Къдрокоси красавици - 2

  • 67 160
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
Със всичко съм пробвала, просто в момента съм за подстригване, а и отвързах за снимката, не съм оформяла с нищо. Сега в момента ми стои само на 1 ден след къпане, после е безформена, но като я подстрижа ще е добре.

# 121
  • Мнения: 4 770
Хубава коса, изглежда мека и гладка. Но наистина с по-дефинирани къдрици ще е по-красива. Опитай да разресваш само под душа с маска или балсам и после да не я пипаш. Може леко сешоар в корените за обем, ако стои по-залепнала.

# 122
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
Благодаря ви, но нито е мека, нито е гладка. Непокорна е много, и точно под душа с маска я сресвам. Никога след това, поне не и откак не я изправям. Преди години понеже всеки път я изправях...Сутрин само намачквам с масла, пяна и вода. Просто в момента е в най-лошата си форма и бая сухичка от плажа и вятъра.
Затрупана съм с продукти, но никой от тях сякаш не е точно моят.

Ето тук е в по-добър вид, показала съм я, след маската с желатин. Вълшебна е маската за моята коса.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 11:21 от bubanka

# 123
  • Мнения: X
Лелка, много ти е хубава косата! А как я правиш тази маска с желатина?

# 124
  • Мнения: 3 545
Ето тук е в по-добър вид, показала съм я, след маската с желатин. Вълшебна е маската за моята коса.
Скрит текст:

Е това все едно е моята коса Stuck Out Tongue Winking Eye
Желатина не напротеинчва ли много? Аз правих веднъж и много се втърди. Лененото семе ми харесва повече, ако говорим за природни неща.

# 125
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
Аз и друг път съм писала, но не помня в коя от темите-значи разтварям желатин в топла вода, добавям масла и балсам , разбърквам и нанасям.Стоя към час и си мия както обичайно. Момичетата тогава се изказаха, че желатин и масла са несъвместими , защото хидратиращ продукт с протеин не трябва да се смесва. Но на мен ми действа наистина добре, незнайно защо.

# 126
  • Мнения: 3 545
Да, сега си спомних като писа за желатина. Ами щом работи за теб, значи е за теб и си го правиш.

# 127
  • Мнения: 4 770
Благодаря ви, но нито е мека, нито е гладка. Непокорна е много, и точно под душа с маска я сресвам. Никога след това, поне не и откак не я изправям. Преди години понеже всеки път я изправях...Сутрин само намачквам с масла, пяна и вода. Просто в момента е в най-лошата си форма и бая сухичка от плажа и вятъра.
Затрупана съм с продукти, но никой от тях сякаш не е точно моят.

Тогава може би имаш нужда от леко подрязване на краищата, макар и сега косата да не изглежда зле. Според мен ти трябва хидратация, а също и внимателно сушене, за да не бухват прекалено много краищата. Когато си оставя косата да съхне сама, без сешоар застава много добре и ползвам само малко балсам без отмиване в краищата на някои отделни къдрици. Simple Smile

# 128
  • Мнения: 9 150
Ох,аз пак не разбрала,сори Simple SmileТова за над 30лв отива на митница,го разбрах ,но когато е под 30 и в случая за малкото Кинки колко в лв е доставката?

# 129
  • Варна
  • Мнения: 135
Лелка,много хубава и гъста  коса .Моята стана доста суха сега,лятото.Днес правих маска домашен бъркоч Simple Smile -бадемово масло,кокосово ,мед и жълтък.Накрая изплакнах с топла бира.
Коса и нокти ми растат безобразно бързо и стрижа всеки месец.

# 130
  • Мнения: X
в случая за малкото Кинки колко в лв е доставката?

Безплатна е.

Дано ви хареса гелчето, момичета. Ще чакаме отзивите в снимки Wink

И моята коса лятото става доста суха, независимо от хидратиращите серии, които основно ползвам. Всяка година е така, та не се учудвам вече.

# 131
  • Мнения: 1 521
Включвам се и аз тъкмо използвала кинки-то.
Струва ми се,че ми отне обема от корена и косата ми стои по-залепнала. Може да съм сложила и повече,не знам. Другия път ще пробвам с по-малко. Попринцип косата ми отзад се изправя,а отпред е къдрава на ситни масурчета 😄😄😄
Ето я отзад след кинкито

# 132
  • Мнения: X
Изглежда много добре, Мадлеен.
Пробвай с по-малко продукт или да нанесеш от ушите надолу, т.е. да не слагаш около корените. Simple Smile

# 133
  • Мнения: 4 770
Мадлеен, много сладки къдрици. Simple Smile И моята коса е с подобни и е така по-светла в краищата от слънцето и са ми казвали да се боядисам, но аз им казвам, че това е естествено омбре. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 134
  • Мнения: 1 521
Благодаря ,момичета. Попринцип не слагам в корените ама на 😄
Аааа никави боядисания. Преди години бях на кичури,но явно ми ги предържаха и косата ми изгоря и се накъса. Имах тройно повече коса от сега,а остана наполовина на тази. Естествено останах без кичури за половин година. Още е в процес на възстановяване:)

Общи условия

Активация на акаунт