
  • Мнения: 22 984
Един много любим цвят от марка, която не ми е много на сърце - Flormar 394 Golden Orchid

# 692
  • Мнения: 1 306
Агент, благодаря... много🌹🌹🌹

# 693
  • Мнения: 2 000
От мен розово от серията "такова Барби розово НЕ НОСЯ!" Grinning
Скрит текст:

Е много хубаво ти стои! Как се е накъдрило  това растение Hushed Дошла му е в повече тая възхитителност! И аз бих го носила, значи не е Барби ! Smile

Аз нямам красиви фонове за снимки. Китки няма никакви в къщи. Вчера най-светло беше в кухнята и освен уреди и дървени лъжици в кадър /а и някой друг оранжев шкаф, който ми потулва цвета на ноктите!/ друго няма.


Потвърждавам получаване на поръчка от NailLand за 3 дни, впечатлена съм.
Намерих и този сайт. Доставка 700 рубли.
И румънците си имат сайт за Масура, ILNP, A England, Opi ...Imp


Tiffany А  Жесток! Yellow Heart

# 694
  • Мнения: 797
У нас цветя не виреят- мрат като мухи  Crossing Arms Да поканя Агентчето да ми ги позакрепи, та да изкарам  и аз фон за снимки. Имам само едни, на които не им знам името/вид, и само си ги пресаждам в други саксии, като станат много големи. Ама те са като хлебарки- и на ядрена война ще устоят; бяха на баба ми, надживяха я, сигурно и мен ще надживеят  Crazy

NailLand е страхотен, нали?

От руския сайт съм поръчвала до Швеция, без проблеми дойде, и без мита/ддс, ама шведите са наивни- вярват на каквото пише на опаковката като сума, и това си е. Не са като нашите митничари  #2gunfire
 А Русия е извън ЕУ, и тук на митница спират Sad

# 695
  • Мнения: 2 000
А Русия е извън ЕУ, и тук на митница спират Sad
Оф верно бееееее....
Пък румънския не доставя извън страната.
Ма аз ще отворя накрая онлайн магазин за лакове! Flushed

Вива Найлланд! Благодаря ти за препоръката, аз го бях отсвирила. Ще повторя в най-скоро време.

# 696
  • Мнения: 4 770
Момичета, получих розовия холограм на Avon Cosmic Flush. Дори по-хубав е отколкото на суочовете. Благодаря ви за снимките и отзивите. Hug

# 697
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 439
И аз ще питам Лейди как го е Направила? Прилича ми на пясък, затова...вероятно е смесила два или три пясъка, но ми е любопитно Simple Smile

Пясък е, по-скоро три пясъка: Zoya Godiva, Zoya Destiny, Avon Ruby. Горе - долу равни части. Стана много интересен червеникав цвят.

# 698
  • Мнения: 5 478
Идеално е станало Simple Smile Вдъхнових се и аз да забъркам нещо с разни стари лакове Grinning

# 699
  • София
  • Мнения: 789
Да се похваля и аз с последните придобивки (то от преди вече близо 2 седмици, ама не остава време да се отчета), тъкмо по времето когато обсъждахме лакохолизма  hahaha

и малко нокти Simple Smile
Скрит текст:
сравнение на кико 488 и 490, на един пласт разликата беше по-видима, на два пласта разлика вече се забелазваше при взиране на дневна светлина:)
Kiko Smart 086 i Kiko Power Pro 32
и последно kiko power pro 52, 61 и ваденки Simple Smile
(всички снимки са и линкове)

# 700
# 701
  • Germany
  • Мнения: 919
Попаднах на много добра промоция в ДМ - този лак на Лореал гратис при покупва на червило от същата серия.
Промоцията важеше само за определени цветове, но реших да си взема, защото отдавна ги заглеждам тези лакове, особено заради шишенцата, а и заради добрите отзиви.
Е, оказаха се наистина страхотни! Лакът се нанася изключително леко, цветът покрива идеално без да е плътен и гъст лакът като консистенция, дори бих казала, че е по-рядък, но не се разлива. Идеален! Мирише много по-приятно от нормалното за един лак, има невероятен блясък и без топ, но аз по традиция сложих, а освен това май ще се окаже и издръжлив, но засега съм втори ден с него, та ще пиша по-късно.
Цветът е червен с откровено оранжев тон, но не успях да го уловя добре.


https://www.instagram.com/p/BlCq7u5Bc9y/?hl=de&taken-by=hobbystagram__

П.С. И от червилото съм доволна. Simple Smile

# 702
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 79
China Glaze - Pool Party & Sun-Kissed

# 703
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 439
Криси, много красиво червено - плътно и сочно изглежда.

Ivanichka, страхотно изглеждат придобивките. Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 797
Една прекрасна Масура- отива на дъждовното време  Heart Eyes

Masura Coolness of Evening Lake:

https://www.instagram.com/p/BlC57mThgQz/?taken-by=nailpolishpalace

Ето още един руски сайт за Мasura, Dance Legend, etc:
https://polishmarket.ru/

Поръчвала съм от него, но до Швеция. Дойде бързо поръчката, без митница, и доставката беше $5,70 за 7 лака.

Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 13:34 от nadia23

Общи условия

Активация на акаунт