Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 77 065
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 10 024


Една неоспорима истина!  Joy
Цитат
Клаудия Валле, утверждает что в Колумбии самый большой фан клуб сериала #ДиК. Она сама, является большой поклонницей этого турецкого сериала и президентом фан клуба #CesurVeGuzel. На телевидении Колумбии она рассказывает, как она серьёзно увлеклась и как полюбила героев городка Корлудаг. По словам Клаудии, сериал имеет большой успех в Колумбии и что она сама обажает актёров Тубу Бюйкюстюн и Киванча Татлытуг за их красоту и талант.
https://canal1.com.co/shows-vivo/la-fan-numero-uno-ce..
https://vk.com/wall-143398602_65258

Цитат
Каран Аксу. Сынок Сюхан и Джесура😍😍😍
Малыш подрос!👍💙





Остригали са му къдричките... Вече е мъж!  Peace
След КРА и ДК в Етиопия https://twitter.com/TubaBykstArabfp/status/1009007339662446593



Лека нощ!  Hug

# 151
  • Мнения: 41 838


Линка Hug,тъкмо пусках снимките на бебока от ДиК и ме изпревари! Wink

За гледащите ''Личност'',превод на 5-ти епизод! Peace

ЛИЧНОСТ еп.5 Бг.суб.


https://www.vbox7.com/play:e9195de790

и тук-https://askim-bg.com/Lichnost-ep5-Bgsub_v5839



Хайде....Русия отново с победа!Този път над Египет с 3:1! Peace

# 152
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Чак по света не съм, ама не съм и у дома Laughing

Назъртам за нещо ново. Освен мачове и сериалните ви нетемни любимци, друго няма. И цар футбол, разбира се. Многови се кефя на спортните занимания - напомнятми за времето, когато бях страстен запалянко. Много емоции влагах, но всяко нещо с времето си....
Имаме си нова снимка, но с тази гъсеница  ooooh! Явно Топрак, освен с музика и спорт, се занимава и с разни живинки.

Линка, предпочитам си за приятните неща бг думи. За мене фен е с друг заряд, затова и обяснявам Peace

За Антакия сте споменали, но сте пропуснали 19.6.2009 - финала на Аси:

Колко време мина, а още буни духовете Grinning

Спокойна нощ Hug

# 153
  • Мнения: 4 239
Здравейте дружки  wavey

След кратко отсъствие съм отново сред вас Heart Eyes Но вие бяхте почти постоянно с мен. Ето ни и изрисувани на стената на двора в хотела в Кутаинси , където бяхме отседнали Laughing


По време на "липсата ми" Wink са се появили ново снимки на Туба и момичетата, както и на Онур с тях Peace
Пропуснах РД на сина на Злати Hug - Да ти е здрав преди всичко, и да има късмет в живота Peace
Както и появата на Белослава - Да е здрава, да расте в мирна и спокойна България, и да е заобиколена от любовта на мама, тате, кака, баба Вичи и всички останали  newsm51

Е, появила се е и новина за нов съвместен проект на Туба с Мурат Й.  Peace ама дали е истина?! Thinking Или си е журналистическо свободно съчинение? newsm78 Thinking И на мен не ми се иска магията на "Аси" да се развали с нов проект между Туба и Мурат- Линка Peace, Цвети Peace А може тази "новина" да е опит за отвличане на вниманието за ден-два от болезнени въпроси на обществото в Турция? Rolling Eyes Thinking

Вече са излязли 5 преведени на бг.език епизода на "Личност"  Peace И аз ще изчакам докато всичките бъдат преведени и ще ги изгледам наведнъж. Злати Hug
Надин Hug отново си си намерила забавление за лятото

Баги Hug  имала си чуденки тези дни.  Да ти кажа Peace



И едно питане: кога и къде е Туба newsm78



Тези снимки са от миналата година от награждаването на Туба за най-добра актриса за ролята на Сюхан в ДиК   13.05.2017 и са стоп кадри от видео Peace Ето и 2 гифчета, които направих  от него Peace


Скрит текст:
Здравейте Hug

Линка, честно казано бих предпочела да споря дори с пристрастен фен, отколкото да  newsm78 в/у "новината" Crossing Arms
МЙ може да го смятам за най-допадащия ми като игра сериален партньор, но като човек ми е съвсем на опашката. С амнезията си, с неособено тактичните си забележки по отношение на колегите си, с мълчанието си по отношение нападките към "любимата" жена, с евтиното заиграване с грузинските фенове, когато му припари под задника, с просташкото душене на химикалки, с присламчването към силните на деня... Никак не мога да се абстрахирам и колкото и да е талантлив да му повярвам на екрана. Да ме прощават феновете му Peace, Злати и ти Peace

За Антакия съм като Надин - не съм била. А това че е имало напрежение и че продуцентите са се разделили, не бих казала, че е сериозен "аргумент" за фенските фантазии  Peace По-скоро, ако ревността на БТ е била предизвикана от нечии поведение, то това е било това на МЙ.  Дори тук във форума е цитирана пресата в това отношение и то от върли негови фенки Peace  
Цитат
Ей точно това шлиферче не си го спомням. Все би трябвало да ми направи впечатление гербът на гръба newsm78
Чудя се дали някой не си е поиграл да нагласи Туба с шлиферче до ХЕ newsm78 Кадърът ми се струва непознат, а и в ЧИ ХЕ е много по-късо постриган, Туба също Thinking

Скрит текст:
Цитат
Линка, снимката не е нова и е от една семейна закуска от 2015, ама някой фен е поорязал действителността Mr. Green Оригиналът:


Осведомените туитърки се оказаха не толкова осведомени или творейки новина, просто не са предположили, че Онур ще пусне снимка hahaha hahaha hahaha Линка, може би трябва да вярваш малко повече и на съфорумките си Wink
 
Да честитя празника на всички обичащи и  отговорни татковци  bouquet На Онур също. Чудя се у нас защо няма ден на бащата newsm78 Нищо, че гуги ни е сложил в списъка на страните, които днес отбелязват този празник.  

Кой е снимал Онур с момичетата, Туба - също, се вижда в отраженията, ама който успее Wink Аз забелязах само, че и в двата случая снимащият е в светла тениска/риза и в панталон.

Успешна нова седмица, нови снимки и интересни, не просто разбунващи духовете новини Hug Сладки сънища Hug

Колкото до шлифера и снимките - те са от клипа на L'Official Turkey от 03.2017 Peace

https://www.lofficiel.com.tr/pop-culture/istanbul-kirmizisi-backstage
https://www.lofficiel.com.tr/pop-culture/istanbul-kirmizisi-backstage


Мале, тоя храст много се харесва, бе!  Joy
Снимката на Туба с децата пред него...



Снимките на Онур с децата - и те пред него... Laughing



Надин  Hug, кой снима нека открият по-зрящите по отражението в очилата, но  сега със сигурност можем да смятаме, че Онур е мъжът от дясно, с часовника и халката, който също снима.



А къдрушката между тях е момиченцето от снимката на Туба. Топрак може би е до татко от другата страна.  newsm78
А защо Онур е с халка?  newsm78
Да не се е оженил и да не ни е казал... Crossing Arms Laughing Mr. Green
Скрит текст:
Ето  снимките от колажа на грузинките, сега излязоха





Честит ден на бащата на Онур!  bouquet
Честит ден на бащата и на Сердар бей!  bouquet



Здраве и успехи и на двамата! И да помагат на момичетата си!  Wink

Малко странични забавления!  Wink
Талантлив художник е нарисувал нашата група!  Laughing
Скрит текст:
Снощи имаше концерт на оркестъра на Andre Rieu. Един затрогващ момент...  Cry



Приятен следобед!  Hug



ПП Надин  Hug снимката май е от галата на КРА - тоалетите на участниците са същите.  Peace

Линка Hug не мисля, че Онур се вижда някъде на тази снимка. Мъжът, който  снима от дясно на Туба е с различен часовник от този, който Онур носи и се вижда на снимката с Майчето Peace

Причината за отсъствието ми тези дни беше една разходка до една прекрасна и почти непозната за нас страна- Грузия. Страна с прекрасни хора, които след като чуеха руската ни реч в началото се "спичаха", но ние бързо научихме да се корегираме и 2-то ни изречение обикновено беше, че сме от България. Sunglasses И по лицата на хората се разливаше една прекрасна усмивка; Страна на ортодоксалното християнство; Страна на виното и прекрасната музика. Впечатленията са ми много и разнообразни, така че  ще се постарая да ви напиша в кратце за личните ми усещания за тази прекрасна страна малко след като се "наместя" Peace



Лека нощ!  smile3524

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 03:19 от kanti

# 154
  • Мнения: 4 535



Хубава музика за разбуждане в този нов клип Grinning
Хубав ден  желая на всички! Peace
Хубаво е когато някой се завръща Heart EyesКанти Hug, добре си долетяла! Peace Чакам отчета с нетърпение Grinning

# 155
  • Мнения: 5 748
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за споделеното.
Канти HugДобре се завърнала,заредена с много положителни емоции от видяното.

С пожелание и днешният ни ден да бъде повече от хубав!
Бъдете здрави, весели, усмихнати, щастливи, а късметът да е винаги с вас!

                                     

                     



Колко много не вярвахме,че Туба си е отрязала косата.Лично аз я харесвам с късата коса,мое мнение.



                                 

Спокоен и късметлийски ден. bouquet

# 156
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет, дружки!  Hug



Новини все още йок, добре поне, че децата виждаме и Туба покрай тях  Wink

Сладурана е Топрак с тази гъсеница, не се плаши, както е при повечето момиченца, та... тази е джесур  Wink

Цитат

Е, може набързо да минавам, ама... като почне Птичката...  Wink може и повече, с коментари и по нея.  Peace



Хубав ден на всички!  Peace

# 157
  • Мнения: 41 838
Добро утро! Hug Hug Hug





Цитат
Многови се кефя на спортните занимания - напомнятми за времето, когато бях страстен запалянко. Много емоции влагах, но всяко нещо с времето си....
Баги Hug,при мен емоциите са все още като преди! Laughing Понякога не мога да се усетя,идват си отвътре,че и близките ми се чудят! Joy

Кантии Laughing,добре завърнала се! Wink Благодаря за пожеланието! Hug Heart Eyes

Линка Hug,за новата снимка! bouquet

Надин HugВичи Hug





Приятен ден,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

ПП Цвети Hug

# 158
  • Мнения: 10 024
Здравейте момичета!  Hug



Днес и аз ще попътувам, но не като Сердар бей, който е на световното в Русия...
https://www.instagram.com/p/BkPLMwEFIVX/?taken-by=ssbuyukustun

Аз - по-наблизо... Wink
А момичетата се забавляват с всичко, не ги е страх от гъсеници, Цвети  Hug, смели девойки!  Heart Eyes



Канти  Hug добре дошла, чакаме снимки и разказ от прелестната Грузия, родно място на моята светица!  Heart Eyes
Срещна ли някой от огромния клуб „Аси - грузински фенове“?  Joy
Ще разказваш по-малко, по-малко... Peace



Между другото, тази сутрин видях, че Асказоне се е активизирал във ФБ. Нов проект между Туба и Мурат много го радва.
Аз пък  не искам!  Naughty
Не искам и с ХЕ. Рускините го намират стар за Туба, аз пък смятам, че Берг посмъртно няма да разреши... Wink  Joy
Не знам с кого искам. Някой нов и неизвестен.  Peace



Хубава сряда с Елифче!  Hug



# 159
  • Мнения: 41 838
Привет! Hug

Линка Hug,с големи претенции си! WinkНека да видим първо ще има ли проект! Laughing

Нова снимка на Туба....







Приятен следобед! Hug

# 160
  • Мнения: 5 748
Здравейте Hug

Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн (новости)
Новое фото в сети


                            

Новичка снимка от днес.

            

ПП. Злати HugПисали сме едновременно.

Приятен следобед,дами bouquet

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 14:02 от Вичона

# 161
  • Мнения: 4 535


Не знам дали Джансел все още играе ролята на Франкенщайн, но знам как авторката на този образ е стигнала до него Wink Е, не до Джансел... Joy Joy
Прекъсвам си филма заради мача, но макар и да не съм видяла края, ви го препоръчвам :

Скрит текст:
Mary Shelley / Мери Шели (2017)
„Мери Шели“ проследява любовната връзка между едва 18-годишната Мери Улстънкрафт Годуин и един от най-добрите английски поети романтици Пърси Биш Шели, за когото младата писателка по-късно се омъжва. Връзката между двамата вдъхновява Мери да напише най-известната си творба – „Франкенщайн“, която е публикувана през 1818 г.

Злати, Вичи  Hug Hug Елегантна дама си е Туба, даже и когато си купува нещо от барче, предполагам де Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: 10 024
Използвам, докато всички са на мач, е, и аз де... да се появя с новината, че на 22 юни се навършва една година от края на ДК и феновете на сериала ще ни покажат специална версия на ДК.  Laughing





Но днес е сряда - да я отбележим!  Hug

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 18:54 от Lina_4

# 163
  • Мнения: 10 024



https://twitter.com/reemkw99/status/1009503030914535433
Това е спокойствието на целия свят. Моята любима е комикс. Заснех видеоклипове отдалеч и не се чувствах


# 164
  • Мнения: 4 535



https://twitter.com/reemkw99/status/1009503030914535433
Това е спокойствието на целия свят. Моята любима е комикс. Заснех видеоклипове отдалеч и не се чувствах




Вах, бе... Shocked Изненада на полувремето Grinning Линка Hug Hug Прилича ми на МОЛ Thinking



Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 22:00 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт