имам връзка с по-голям мъж.

  • 7 802
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
# 76
# 77
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 300
Този тип е с крими физиономия, от пръв поглед му личи, че не е стока. Не кифльо а, баДка. 😁

# 78
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 534
 Може да са му сестри....и братовчедки.

# 79
# 80
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Ужас..  Имам дъщеря и се потрисам какви глупости може да сътвори една скучаеща студентка със заможни родители.

# 81
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
А смятате ли, че почти 20 години в затвора, не е оказало влияние върху характер, държане, начин на общуване...

познавам трима дет са лежали предимно за дрога, преди затвора що годе добри момчета - след това пълни психопати ...

# 82
  • Мнения: 3 695
В профила си авторката на темата е заложила, че е на 27 години. Май лъжите са доста повече от една.

# 83
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 300
То е ясно, че темата е фалш.
Само не знам с каква цел пусна статията за този човек.

# 84
  • Мнения: 525
Иди живей у тях или на квартира или накарай вашите да ти купят апартамент,че искаш да си самостоятелна и после викни него. Живуркайте си готино,докато не го е хванал артрита още. След време деца няма имаш,ама карай да върви чудо голямо. Вашите и да не ти проговорят,пак чудо голямо.. нали ще си имаш лошото момче Simple Smile

# 85
  • Мнения: X
Аз пък след статията вече не си мисля, че е фалш.

Ако е този човек от ФБ наистина (име, възраст, град съвпадат, но не е 100%), вижте му само листата - всякакви хора, основно жени, с професии... И би трябвало да имат малко повече акъл от това да приемат покани от непознати, защото едва ли знаят за кариерата му. Някой да не си намери щерката сред списъка приятели.

# 86
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 300
Човека е загорял, какво чудно има 😁
Близо 20г в затвора е цяло чудо, че не е врътнал резбата.

# 87
  • Мнения: 2 127
Тя статията е от 2003...

# 88
  • Paris, France
  • Мнения: 14 290
Поредната пързалка след тази на гледаната болната майка и сестри Ния отток дето се оженила в Сърбия за брат на психично болен и се чуди в кое ако да иде. Ясно е, че е пързалка. Ще пиша на модератор

# 89
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 534
 Едно време,какви пързалки имаше!!

Общи условия

Активация на акаунт