Къдрокоси красавици - 2

  • 67 233
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 181
Колко общо лв излезе всичко с доставката?

# 106
  • Мнения: 57
Колко общо лв излезе всичко с доставката?
Аз го поръчах преди няколко дни и ми излезе 25лв. всичко

# 107
  • Мнения: X
И аз сега поръчах гелчето, малката разфасовка, тя е 14,78 евро . Дадох му безплатна доставка, пък ще видим Bowtie Искам да попитам тези, които го ползват, преди него слагате ли си някакъв балсам активатор за къдрици или нещо подобно?Поръчах си на Лакме балсам-активатор за къдрици, добре ги оформя, но после ми бухват. Та за това сега се надявам с този гел да ги стилизирам по-добре и по за дълго.
    А вие, къдравелки, на колко време се подстригвате? Аз преди време ходех в годината по 3 пъти да ми обират само връхчетата, после на по-рядко, а една фризьорка ми каза, че и веднъж в годината е достатъчно, освен ако не ми цъфти. За сега нямам проблем с цъфтежа, но сякаш към връхчетата косъма изтънява и може би ще трябва да играе ножицата. А и на дължина почти не ми е мръднала, много бавно ми расте косата Disappointed  А дори и малко да ми вземат и косата ми се накъдря сякаш повече и я усещам като все едно са ми подстригали много..

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 15:06 от Анонимен

# 108
  • Мнения: 3 547
Да, не се усеща растежа на къдравата коса, отделно е трудно да я опазя от накъсване. На 6 месеца ходя за връхчета и офофмяне, кичури правя също, че ми харесва как седят на къдрава коса особено. А и със или без тях, тя пак си е суха и се къса по краищата.
За оформяне напоследък съм на Шии Моисчъ и балсамите на ТИГИ С, много добре става. Витамино Колор на Лореал също, на Керастаз за разнообразие слънчевата серия и тази за боядисана. Но аз точно утежняване целя, че иначе съм като облак в главата, дори да са оформени къдрите.

# 109
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Моята пък расте като луда, на всеки 2 месеца се подстригвам,кичури на 3 правя. На мен продуктите за къдрици ми привършват и не знам какво да взема, на Балея серията са я спряли. В момента съм  с на
Секси хеър крема и съм доволна, преди това с една италианска пяна, но само с дифузера ми стават хубави с нея, а сега лятото не я суша.

# 110
  • Мнения: 3 547
Колко ти е дълга твоята, лелка?
И колко расте примерно за тия 2 месеца?

# 111
  • Мнения: 190
4 см за два месеца е нормален растеж на косата

# 112
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз току що си поръчах Kinky-Curly Simple Smile Дано дойде бързичко, че с тая грива не мога да се оправя просто.

# 113
  • Мнения: 9 181
Аз моята я подстригвам на 3-4 мес.,само връхчета,че и моята расте бавно.Е нали над 30 лв,беше безплатна доставката,в крайна сметка колко лв е тази доставка ? Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1 521
Над 30лв. минава митница. В случая кинки кърлито беше с безплатна доставка.

# 115
  • Мнения: 4 770
Всеки месец подстригвам връхчета, косата ми расте бързо и дължината се запазва без промяна.

# 116
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Не знам колко см расте, но поне 2-3 сме на месец, съдя по кичурите. Дълга е до средата на гърба.

# 117
  • Мнения: 3 547
Хм, и моята е до там, но искам до кръстта да стигне.

# 118
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Скрит текст:
Прилагам снимка, но в момента е и за подстригване и кичури. На мен дори толкова дълга не ми отива, защото къдриците се губят от тежестта,  моята не е от най-къдравите , по-скоро чуплива. Затова в четвъртък съм на подстрижка.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 16:36 от лелка

# 119
  • Мнения: 3 547
Много хубава коса, лел. Flowers Hibiscus
Наистина не са оформени къдрите, опитвала ли си с балсам, който си е с отмиване, но да го оставиш като финиш? Такъв за боядисана коса например е доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт