Къдрокоси красавици - 2

  • 67 214
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Моята коса само с детанглър не може да се оформи добре, стои леко разхвърчана.
С комбинацията от двата продукта ефектът е хем хидратирана и жива коса, хем добре оформени къдрици.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 952
Ako ефектът на детанглъра е близък до този на JMO с цитрус и нероли, kойто имам, да взема да поръчам само гелчето. Дали е добра идея?

# 77
  • Мнения: X
Можеш да пробваш и така, да.
Пък ако ти хареса гелчето, след това можеш да вземеш и детанглъра, примерно като ти свърши този на ДжМО да си купиш този на Кинки да го пробваш.

# 78
  • Мнения: 3 819
Благодаря ти Жана  Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Сложила съм в кошницата някои неща от златна рибка и се чудя дали да взема и ApHogee Curlific! Curl Definer или да си поръчам Kinky curly  newsm78
Има намаление от 10% в iherb и продуктът е с безплатна доставка.
Общата цена е 25,58лв за малката опаковка и не мисля, че ще отиде на митница.
Поръчах Kinky curly малката опаковка. После пуснах и спрейчето. На него ми начисли 2.45 шипинг. Само да не вземат да ми ги обединят  Mr. Green
Надявам се и аз най-накрая да се докосна до тези отдавна мечтани продукти  bouquet

# 80
  • Мнения: 3 819
Цял ден гледах клипчета в ютуб и допреди малко се занимавах с моята кичара.
Измих я, пръснах ѝ кератина на Чи, после я разресах. Сложих балсам без отмиване и пак резресах с гребена на Макадамия.
Накрая я разделих на участъци, сложих от някаква вакса за къдрава коса на Сери, която така си стои в шкафа и разнесох и намачках с ръце.
Изсуших я с дифузер и тая ми ти коса като бухна. Все едно съм с каска на главата.  Crazy
Или тия неща, които си наплесках на косата изобщо не са за моята коса или просто косата ми е някакъв тип, който си стои най-добре като си съхне сама.
Гледам, че  в боотс има оферта 3 за 2 и се чудя коя марка да си поръчам да пробвам.
Cantu
или

Shea Moisture

Определям косата си като тип 2С.
И по клипчетата видях, че много ползват дифузера на Дева кърл.
https://www.devacurl.com/devafuser.html
Разбира се, че 50 долара ми се свидят да дам, ама намерих нещо подобно в ибей и се чудя дали да взема тая джаджа или да си спестя 5 долара и малко място в шкафа  Thinking
https://www.ebay.co.uk/itm/Hand-Shape-Hair-Dryer-Diffuser-Hairdr … :M2oAAOSw30JbGoL4

Последна редакция: нд, 10 юни 2018, 18:29 от My All

# 81
  • Мнения: X
Те и продуктите на Девакърл много ползват, не само дифузера, който всъщност ми изглежда много готин Simple Smile Почти всеки втори клип на къдравелки е с техните продукти.
Аз за това искам да си купя и да ги пробвам.
Мисля си да си поръчам и шампоанът на Кинки-кърли, да видя в комбинация с него как ще е косата ми.
И ми се ще и този No poo да пробвам, пак на Девакърл.

На Shea moisture имах хидратиращото мляко, много ми утежняваше косата. За това съм с впечатление, че техните продукти са по-скоро за афрокъдрици. Обаче в предишната тема една мацка беше писала, че ползва суфлето им за оформяне и беше много доволна. Дано се включи, че ник не помня въобще.

# 82
  • Мнения: 3 819
Видях, че много ги ползват продуктите на Девакърл, ама ми е по-голяма занимавка с поръчка от Америка и затова гледам нещо, което мога да взема от Англия.
Ваксата на сери, която си сложих днес е една лепкава консистенция, която изобщо не ми харесва и подозирам, че утре косата ми ще е залепната за скалпа и няма да има никаква форма.

# 83
  • Мнения: X
Да, занимавка си е от Америка, наистина.
Щях да ти пиша, но забравих - дали косата ти не е станала такава от сресването два пъти след измиването ? Защото с моята обикновено това се случва ако я разреша след като съм излязла от банята. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 819
Напълно е възможно.
По принцип я реша под душа, когато съм с маска, но сега нали гледах мацките по клипчетата, че си ги решат техните гриви и след това, та викам "айде и аз да пробвам така"
Еми пробвах, ама няма повече  Laughing

# 85
  • Мнения: 444
Аз ако се среша след като съм си измила косата ставам облак Grinning Само два три пъти я намачквам с хавлията, да си остане мокра и с пръсти я реша докато нанасям Кинкито и то не много интензивно. Определено отива много време за сушене така, но ако не я изсуша нямам обем...Първия път като го използвах и аз така направих- сресах я и поизсъхна и стана оле-мале Grinning

# 86
  • Мнения: 1 521
Като си поръчвате Кинки кърли от Iherb не отива ли на митница? Сега цъкнах да видя,то е 25лв. + 13 доставка и става 38лв.

# 87
  • Мнения: 3 819
А звиждам, че има безплатна доставка
Скрит текст:

# 88
  • Мнения: 1 521
А звиждам, че има безплатна доставка
Скрит текст:

И аз я видях,но понеже не съм поръчвала до сега,а го прави една колежка ми каза,че това важи само за САЩ.

# 89
  • Мнения: X
Няма такова нещо, Мадлеен.
Аз само с този вид доставка поръчвам и пратки под 30 лв. ми идват в пощенския клон по местоживеене, над 30 лв. - на митницата.

Общи условия

Активация на акаунт