С Терезиенойл МЕД се възстановявате по-бързо след естествено раждане и секцио

  • 16 982
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 913
Бих го използвала за детето, което все е в рани а и на мъжът ми му предстои кожна операция и мисля че "Терезиенойл" МЕД би му бил полезен при възстаноняването.

# 46
  • Мнения: 2 629
С удоволствие бих се убедила в качествата на Терезиенойл МЕД, също така и за детето, което често се наранява.

# 47
  • Мнения: 863
Интерес за мен представлява Терезиенойл МЕД. Признавам до момента не бях чувала за продукта.
Дори и да не спечеля, мисля да го закупя.
В смейството ми ще му намерим приложение, ако наистина притежава свойствата, които описвате.

# 48
  • Мнения: X
По време на бременността качих 40 килограма, които успях да сваля след раждането, но кожата ми по корема, дупето, бедрата и кръста ми се нацепи. Бих го ползвала и за белега от секциото, защото беше със 12 шева и изглежда много грубо.

# 49
  • Перник
  • Мнения: 729
Бих използвала Терезиенойл мед за моето дете,  тъй като има рядко кожно заболяване и всички продукти за бърза епителизация и зарастване на рани са му от полза.

# 50
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
С две буйни деца на драго сърце бих опитала Терезиенойл

# 51
  • Мнения: 1 139
Бих го пробвала, защото ми предстои раждане. Мисля, че ще ми бъде от полза и ще се радвам да спечеля.

# 52
  • София
  • Мнения: 884
С удоволствие бих изпробвала крема за стар белег и за раните на децата.

# 53
  • Мнения: 1 771
Бих изпробвала този продукт  ,защото лятото пържа храна по-често (обожавам тиквички и картофки) ,но почти винаги се изгарям .Дори и да не е много , винаги ме боли и изгоряното зараства много бавно.С интерес бих пробвала Терезиенойл МЕД .

# 54
  • Мнения: 1 179
Бих го пробвала върху белег от изгаряне.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 729
Синът ми има слънчева алергия и получава от ходенето на плаж неприятни изгаряния . затова бих го изпробвала върху слънчеви изгаряния .

# 56
  • Мнения: 549
Бих използвала Терезиенойл за цялото семейство

# 57
  • Мнения: 462
Здравейте,
Бихте ли ме информирали каква регистрация има Вашият продукт?
Защото в този форум, и не само, виждам индикации и твърдения, които изискват регистрация като лекарствен продукт или в най-крайния случай мед. изделие.
Не видях продукта в регистрите на Изпълнителна агенция по лекарствата.
Моля за отговор.
маг. фарм. Надя Йорданова

# 58
  • Мнения: 99
Предстои ми раждане скоро и след него такъв продукт би ми бил от полза. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 813
Имам белег от операция , предстои ми естествено раждане, а и детето често е с рани

Общи условия

Активация на акаунт