"София - Ден и Нощ" - 27

  • 83 659
  • 843
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 280
Ее, сега сигурно ще стане някакъв проблем, където Зара остави ей така апартамента ..
Момичето от азиатския ресторант е сестрата на Зара (в реалния живот)

Боби си е тръгнал (май) по същия начин като София - с писмо.

Последна редакция: пн, 04 юни 2018, 23:02 от DebSs

# 16
  • Мнения: 78
Боби ще се върне в квартирата, не вярвам основния герой да напусне сериала. Не съм гледал епизода, имаше ли прощално видео както с другите  напуснали?

# 17
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Боби ще се върне в квартирата, не вярвам основния герой да напусне сериала. Не съм гледал епизода, имаше ли прощално видео както с другите  напуснали?
Мисля, че няма да има прощално видео дори да замине. Нали заминава за кратко..
Ако замине ще го няма известно време, например в летните епизоди. После ще го посрещат. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 643
Сцените със Сашо и малоумната му приятелка са без коментар. И той доста затъпя, че я трае тази скумрия.Едва ги изтраях!

# 19
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Сцените със Сашо и малоумната му приятелка са без коментар. И той доста затъпя, че я трае тази скумрия.Едва ги изтраях!
Залагам, че е в цикъл и е показано по най- малоумния начин..
Той ще говори с нея и накрая ще стане ясно. И ще е много забавно бе, начи бе! Тъпотия..

Последна редакция: вт, 05 юни 2018, 15:15 от Mery D Eve

# 20
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
Сцените със Сашо и малоумната му приятелка са без коментар. И той доста затъпя, че я трае тази скумрия.Едва ги изтраях!
Наистина пресолиха манджата с тази, тюхкане и мрънкане за няма нищо!

# 21
  • Мнения: 1 187
Последните 6 7 епизода са максимум 3 4 дни според диалозите им , и изведнъж дават диляна и сашо все едно живеят заедно от една година.. тъпотия изнервя ме много сериала вече. И  сцените с марио и филип са ми много тъпи, джулия искала ад я включат , лапешка работа . Някви дребни мошеничества жалкарски , скука

# 22
# 23
  • Мнения: 16
Е то всички жени имат цикъл, ама не всички се държат като тази - явно и нея ще я развалят или разкарат от "филма" Simple Smile Имах предвид Диляна.

# 24
  • Мнения: 3 280
Познахте за Диляна, в цикъл е.

Зара: Ще излизам с Кунче.
Стела и Галя: Какво е "Кунче" ..?
Зара: Новата ми колежка.
😀😀

Последна редакция: вт, 05 юни 2018, 23:06 от DebSs

# 25
  • Мнения: 16
Аз първо чух "Куче" хаха   Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 280
Даваха спомени на всички от квартирата с Боби  😑 ..

# 27
  • Мнения: 5 478
Новата колежка на Зара май е сестра й в реалния живот, ако не ме лъжат спомените...

# 28
  • Мнения: 3 280
Новата колежка на Зара май е сестра й в реалния живот, ако не ме лъжат спомените...
Да сестри са.

Последна редакция: вт, 05 юни 2018, 23:18 от DebSs

# 29
  • Мнения: 13 077
Чудя се защо не пишете, а то имало нова тема.

Значи Христо ще стане бащицата на лудницата 😁 Не очаквах, че Боби наистина ще се махне, ама ето... Все си мислех, че ще се върне противната  София и ще се залюбят, но за щастие не съм познала.

Общи условия

Активация на акаунт