Лакове за нокти - 122

  • 72 488
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20 221
Нещо скромно от мен, тези дни нямам особено вдъхновение:




# 706
  • София
  • Мнения: 3 730
Нещо скромно от мен, тези дни нямам особено вдъхновение:





Супер е станало- открадвам идеята, защото имам същите ваденки
Ама още са ми къси ноктите ,но тези дни ще трябва да измисля нещо...за морето да не се излагам

Един много любим цвят от марка, която не ми е много на сърце - Flormar 394 Golden Orchid


Това е моя цвят за педикюр ...цяло лято мога да съм с него....
Скрит текст:
/извинете за лошата снимка-но е тайно под бюрото/
жалко, че вече не го намирам, а моя е на свършване
Disappointed Relieved


Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 16:47 от vnd

# 707
  • София
  • Мнения: 723
Един Катрис и конфети Simple Smile Другия път ще се пробвам да ги подредя. Нищо интересно не си правя, но ви следя и да публикувам все нещо Simple Smile

# 708
  • Мнения: 2 000
Една прекрасна Масура- отива на дъждовното време  Heart Eyes
Masura Coolness of Evening Lake:
https://www.instagram.com/p/BlC57mThgQz/?taken-by=nailpolishpalace
Страхотен! Heart Eyes Отива в уишлиста.


Леми, фантазия е това, което си сътворила! Heart Eyes


Аз седя пред 7 сини лака и вероятно няма да взема решение скоро, не и днес.

# 709
  • София
  • Мнения: 22 985
vnd, Gold Orchid я видях в един квартален магазин. Намира се все още. На снимката съм с топ, но повече харесвам този лак без топ, защото има фин мат финиш.

# 710
  • някъде
  • Мнения: 4 956

Аз седя пред 7 сини лака и вероятно няма да взема решение скоро, не и днес.
Давай ги тук да ти решим дилемата Wink

# 711
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
По един и същи начин ли подхождате с стикерите за нокти на нелакиран нокът и нокът, с един пласт лак? Преди дни пробвах върху лакиран нокът, хич не поиска да се позиционира на едно място.

# 712
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Винаги слагам отдолу бял лак, за да изпъкне картинката. Изчаквам го да изсъхне и тогава слагам стикера. В началото е хлъзгаво и едва го нагласям. Имаше едни котета, на които редовно им късах шиите. Така са направени, че ваденката не обхваща голяма площ, а следва контура на котето. Като изсъхнат, се бетонират.

Горчив опит имам само с едни тъмносини, за които специално си купих същия цвят Опи. Пълно разочарование. Белият лак ги направи да изглеждат бледи, а тъмният убива другите цветове.

Ако някой се може да даде акъл, ще съм много благодарна.

# 713
  • Мнения: 5 478
Аз ги слагам всякак водните стикери. Само веднъж съм имала проблеми с едни много твърди, които на всичкото отгоре се разпадаха от топ лака...

# 714
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Пак ще пробвам.

# 715
  • София
  • Мнения: 3 730
Стикерите слагам върху топ лак- не слагам цвят отдолу, защото на мен така ми харесва.Но моите плочки са по големи и винаги отстрани ми остава малко празно...дори за най- малките не ги ползвам.
Имам дни когато лесно ми се позиционират а друг път си играя доста време...Моите са от едно и също място,и като качество са еднакви, просто понякога не ми се получава

# 716
  • Мнения: 1 342
Аз слагам база, след това бял или светъл лак и когато поизсъхне (не напълно) слагам ваденката - така се закрепва идеално! Когато слагам на напълно изсъхнал лак, ваденката се хлъзга и отнема повече време да я позиционирам, дори като подсуша. Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 22:11 от 《Benedetta》

# 717
  • Мнения: 1 129

https://www.instagram.com/p/BlE7UjJBg-U/?utm_source=ig_share_she … hid=1s3cpjz7phajy
Лак на essence от серията Road trip ... Това е термо лака

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
От един месец и аз съм с овална форма - спечелих награда от ФБ за маникюр с гел лак  Laughing - за първи път ми беше.
Май повече няма да си причиня такова нещо - голяма мъка беше свалянето му, а и чувството е неприятно и даже болезнено. Вчера маникюристка ми свали гела и ме лакира с тази малинена Джесика - на снимката ми изглежда доматена обаче...

Скрит текст:


# 719
  • Мнения: 5 478
Онзи ден си купих един нюд на Катрис, че нали са ми голямата любов тези нюдове... Ама няма такъв кошмарен лак. Рядък, непокривен и труден за нанасяне. А много ми харесва цветът. Явно са различни всичките им, защото имам друг цвят от серията и нямат нищо общо. Ще покажа по-късно, че съм от телефона...

Общи условия

Активация на акаунт