Спам тема /заспали страсти/ 04.06 - 10.06./

  • 16 047
  • 467
  •   1
Отговори
# 45
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 763
Благодаря, Акаша!
Познавам квартала, но просто никога не мога да се улуча в града по време на феста. Макар че често организират доста неща там.

midkoo да си довърши вица, моля. Simple Smile

А моята почиФка свърши, отивам да се дрогирам с белина и други почистващи препарати.
Ама първо - по едно следобедно:



# 46
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
 YanaDG
Цитат
midkoo да си довърши вица, моля. Simple Smile

Попитали Езоп  - Ако те затворим заедно с млада, красива жена, за един час в стая без прозорци, ще и направиш ли нещо?
- Разбира се!
Как така , Вие  мъдрец, уважаван...???
- А как ще докажа обратното...???

В тоя контекст и максимата
" По-добре да се разкайвам, от колкото да съжалявам..."

# 47
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
YanaDG
Цитат
midkoo да си довърши вица, моля. Simple Smile

Попитали Езоп  - Ако те затворим заедно с млада, красива жена, за един час в стая без прозорци, ще и направиш ли нещо?
- Разбира се!
Как така , Вие  мъдрец, уважаван...???
- А как ще докажа обратното...???

В тоя контекст и максимата
" По-добре да се разкайвам, от колкото да съжалявам..."

В този ред на мисли: - След 20 години ще съжаляваш много повече за нещата които не си направил отколко за нещата които си направил.

# 48
  • Мнения: 10 610
Задълбахте много във философията. Аз съм почитател на практиката. Това философстването е за хора без работа.

# 49
  • Мнения: 9 564
Аз само ще използвам оборотната тема да си пусна обявата Blush

# 50
  • Мнения: 6 928
Осмичка, дай малко повече подробности сега, много ниски критерии си заложила. Grinning Или ти директно на интервюто ще ги пресяваш.

# 51
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
един от 45 милиона, май е време да си сипа Simple Smile

# 52
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 763
Осмичка, дай малко повече подробности сега, много ниски критерии си заложила. Grinning Или ти директно на интервюто ще ги пресяваш.
Така ами, нали сме си свои тук... Да помагаме, ако има нужда. Може да имаме предвид подходящи обекти за обгрижване Simple Smile Wink

# 53
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 763
[/quote
Задълбахте много във философията. Аз съм почитател на практиката. Това философстването е за хора без работа.
Споко! Философстваме, щото е понеделник!
Обаче почва петъкът Wink :


Е, за мен е мнооого рано, ама гледам, че повечето сте почнали...

# 54
  • Мнения: 10 610
Осмичка, дай малко повече подробности сега, много ниски критерии си заложила. Grinning Или ти директно на интервюто ще ги пресяваш.
Така ами, нали сме си свои тук... Да помагаме, ако има нужда. Може да имаме предвид подходящи обекти за обгрижване Simple Smile Wink

Изпитвам остра нужда от масаж на петичките !

# 55
  • Мнения: 9 564
Направо тук да се явяват за интервю. Ще ги пресеем. Важно е да е провайдър, спортен тип, не пие, не пуши, изкарва 10000000000000 евро заплата, готви, чисти, пере, отличен любовник...... Ох, не знам, аз както се установи съм задръстена. Давайте други критерии за търсене да добавим. Laughing

# 56
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 763
С`я... да пише или да не пише у форОма? И това трябва да се знае. Ма то това момченце с толкоз ангажименти, бая обгрижване ще падне.

# 57
  • Мнения: 10 610
Е вий ся почнахте и с претенциите ....

# 58
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
Фиууу, само минавам да кажа „Наздраве!”, че времето свърши, а задачи има повече отколкото ръце и сили ми се полагат.

Днес намерих едни забравени във фурната целуФки, както съм ги пекла преди почти месец. Дали не беше чудна изненада! 😁

# 59
  • Мнения: 10 610
Те целувките колко време имат срок на годност ?

Общи условия

Активация на акаунт