Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (75) - юни'2018

  • 163 668
  • 2 527
  •   1
Отговори
# 2 490
  • Мнения: 220
Няма в Стара Загора Фантастико със сигурност. А това че не всички са от Ст.З. има логика, защото имаше игра на Нивеа за часовници и някои от имената им бяха писани в София.
http://ext14.nivea.bg/4/promo/Blue_event_winners_2018_update.pdf
Въпреки че повечето от тях са дисквалифицирани, виждам че са взели поне 2 часовника.

# 2 491
  • Мнения: 2 579
Магазини Фантастико не са ли софийска фирма? В Стара Загора има ли? Защото много от печалбите на Пеневи/Димитрови бяха от там.  newsm78

Почти съм права. От сайта им:
Цитат
Историята говори

Търговска верига „Фантастико” е основана през 1991 г. с откриването на първия от веригата супермаркети, на ул. „Оборище” №72. Така компанията започва своето експанзивно развитие и днес управлява 41 супермаркета. Всичките търговски обекти са ситуирани на територията на гр. София, като в края на 2006 г. „Фантастико” разшири своята структура с първия си обект извън столицата, а именно в гр. Кюстендил. През 2017г. беше отворен и вторият супермаркет извън София – в гр. Елин Пелин.

Може би не всички живеят в Стара Загора. Част от фамилията са в София.
Това кой откъде е няма значение щото всеки може да се пише откъдето си иска, зависи как му е по на далавера за даден случай. А един от тях ако живее в София нищо не ги спира да дават негов адрес.

# 2 492
  • Мнения: 578
Вчера качих бележка в Орибит, преди малко ми излезе малко свободно време да проверя дали е одобрена, влизам в сайта пиша си имейла и паролата но ми пише че няма такъв регистриран, пробвах на забравена парола, нищо. Регистрирах се на ново и качих отново снимката с бележката да видим дали сега ще я одобри.

Отделно тези които имат фейсбук, да кажат дали и при тях се случи същото. Както си стоях и писах в месинджър изведнъж ме отписа и ми даде да потвърдя някакви стъпки че съм била с ''заподозряна активност'' което ме учуди при положение че не съм споделяла от доста време каквото и да е, и ми показа последните ми действия от към коментари и харесани постове, страници, след което ми даде стъпка да си променя паролата. Сега пробвах да пиша коментар, изобщо не ми даде.

# 2 493
  • Мнения: 2 579
Вчера качих бележка в Орибит, преди малко ми излезе малко свободно време да проверя дали е одобрена, влизам в сайта пиша си имейла и паролата но ми пише че няма такъв регистриран, пробвах на забравена парола, нищо. Регистрирах се на ново и качих отново снимката с бележката да видим дали сега ще я одобри.

Отделно тези които имат фейсбук, да кажат дали и при тях се случи същото. Както си стоях и писах в месинджър изведнъж ме отписа и ми даде да потвърдя някакви стъпки че съм била с ''заподозряна активност'' което ме учуди при положение че не съм споделяла от доста време каквото и да е, и ми показа последните ми действия от към коментари и харесани постове, страници, след което ми даде стъпка да си променя паролата. Сега пробвах да пиша коментар, изобщо не ми даде.
Да не ти е хакнат профила?

# 2 494
  • Мнения: 578
Вчера качих бележка в Орибит, преди малко ми излезе малко свободно време да проверя дали е одобрена, влизам в сайта пиша си имейла и паролата но ми пише че няма такъв регистриран, пробвах на забравена парола, нищо. Регистрирах се на ново и качих отново снимката с бележката да видим дали сега ще я одобри.

Отделно тези които имат фейсбук, да кажат дали и при тях се случи същото. Както си стоях и писах в месинджър изведнъж ме отписа и ми даде да потвърдя някакви стъпки че съм била с ''заподозряна активност'' което ме учуди при положение че не съм споделяла от доста време каквото и да е, и ми показа последните ми действия от към коментари и харесани постове, страници, след което ми даде стъпка да си променя паролата. Сега пробвах да пиша коментар, изобщо не ми даде.
Да не ти е хакнат профила?

Ами преди време ми беше изписало че от Бразилия са ми влизали и веднага я смених и от тогава я сменям често, сега си проверих имейла и фейсбук профила дава ми само моето ай пи и града.

# 2 495
  • Мнения: 1 932
Някой се е опитвал да ти влезе във ФБ профила.

# 2 496
  • Мнения: 9 483
viki_ste - честита награда! Hug

Фантастико никога не е имало в СЗ (имаше за кратко Пикадили)




# 2 497
  • Мнения: 861
Ако някои е решил да пише ето още информация за абонираните печеливши

Nivea спечели 1 от 50 фотоапарата Fujifilm Instax Mini 9
Печеливши
7-Боян Алексиев, София  ххххххх204
11-Руска Димитрова, София ххххххх683
18-Даниела Пенева, Ст.Загора ххххххх469
21-Боян Алексиев, Ст.Загора ххххххх589
23-Галя Михайлова, Ст.Загора ххххххх361
34-Мирослав Пенев, Ст.Загора ххххххх469
35-Мирослав Димитров, Ст.Загора ххххххх156
Резерви
7-Мирослав Димитров, София ххххххх508
8-Цвята Стойчева, Ст.Загора ххххххх683
9-Пеньо Димитров, София ххххххх683
няма как напр. двама човека с името Боян Алексиев да  участват и то от различни градове и да спечелят, това граничи с фантастиката. Същото важи и за Мирослав Димитров/Пенев. Прави впечатление че на Даниела и Мирослав Пеневи телефоните завършват на хххххххх469, а дали не е един и същ, подобно и при Руска, Пеньо и Цвята ххххххх683.

# 2 498
  • Мнения: 220
7 фотоапарата, 17 ваучера за гориво, 15 топки от Сникърс. Къде се пласира всичко това ? Дали нямат изградена магазинна мрежа ?

# 2 499
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Няма в Стара Загора Фантастико със сигурност. А това че не всички са от Ст.З. има логика, защото имаше игра на Нивеа за часовници и някои от имената им бяха писани в София.
http://ext14.nivea.bg/4/promo/Blue_event_winners_2018_update.pdf
Въпреки че повечето от тях са дисквалифицирани, виждам че са взели поне 2 часовника.
а аз не успях да спечеля Sad((( но много се радвам, че ги бяха дисквалифицирали

# 2 500
  • София
  • Мнения: 13 153
Магазини Фантастико не са ли софийска фирма? В Стара Загора има ли? Защото много от печалбите на Пеневи/Димитрови бяха от там.  newsm78

Почти съм права. От сайта им:
Цитат
Историята говори

Търговска верига „Фантастико” е основана през 1991 г. с откриването на първия от веригата супермаркети, на ул. „Оборище” №72. Така компанията започва своето експанзивно развитие и днес управлява 41 супермаркета. Всичките търговски обекти са ситуирани на територията на гр. София, като в края на 2006 г. „Фантастико” разшири своята структура с първия си обект извън столицата, а именно в гр. Кюстендил. През 2017г. беше отворен и вторият супермаркет извън София – в гр. Елин Пелин.

Може би не всички живеят в Стара Загора. Част от фамилията са в София.
Това кой откъде е няма значение щото всеки може да се пише откъдето си иска, зависи как му е по на далавера за даден случай. А един от тях ако живее в София нищо не ги спира да дават негов адрес.

Много от игрите са с касови бележки от самия магазин. Например тази на Колгейт, където можеш за 2-3 минути да напазаруваш всичко, което докопаш, беше с покупка на продукти за над 5 лв. или нещо подобно. А там имаха 2 спечелени награди.

# 2 501
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Чудно ми е от тази игра на бг мама колко ли комплекта са си спечелили,тъй като явно обичат игри с повече награди че да не се набиват на очи,на тея хора ако може да им се издири ай пи-то и да им се забрани достъпът до тук защото са явни измамници.http://old.bg-mamma.com/?topic=1003638.345;topicrefid=20

# 2 502
  • Мнения: 405
 Момичета каква беше новата игра на Нестле с десерти Lion?🤔

# 2 503
# 2 504
  • Мнения: 405
Благодаря!
Ама тя доста футболна е тази игра...😂😄
Може и да се въздържа от участие.😉

Общи условия

Активация на акаунт