Топчовците на Kaufland

  • 70 180
  • 700
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2
Повтарят ни се:
Мексико х 2
Мароко
Панама
Аржентина
Иран х 2
Португалия
Египет
Австралия х 2
Русия
Сърбия
Дания
Саудитска Арабия

Търсим:
Уругвай
Коста Рика
Южна Корея
Хърватия
Бразилия
Полша
Нигерия
Франция
Исландия
Белгия
Германия

От София сме и предпочитам да правим размяна за повече бройки, че имаме доста липси. Довечера ще актуализирам с новите, които ще получим при пазар.

Здрасти 👋 имам Уругвай, Харватия и Южна Корея. Търся Панама, Иран, Русия и Саудитска Арабия

# 616
  • Мнения: 2
От Варна сме Предлагаме : Уругвай, Англия, Бразилия, Испания, Швеция, Дания
Търсим: Коста Рика, Иран , Южна Корея, Аржентина, Япония и
Кулимбия!

# 617
  • Мнения: 14
Повтарят ни се:
Мексико х 2
Мароко
Панама
Аржентина
Иран х 2
Португалия
Египет
Австралия х 2
Русия
Сърбия
Дания
Саудитска Арабия

Търсим:
Уругвай
Коста Рика
Южна Корея
Хърватия
Бразилия
Полша
Нигерия
Франция
Исландия
Белгия
Германия

От София сме и предпочитам да правим размяна за повече бройки, че имаме доста липси. Довечера ще актуализирам с новите, които ще получим при пазар.




Забранили сте съобщенията!!!!
Повтарящи се: Япония, Южна Корея, Хърватия, Швейцария, Нигерия, Испания, Панама, Мароко Simple Smile
От къде сте?

# 618
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350

denka_ls@abv.bg

Пратих ти съобщение, имам 3 от тези, които търсиш. Бих взела Испания, Дания и Швеция.

# 619
# 620
  • Мнения: 17
Имам:
Исландия,Бразилия,Ю.Корея,Уругвай,
Иран,Полша,Германия
Трябват ми:
Япония,Австралия,Хърватска,Дания,Панама,Египет

# 621
  • Мнения: 1
Здравейте,

Търсим: Исландия, Португалия, Колумбия.

Предлагаме за размяна: Швеция, Хърватска, Белгия, Сенегал, Полша, Уругвай, Мексико, Англия, Япония, Панама, Египет, Швейцария, Германия, Бразилия, Австралия.

В София сме

Имам Исландия и Колумбия. Трябва ми Сенегал. 0899969137

# 622
  • Мнения: 1 914
Здравейте късно започнахме да ги събираме вече имаме към 10, но не можем да намери ме албум навсякъде е изчерпан, ако някой има в повече бих си купила

# 623
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Обадете се на националния телефон на Кауфланд и кажете от кой град сте. Може да намерят най-близкия магазин, в който има. Снощи минахме по този път, успешно. 0800 12 220 - безплатен... уж

# 624
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
До кога беше срока?

# 625
  • Мнения: 1 814
Здравейте късно започнахме да ги събираме вече имаме към 10, но не можем да намери ме албум навсякъде е изчерпан, ако някой има в повече бих си купила
Кауфланд, София, Слатина, има. Преди 2 часа бях там.

# 626
  • Мнения: 1 914
Благодаря ви, но лошото е че ние сме от Радомир и ходенето до София ми е малко трудно с деца и т.н.

# 627
  • Мнения: 1
Здравейте! Търся Перу. Предлагам: С.Арабия, Швеция, Мароко, Тунис, Сенегал, Коста Рика, Сърбия, Англия, Нигерия, Испания, Панама, Белгия, Бразилия. От София, при интерес 0899891152

# 628
  • Мнения: 355

 До утре включително.

# 629
  • Мнения: 1
Здравейте !
Утре 05.07.2018 от 11:00-12:00 племенникът ми ще бъде пред Кауфланд -Тракия,Пловдив и ще разменя неговите повторки
Ако някой има нужда и има за размяна да заповяда!!
За Пловдив

Търси:
1. Мароко
2.Саудитска Арабия
3.Египет
4.Коста Рика

Разменя:
Перу,Полша,Уругвай,Мексико,Колумбия,Англия,Тунис,Панама,Нигерия,Испания,Южна Корея,Франция,Русия,Исландия,Япония

Тел:0883293960  Теодор

Общи условия

Активация на акаунт